Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie jutro też nie będzie dzisiaj mały wyszedł na świat o 9.20. Jestem potwornie zmęczony.... :lazy:

GRATULACJE !!!

Jakie wymiary ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziękuje.

3,560 kg i 52 cm. :)

Opublikowano

Dziękuje.

3,560 kg i 52 cm. :)

Idealny (chłopak ?)

Opublikowano

Tak chłopak, położna mówiła, że wojna będzie bo same chłopaki się rodzą. :wink4:

Opublikowano

Moje gratulacje! Gdzie mamy wpadać na pępkowe?

Pan w 525 czy 530 mocno się zdziwił :polew:

Opublikowano

Pan w 525 czy 530 mocno się zdziwił :polew:

...audiką go objechałeś? :cool1:
Opublikowano

Pan w 525 czy 530 mocno się zdziwił :polew:

...audiką go objechałeś? :cool1:

Tak właśnie, maleńkim 1.9 :naughty:

Opublikowano

Tak właśnie, maleńkim 1.9 :naughty

To ile tam power'u trzymasz? :naughty:

Ja swego czasu objechałem wiele BMW...740, 525, 330 i wiele innych, poczciwym maluszkiem (1.2 16v :evil:)

Opublikowano

Tak właśnie, maleńkim 1.9 :naughty

To ile tam power'u trzymasz? :naughty:

Troszkę :wink4:

Opublikowano

Troszkę :wink4

Jak zamknę swój projekt to liczę na jakąś kreskę :naughty:

Projekt tyczy się następnego 126p :kox:

Opublikowano

Troszkę :wink4

Jak zamknę swój projekt to liczę na jakąś kreskę :naughty:

Projekt tyczy się następnego 126p :kox:

Kein problem :cool1: Pewnie wtedy będzie już S4 :naughty:

Opublikowano

Myślę, że z serią S4 będzie łeb w łeb :gwizdanie: :kox:

tak po ciuchu liczę na 5-5.5s/100 :gwizdanie:

Opublikowano

Myślę, że z serią S4 będzie łeb w łeb :gwizdanie: :kox:

tak po ciuchu liczę na 5-5.5s/100 :gwizdanie:

To co Ty chcesz mojego skromnego dieselka stawiać na kresce z takim potworem? :decayed:

Opublikowano

To co Ty chcesz mojego skromnego dieselka stawiać na kresce z takim potworem? :decayed

...z potworem bez trakcji :kox:

ale po co mi trakcja w rwd :kox:

Opublikowano

Tak chłopak, położna mówiła, że wojna będzie bo same chłopaki się rodzą. :wink4:

U nas też będzie chłopak. Od środy zaczynamy 9 miesiąc :kox:

Opublikowano
  • Autor

Mnie jutro też nie będzie dzisiaj mały wyszedł na świat o 9.20. Jestem potwornie zmęczony.... :lazy:

Gratulacje :good:

Spartan mam nadzieję że robisz central :naughty: te 1.2 16v na skrzyni rapida chyba już sie wszystkim przejadły ...

Manele od sebcyca bierzesz ?

Opublikowano

Spartan mam nadzieję że robisz central :naughty: te 1.2 16v na skrzyni rapida chyba już sie wszystkim przejadły ...

Manele od sebcyca bierzesz ?

central w bisie :good: 1.2 już było... teraz czas na 1.4T :kox: ..nawet nie wiem kto to sebcyc :decayed:

bisa już mam na oku jeszcze szukam jakiegoś rozbitka punto 1.4T :wink4:

Opublikowano
  • Autor

http://www.budowaswapow.com/

jak miałeś swapa to na pewno flansze pod tarczówki na przód i tył oraz kryza miedzy silnik na skrzynie była od niego :gwizdanie:

Opublikowano

a nie wiem... to długa historia, swap najpierw nie był dla mnie więc się nie przejmowałem o graty po prostu robiłem (to był projekt gościa u którego pracowałem w warsztacie i z którym to ogarniałem)...później wyszło tak że został u mnie... :wink4:[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 23:09_________________________________________________a widzieliście nowy projekt Nikolasa? :gwizdanie: B5 5.0TFSI :slina:

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=82131

Opublikowano

Nelson, my musimy pójść z kreski i z rolki, zobaczyć jak mocno mnie odstawisz, bo moce mamy podobne, jedynie co, to moja jest cięższa, bo wiadomo, V6, a R4 to jakieś 130-150kg różnicy, jak nie lepiej... Jak będę w Polsce, to musimy, nie ma hooja we wsi. A Mariola w ciąży :nabijasie:

I ŁYCHAAAA HAHAHAH!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.