Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam parę gratów dla niego podkładki nakrętki i takie tam ale zawsze coś cię przyda

---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:36 ----------

a ta czerwona loszka to moja pierwsza audi

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zawsze chciałem czerwoną,białą lub niebieską audiolke... ehhh :)

Opublikowano
  • Autor
Ja dalej za cholere nie wiem jak dodawać emoty do wypowiedzi...

albo jak wyświetlic posty w ktorych dawałem odpowiedz czy jest jakiś nowy wpis.

żeby zobaczyć nowe odpowiedzi klikasz ten guzik -> firstnew.png

a pełny panel odpowiedzi ustawiasz w ustawieniach na górze strony obok napisu twój profil

potem na panelu z lewej strony masz ustawienia ogólne

zjeżdżasz na dół strony i zaznaczasz w interfejs edytora postów: Zaawansowany edytor WYSIWYG

wtedy będzie wszystko jak wcześniej więcej emot będzie dostępnych po wciśnięciu mordy od emot i klawisza more :thumbup1:

---------- Post added at 23:11 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

Szczurek,gdzie kupiłeś ten zapach gumy balonowej ? We wro jest gdzieś sklep
? koło Archimedesu ale nie kupiłem jeszcze bo nie miałem czasu sie wybrać :facepalm:
szczuraz, Ty kupiłeś w końcu ten grill RS4 ?? Jak to wygląda, jak jakość ?

jest profi nie odstaje wszystkie zaczepy trzymają na ciasno , szpary w normie.

Hornet dzięki wystarczyło zamienić kabelki i działa, jeden problem mniej pozdrawiam.

rozumiem że chodzi o tylną klapę czy o przekaźnik ?

Ja mam parę gratów dla niego podkładki nakrętki i takie tam ale zawsze coś cię przyda

Z góry dziękuję :thumbup1:

---------- Post added at 23:12 ---------- Previous post was at 23:11 ----------

z zaworkiem niestety nikt się nie odezwał podpatrzę w tygodniu czy w silniku ADR nie jest taki sam

Opublikowano

Chodzi o pompkę do spryskiwaczy... jak chciał spryskać przód to na tył się lało i na odwrót... trzeba było kable zamienić.. .

Gryzoń net chodzi ? czy po chińsku jako-tako :polew:

Opublikowano

Jestescie we Wroclawiu co niedziele??? I w jakim miejscu???? Moze podjade swoja eSka.

Opublikowano
Jestescie we Wroclawiu co niedziele??? I w jakim miejscu???? Moze podjade swoja eSka.

Jasne. Zapraszamy :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Jestescie we Wroclawiu co niedziele??? I w jakim miejscu???? Moze podjade swoja eSka.

tak zapraszamy info w pierwszym poście co niedzielę o godzinie 18:00 spotykamy się pod mostem milenijnym pierwszy parking za żywopłotem na lewo

Opublikowano

Właśnie... gdzie podwieszony pierwszy post ?

Opublikowano
  • Autor

niema :naughty: jest na pierwszej stronie ktoś go :blowup: w powietrze

Opublikowano
Jestescie we Wroclawiu co niedziele??? I w jakim miejscu???? Moze podjade swoja eSka.

Kolego, czy ta Twoja eska to srebrny avant? :whistling:

Opublikowano

Siema. Dzięki Hornet i Szczuraz za info. Teraz mogę bawić się emotkami. :banan::banan::banan:

Opublikowano
Jestescie we Wroclawiu co niedziele??? I w jakim miejscu???? Moze podjade swoja eSka.

Kolego, czy ta Twoja eska to srebrny avant? :whistling:

Auto jeszcze nie jezdzilo na Polskich drogach nawet jeszcze jest niezarejestrowana i do tego jest Czarna.

Opublikowano

A chyba że tak :good:

Pytam, bo w mojej okolicy się ostatnio pojawiła srebrna s4

Opublikowano
Jestescie we Wroclawiu co niedziele??? I w jakim miejscu???? Moze podjade swoja eSka.

Kolego, czy ta Twoja eska to srebrny avant? :whistling:

Auto jeszcze nie jezdzilo na Polskich drogach nawet jeszcze jest niezarejestrowana i do tego jest Czarna.

Kolego foty zapodaj jakieś:naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Hornet dobrze gada... dawaj foty :dancing:

Opublikowano

panowie,mam mozliwosc kupna folli czarn mat na cale auto za 1100zl i montaz. co myslicie? Orientuje sie ktos w cenach?

Opublikowano

Mi się wydaje że cena dobra :good:

---------- Post added at 10:24 ---------- Previous post was at 10:08 ----------

Jakby ktoś potrzebował grzany wkład lustra kierowcy nowy do przedlifta to PW bo zalega u mnie

Chętnie pozbył bym się też książki WKŁ VW Golf/Vento :whistling:

Opublikowano
  • Autor
panowie,mam mozliwosc kupna folli czarn mat na cale auto za 1100zl i montaz. co myslicie? Orientuje sie ktos w cenach?

wisko wymień :facepalm:

Masz cały temat o oklejaniu fury folią jak Ci nie odejdzie ochota to bierz bo cena dobra o ile to 3M

Opublikowano
Jestescie we Wroclawiu co niedziele??? I w jakim miejscu???? Moze podjade swoja eSka.

Kolego, czy ta Twoja eska to srebrny avant? :whistling:

Auto jeszcze nie jezdzilo na Polskich drogach nawet jeszcze jest niezarejestrowana i do tego jest Czarna.

Kolego foty zapodaj jakieś:naughty:

Wstawie cos za pare dni,teraz robi sie rozrzad,oleje, kola sie maluja i pare detali.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.