Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
cos krotko trwal ten Wasz spot ;)

Hornet, przepraszam, ale istnieje duze prawdopodobienstwo, ze nie bede w stanie nic przewiezc, bo powrot stoi pod znakiem zapytania....

Spoko - nie ma nic do przewiezienia :thumbup1:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

poszarpałem furą na osobowicach i pływak paliwa mi sie odwiesił :evil2: wreszcie pokazuje stan faktyczny a nie jak wcześniej do 3/4 zbiornika i nic więcej w górę. Ojciec miał rację że jak się zaciągnie łychę to uderzenie paliwa może go ruszyć w pełnym zakresie :kox: Mam kolejny patent jak zrobić coś z niczego :polew:

---------- Post added at 22:15 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

Tak mi się przypomniało widzieliście kiedyś 2.5cm szpachli na dachu ? tak po prostu... auto po dachowaniu bez klepania ! rozrobić wiaderko betonu zarzucić kielnią rozetrzeć packą i położyć lakier :facepalm: okaz stał u mnie na orlenie :naughty:

33dee3f77dbcd3afm.jpg

Opublikowano

To byl ocynk :polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

w fiacie takich rarytasów nie było :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema: wracam do zdrowia.

Szczurek, wożę w aucie Twoje rękawice l.szt. 4 :naughty:

Opublikowano

dobry po pracy nocnej

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor
:siema: wracam do zdrowia.

Szczurek, wożę w aucie Twoje rękawice l.szt. 4 :naughty:

Zachowaj je dla siebie ja mam ich jeszcze trochę :decayed:

Opublikowano

Nic się dzisiaj nie chce :kwasny:

Opublikowano

Ktoś tu chciał się pozbyć ramek pod tablice... Kto to był? :whistling:

bo moje się w rękach sypią... :whistling:

Dobra, już znalazłem...

Opublikowano
  • Autor

chyba Kaju ale on siedzi teraz w kraju w którym wszyscy jeżdżą pod prąd :facepalm:

Nic się dzisiaj nie chce

Trzeba było spać cały dzień jak ja :decayed: Gobi próbował mnie obudzić o 16:30... nie udało mu sie :kox:

Opublikowano
chyba Kaju ale on siedzi teraz w kraju w którym wszyscy jeżdżą pod prąd :facepalm:

No właśnie...jak chłop wróci to trzeba się uśmiechnąć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chyba lepiej by wyszło gdybyśmy się zrzucili na przesyłkę i zamówili wiecej ramek dla nas wszystkich. Moja ramka na tyle ma już połamane zaczepy a z przodu wożę reklame kolegi którą można by zmienić.

Opublikowano
chyba Kaju ale on siedzi teraz w kraju w którym wszyscy jeżdżą pod prąd :facepalm:

i w dodatku to pasażer prowadzi :facepalm:

Opublikowano
Chyba lepiej by wyszło gdybyśmy się zrzucili na przesyłkę i zamówili wiecej ramek dla nas wszystkich. Moja ramka na tyle ma już połamane zaczepy a z przodu wożę reklame kolegi którą można by zmienić.

Ja nie wiem co Wy robicie z tymi ramkami.. moje jeździły w A4 wieki temu, później w fordzie :decayed: a teraz w padlinie i nic się z nimi nie dzieje.

Fakt pierwsza tura była najmocniejsza :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Waldek nie pitol że Twoje audi jest szare... Ja cały czas myślałem że jest błotno-granatowe :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.