Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spartan ,jakbyś miał może te "kółeczko" co się szkło na to wpina? to bym odkupił. Bo jak mi kradli szkło to połamali :(

Szczurek ,wszystko będzie dobrze ,easy easy :)a tymczasem jadę zaraz po tego grilla do gls,bo kurier d*pa i nie wiedział gdzie przyjechać haha.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

biorę od spartana to szkło i zobaczymy w jakim stanie jest moje bo jak próbowali ukraść to tylko zniszczyli i teraz luźno lata. Jak coś to Ci dam od siebie

Opublikowano

Panowie są do wzięcia felgi 7,5x17. Oryginały Audi za śmieszne pieniądze 450zł. Wymagają trochę opieki, lecz bez tragedii. Moim zdaniem, za taką kasę warto.

2012-03-05133320.jpg

Telefon do mnie 792-486-472

Opublikowano

I wtedy jaki rozmiar opon na to ?

Opublikowano

Mam już ten grill na aucie,według mojej oceny to troszkę sporo mu brakuje do ori :) Wygląda z 1-2 metra ,całkiem całkiem. Ale jakość kiepska,taki plastik tandeta :<

I w dodatku ułamałem zaczep i mi odstaje,a trzymałem przez 30 minut nad ciepłym powietrzem... ogólnie to nie polecam,lepiej już dołożyć do ori.

to to to : http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-s4-rs4-rs-style-rs-look-i2166815243.html

Aaaa,szczurek ... byłem tam i jeśli trafiłem na dobry sklep,bo nie wiem?. To mają otwarte do 16:30,a ja za późno przyjechałem.

Opublikowano
Mam już ten grill na aucie,według mojej oceny to troszkę sporo mu brakuje do ori :) Wygląda z 1-2 metra ,całkiem całkiem. Ale jakość kiepska,taki plastik tandeta :<

I w dodatku ułamałem zaczep i mi odstaje,a trzymałem przez 30 minut nad ciepłym powietrzem... ogólnie to nie polecam,lepiej już dołożyć do ori.

to to to : http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-s4-rs4-rs-style-rs-look-i2166815243.html

Aaaa,szczurek ... byłem tam i jeśli trafiłem na dobry sklep,bo nie wiem?. To mają otwarte do 16:30,a ja za późno przyjechałem.

Ja to widzę, że zdolny jesteś :facepalm: szczurek montował i nic nie połamał a u Ciebie zawsze coś :kox:

Opublikowano
I wtedy jaki rozmiar opon na to ?

205/215/225.

Opublikowano
I wtedy jaki rozmiar opon na to ?

205/215/225.

Wow ceny gum do tego zabijają :shock3:

Opublikowano

d*pa zdolny,do szczurka dzwoniłem bo nie mogłem ściągnąć,za lekko robiłem.

A może jakąś dziadową sztukę dostałem,bo naprawdę...jakość tych zaczepów makabra.Bo Dolne jeszcze okay,ale górne zwłaszcza na rogach to porażka.

wkurwiony jestem:banan:

Opublikowano
I wtedy jaki rozmiar opon na to ?

205/215/225.

Wow ceny gum do tego zabijają :shock3:

Do mnie dałem 1600 za same opony i jakoś nie narzekałem na cenę. Dobra opona musi kosztować. Chyba, że chcesz nalewajki, ale to już inna sprawa... Felgi 450 + opony 900, to wcale nie taki drogi zestaw.

Opublikowano

patrzyłem sobie continental :whistling:

Opublikowano
  • Autor
w dodatku ułamałem zaczep i mi odstaje,a trzymałem przez 30 minut nad ciepłym powietrzem... ogólnie to nie polecam,lepiej już dołożyć do ori.

ja już nawet wiem jak to zrobiłeś :naughty: mówiłem Ci żebyś docisnął w dół na max. On siedzi na maksymalnym ścisku z dołu i góry. Jak nie docisnąłeś i chciałeś przegiąć zaczep to i grzanie opalarką by nie pomogło:whistling:

a co do jakości wiadomo że podróba nigdy nie dorówna oryginałowi... Kaju nadał mi ostatnio temat że są ludzie niezadowoleni z bixów od Gwertego. Wiadomo ze tego nie robiła fabryka w hitlerlandzie chodzi o to żeby minusy nie przesłoniły nam plusów :pleasantry:

Opublikowano

Ułamałem dolny prawy zaczep,ten taki na samym rogu.On nie pasował od początku właściwie,bo był jakiś odstający za bardzo.

a Prawie siły nie używałem :)

Może jakoś to naprawię... nie wiem...

Racja - plus za cenę,bo za 150zł przecież nie będzie cudów.Ogólne wykonanie atrapy jest profi,ale spodziewałem się troszkę lepszej jakości plastików :)

Opublikowano
.Ogólne wykonanie atrapy jest profi,ale spodziewałem się troszkę lepszej jakości plastików :)

Wcześniej pisałeś co innego ... szybko zdanie zmieniasz :naughty::polew:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor
:dziura:
Opublikowano

Nie pisałem nic o wykonaniu jako wzorze ;) tylko o jakości plastików i zaczepów :jerk:

Spartan,bardzo często widzę cię na trzebnickiej :) kiedy felgi zakładasz?

Opublikowano
hello_md_clr.gif
Opublikowano

Hornet,co ty z czaterii wróciłeś? :whistling::whistling:

Opublikowano

Hornet kiedy opijamy narodziny nowego klubowicza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.