Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Doradźcie mi gdzie wyprostują mi fele alu? Szukam porządnego speca...bo u mnie w okolicy to sami druciarze :whistling:jak jest coś grubszego do zrobienia to walą tekstem "nie da się" i po gadce...

Pamiętacie pewnie moją pięknie wygiętą 17"

ja tam robiłem zawsze felgi u Grabowskiego na Krzemienieckiej ( google maps -> 51.095515,16.963383 ) http://www.afc-grabowski.pl/

miałem w sierze 2 razy połamane fele od latania bokami raz napawał mi 5 cm rantu bo urwałem razem z zawieszeniem jak się szpera nie rozpięła :doh: za tamtą usługę kasował mnie 140 pln to pamiętam a za samo prostowanie kasował mnie chyba 80 pln. Gość lata w KJS także jakbyś chciał sie zapytać konkretniej a nie chciało by Ci się lecieć to sprawdź kiedy są najbliższe NLC (niskie łąki cup) albo Rakietowa track day on tam będzie na 100%

---------- Post added at 01:33 ---------- Previous post was at 01:27 ----------

Może ktoś chce kupić Konsole PSP stan idealny ??

jak da radę z tego dzwonić i ma wifi to zabieram od razu :polew:

---------- Post added at 01:38 ---------- Previous post was at 01:33 ----------

dobra jeszcze jeden dodatek przed snem bo nie daje mi to spokoju... Miał ktoś kontakt z Karolem (Kaju) ? chłop nie pojawia sie na GG nie odpisuje na SMS nie odbiera telefonu, miał być w PL w zeszły weekend i też się nie pojawił. Wiem że oprócz mnie na pewno Nelson z nim gadał po nocach czy ktoś jeszcze ? Może ma ktoś z nim jakiś kontakt ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

Jak myślicie, będzie jeszcze śnieg? :whistling: ...zastanawiam się czy jutro nie posadzić suki na takiej sytej glebie... :kox:

Opublikowano

Raczej nie będzie, chociaż w tamtym roku to w maju posypało :naughty:

Opublikowano

No właśnie... a perspektywa kręcenia w górę i w dół co kilka dni jakoś mnie nie pociąga :chytry:

Opublikowano

Jak Ci sie nie chce czesto krecic to poczekaj az przez tydzien utrzyma sie +10 w ciagu dnia.:polew:

Opublikowano
  • Autor

Dobre rano! Opierdalamy jutro coś w dobrej pizzy ? :drinks:

Opublikowano
Dobre rano! Opierdalamy jutro coś w dobrej pizzy ? :drinks:

Jestem zaa:drunk:

Opublikowano

bry!

i kij :D nie udalo sie kupic psp za 30zl :P

panowie, jest ktoś może z Karłowic?:P

Opublikowano
Jak Ci sie nie chce czesto krecic to poczekaj az przez tydzien utrzyma sie +10 w ciagu dnia.:polew:

To będę czekał do czerwca :dancing:

...pierdziele, jutro kręcę :dancing:

---------- Post added at 11:19 ---------- Previous post was at 11:17 ----------

bry!

i kij :D nie udalo sie kupic psp za 30zl :P

panowie, jest ktoś może z Karłowic?:P

Ja z bliskiej okolicy...zaraz za Polanowicami mieszkam :decayed:

---------- Post added at 11:24 ---------- Previous post was at 11:19 ----------

Szczuraz...Medik sprzedaje klape US kompletną za 350zł :whistling: a Dropson za 230...tyle że czerwoną i chyba zdekompletowaną

Opublikowano
  • Autor

w tym miesiącu nie dam rady mam do zapłacenia oc za oba auta a i architektowi wypadało by coś grosza sypnąć :oops: zawsze tak jest że jak pojawia sie coś ciekawego to ja mam ważniejsze wydatki... przyzwyczaiłem sie :wallbash:

Opublikowano
bry!

i kij :D nie udalo sie kupic psp za 30zl :P

panowie, jest ktoś może z Karłowic?:P

Już jest 100 zł :banan:

Opublikowano

Nie było mnie przez pół dnia a postów nasypane .....

Jeszcze czekam na spotkanie i do domu uciekam... Co do soboty to zawsze wyskakujecie jak człowiek coś sobie zaplanuje.

Opublikowano

A ma ktoś może fotki,jak ta klapa USA wygląda z polskimi blachami ? Nie wystaje w doł na zderzak ?

Opublikowano

Spartan, słucham Twojej oferty dotyczącej prosiaków. Jak będzie zadowalająca, to może się skuszę i zmienię na jakieś 19. Z Kajem rozmawiałem bodajże 2 dni temu, ma chłopak niezły zapierdol w firmie. Dużo zleceń zleciało mu teraz na głowę. Dlatego też, nie przyjechał do kraju. Byłem z nim umówiony na gruby balet. Gobi, gdzie chłopaki oklejają w takich cenach auta? Może się skuszę na białą sukę z czarnymi prosiakami :D Gdzie się podziały emoty?

Opublikowano

Emoty są Szczuraz pare stron temu tłumaczył jak je włączyć.:banan:

Opublikowano
Spartan, słucham Twojej oferty dotyczącej prosiaków. Jak będzie zadowalająca, to może się skuszę i zmienię na jakieś 19.

Mam ubezpieczenie do 15 zapłacić więc na razie nie dam rady... :whistling:

Opublikowano

Ja mam ubezpieczenie w grudniu przed świętami :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.