Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hornet, to jak na pracownika? mam zagadac ze sprzedawca, zeby bral na siebie? :D czy jak?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
hornet, to jak na pracownika? mam zagadac ze sprzedawca, zeby bral na siebie? :D czy jak?

Ja jak brałem to mój znajomy pracował u nich. Sam mi powiedział, że odchodzi i może mi kupić na siebie lapka ze zniżką pracowniczą:decayed: Dlatego nie czekałem ze ściąganiem lapka :naughty:

Opublikowano
  • Autor
hornet, to jak na pracownika? mam zagadac ze sprzedawca, zeby bral na siebie? :D czy jak?

Już sie bałem że Hornet napisze "szykuj CV i dwa zdjęcia" :decayed:

Opublikowano

Spartan dzieki za PW . Kurde mam mieszane uczucia co do tego koloru wyobrażałem sobie to trochę inaczej. Optycznie felga wydaje się być większa i profil wydaje się niższy. Jak Tobie się wydaje ? Robi to robotę czy zostać przy graficie w połysku/macie ?

Jak dla mnie jest spoko... na żywo będzie na bank lepiej... ogólnie nie pchałbym się w ciemne kolory bo pomniejszają felgę... taka zieleń jest git :naughty: no może trochę mniej oczojebna niz tam na VT :decayed:

Opublikowano
  • Autor

muszę się za nie powoli zabierać ... pewnie jak co roku zostanę z ręką w nocniku i założę takie jakie są :facepalm:

Opublikowano

Co tu się dzieje ??? :grin:

Opublikowano

:decayed: ...znam to skąś... :whistling: Ja się zastanawiam już tyle czasu jaki kolor w ogóle wybrać i nie wiem... :decayed:

---------- Post added at 17:14 ---------- Previous post was at 15:41 ----------

Co tu się dzieje ??? :grin:

Zbroimy się na wiosnę :banan:

Szczuraz masz nowe PW z moją propozycją :decayed:

---------- Post added at 17:31 ---------- Previous post was at 17:14 ----------

http://archi.inosak.org/imgdb/item644835714_1.html :facepalm:

Opublikowano

Grubo z tym motorkiem też bym się wkur.....:doh:

Opublikowano

Jak myślicie...? Będzie coś z tego? :mysli:

ccfc6b12bfff7d88m.jpg

Wiosna nadchodzi a tu jeszcze nie pryśnięte :facepalm:

Opublikowano

dobry koła letnie założone z nowymi tarczami łożyskami i klockami i amortyzatorami z tyłu i śmigać dalej

Opublikowano
dobry koła letnie założone z nowymi tarczami łożyskami i klockami i amortyzatorami z tyłu i śmigać dalej

Mi by się też przydały nowe tarcze i klocki do przodu....:whistling:

Opublikowano

zbroimy na wiosne, a jak! komu kalacha, komu PK, a kto chce rure? zrobimy roz****ol :D

mundury tez Wam trzeba?:P:blowup::blowup::piroman::piroman:

Opublikowano
  • Autor
Jak myślicie...? Będzie coś z tego? :mysli:

http://images39.fotosik.pl/1378/ccfc6b12bfff7d88m.jpg

Wiosna nadchodzi a tu jeszcze nie pryśnięte :facepalm:

ciekawa wizja :wink: To są AEZ ?

---------- Post added at 19:48 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

Arek możesz mi je rypnąć na czerwony z palety ferrari ? mój ojciec twierdzi ze bedzie w pyte

Opublikowano
zbroimy na wiosne, a jak! komu kalacha, komu PK, a kto chce rure? zrobimy roz****ol :D

mundury tez Wam trzeba?:P:blowup::blowup::piroman::piroman:

Leki weź :decayed:

Opublikowano

Ty lepiej tam z Dęblina, kombinuj lepiej jakis samolot :D

Opublikowano
Ty lepiej tam z Dęblina, kombinuj lepiej jakis samolot :D

Nie łykałeś w ostatnim czasie pastylek z napisem LSD...? :whistling::kox:

---------- Post added at 20:12 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

Jak myślicie...? Będzie coś z tego? :mysli:

http://images39.fotosik.pl/1378/ccfc6b12bfff7d88m.jpg

Wiosna nadchodzi a tu jeszcze nie pryśnięte :facepalm:

ciekawa wizja :wink: To są AEZ ?

---------- Post added at 19:48 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

Arek możesz mi je rypnąć na czerwony z palety ferrari ? mój ojciec twierdzi ze bedzie w pyte

To są AZEV'y robione przez Borbet'a :wink: A czerwony ogarne tylko nie wiem czy uda mi się trafić w odcień ferrari :decayed: ale spróbuje...

Opublikowano

Może pomylił leki z tymi dla konia :polew:

Opublikowano
Może pomylił leki z tymi dla konia :polew:

To końskie leki tak kopią? :kox::decayed:

Opublikowano

Pany ktoś jutro tak o 20 na browar do Dobrej wybiera się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.