Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wymieniłem świece na irydowe, przy okazji zauwazyliśmy z mechaniorem, że uszczelka mocno się poci i 3 cewki staly w oleju.

Wymienił od razu ta uszczelke i teraz furas śmiga. Wykorzystując sytuacje zapytałem go jakie wahacze poleca do tego samochodu, momentalnie odpowiedział, że Lemforder i żadne inne na nasze wrocławskie drogi. Powiedział, że nie ma sensu wymieniać wszystkiego tylko parami np. dwa dolne lub dwa górne.

Byłem na niedzwiedziej 7 DK Autoserwis, koleś jest tam od niedawna. Chyba będe jeździł do niego jak na razie.:a4fan:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Hornet kiedy opijamy narodziny nowego klubowicza

Jak będzie... jeszcze go nie ma.... będziesz miał blisko bo picie będzie koło mnie w takiej spelunce :polew:

---------- Post added at 21:39 ---------- Previous post was at 21:37 ----------

Byłem na niedzwiedziej 7DK Autoserwis, koleś jest tam od niedawna. Chyba będe jeździł do niego jak na razie.:a4fan:

Daj no jakieś namiary na niego... zobaczymy czy dobry.

Opublikowano

:bry:

DK AUTO SERWIS

http://www.mechanikwroclaw.com

ul. NIedźwiedzia 7

54-229 Wrocław

telefon 71 355 26 88, kom 600-880-268

Chyba znowu wyłaczyli nabijanie postów na tym watku :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Krystian tez nie zadowolony że trzeba klepać w technicznym :naughty: Wczoraj w nocy założyłem mu regenerowaną odmę i fura lata :dance:

Opublikowano

To naliczanie tak Wam jest potrzebne ???

Dobrze że paździoch już śmiga :thumbup1:

Opublikowano

Spartan,bardzo często widzę cię na trzebnickiej :) kiedy felgi zakładasz?

Bo to moja stała trasa na treningi :thumbup1: ...a Ty tam mieszkasz/pracujesz?

A fele założę jak temp będą na + też w nocy...bo asfalt jeszcze zimny... Ostatnio wrzuciłem to jeszcze nie są dobre temp na letnie gumy :whistling:

Opublikowano

Ku@!a jak się teraz foty wrzuca w poscie albo PW?

Chciałem szczurazowi wysłać foto lustra ale nie wiem jak je wrzucić :bag:

Opublikowano
Ku@!a jak się teraz foty wrzuca w poscie albo PW?

Chciałem szczurazowi wysłać foto lustra ale nie wiem jak je wrzucić :bag:

Wrzuca się jak kiedyś.. najlepiej na maila mu wyślij.

Opublikowano

Kiedyś była ikonka "dodaj obraz" czy jakoś tak... teraz tego nie widzę :chytry:

Opublikowano
Kiedyś była ikonka "dodaj obraz" czy jakoś tak... teraz tego nie widzę :chytry:

Ja tam go widzę :naughty:

Opublikowano

Jest nadal,porozglądaj się :cool1: .

O tej folii co pisałem,to niestety nie 3M... to jest Hexis HX3000 . Polecę sam dach i zobaczym jak wyjdzie :whistling:

hexis_08.jpg

Opublikowano

Ale nie można z dysku wrzucić... :dziura:

Gobi a ile za oklejenie samego dachu?

Opublikowano

Pozbywam się zabawek :polew:

Może ktoś chce kupić Konsole PSP stan idealny ?? Dla forumowiczów cena -30 zł :a4fan:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2194079069 :decayed:

Opublikowano

jak za 30zł to biorę ! :kox:

120zł za oklejenie dachu

Opublikowano
Ale nie można z dysku wrzucić... :dziura:

Nigdy nie dało się z dysku wrzucać na forum :chytry:

---------- Post added at 20:49 ---------- Previous post was at 20:49 ----------

Pozbywam się zabawek :polew:

Może ktoś chce kupić Konsole PSP stan idealny ?? Dla forumowiczów cena -30 zł :a4fan:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2194079069 :decayed:

Czyli masz mi jeszcze 29zł dopłacić ... :polew:

Opublikowano

Jak na razie dokładam później będzie lepiej :banan:

Opublikowano
Ale nie można z dysku wrzucić... :dziura:

Nigdy nie dało się z dysku wrzucać na forum :chytry:

To nie wiem...chyba coś poyebałem :whistling:

---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 20:59 ----------

Doradźcie mi gdzie wyprostują mi fele alu? Szukam porządnego speca...bo u mnie w okolicy to sami druciarze :whistling:jak jest coś grubszego do zrobienia to walą tekstem "nie da się" i po gadce...

Pamiętacie pewnie moją pięknie wygiętą 17" :whistling:

Opublikowano

Chyba.... nie znam forum na którym wklejasz jpg z dysku.

Opublikowano
Chyba.... nie znam forum na którym wklejasz jpg z dysku.

Mogłem coś pomieszać...zamotany jestem...

Opublikowano

Fele zrobisz na trzebnickiej są w tym dobrzy i o ile pamiętam to pierwsi we Wrocku naprawiali alu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.