Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz mamy wszystko jak na audizine :whistling:

Forum wydaje się bardzo podobne do a3-club:smiley:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, kto ma możliwość załatwienia kanału ? Albo garażu z kanałem ? ( to już by był meksyk ) Potrzebuje wymienić wahacze + amorki :)

Opublikowano
  • Autor

Ja wymieniałem bez kanału na prostej ziemi. Kanał jest zbędny bo do wszystkiego masz dostęp po zdjęciu koła. Nic nie kręcisz od spodu :kox:

Opublikowano
Panowie, kto ma możliwość załatwienia kanału ? Albo garażu z kanałem ? ( to już by był meksyk ) Potrzebuje wymienić wahacze + amorki :)

Co się dzieje z wahaczami, że chcesz wymieniać ?

Opublikowano

Szczuraz dostałeś ode mnie PW ?

Opublikowano
  • Autor

tak dostałem i zapomniałem odpisać :/ najwcześniej w przyszłym tygodniu bo teraz mam nocki

Opublikowano

mi pasi kazda pora :)

Opublikowano
Panowie, kto ma możliwość załatwienia kanału ? Albo garażu z kanałem ? ( to już by był meksyk ) Potrzebuje wymienić wahacze + amorki :)

po co ci kanał wszystko z gleby robisz na pewno będą potrzebne 16 i 18 klucz

Opublikowano
Co się dzieje z wahaczami, że chcesz wymieniać ?

Mam już straszne luzy. Tzn gumy na wahaczach są strasznie miękkie. Ogólnie już zaczyna pukać stukać :) Zamówiłem Lema już.

Opublikowano
Mam już straszne luzy. Tzn gumy na wahaczach są strasznie miękkie. Ogólnie już zaczyna pukać stukać :) Zamówiłem Lema już.

Komplet kupiłeś lemów? Jak cenowo wyszedłeś?

Opublikowano

Też jestem ciekaw... Już się przymierzam pomału do wymiany

Opublikowano

Kupiłem prawie cały komplet. Wykluczając dwa górne od strony pasażera, zapłaciłem 1220 zł

Opublikowano

To nie lepiej już było komplet kupić i mieć przy okazji te dwa z głowy...? ;) to tanio zapłaciłeś, mi tom z forum za komplet zawołał niecałe 1700 ori lemy z końcówkami.

Opublikowano

Nie było takiej potrzeby, ponieważ dwa górne od strony pasażera wymieniałem 500 km temu. Oczywiście Lema.

Opublikowano
Nie było takiej potrzeby, ponieważ dwa górne od strony pasażera wymieniałem 500 km temu. Oczywiście Lema.

Zapomniałem, że masz A4... ja wymieniłem tuleje na wahaczach i mam spokój :kox: Do tego poleciały springi, poduszki mcpersona z łożyskami, drążki kierownicze, dumy stabilizatora, osłony, nowe tarcze, klocki, a i tam mnie wqrwia bo twardy jak wóz drabiniasty... na kostce słychać

Opublikowano

To teraz ja troche ponarzekam :P

Ostatnio byłem w fota na legnickiej i zapytałem o LEMA komplet wahaczy przód lewy i prawy koleś mi zaśpiewał 3000 zł, pogieło ich ?

Opublikowano

no raczej :)

Opublikowano
To teraz ja troche ponarzekam :P

Ostatnio byłem w fota na legnickiej i zapytałem o LEMA komplet wahaczy przód lewy i prawy koleś mi zaśpiewał 3000 zł, pogieło ich ?

Ze złota mieli ?

Opublikowano

HGW.

BRY

Trzeba będzie poszukać gdzieś indziej. Mi koleś 600 zł robocizny powiedział za wymiane kompletu, dobra cena ?

Opublikowano
  • Autor

bez jaj... ty już nie masz wielowahacza ? 150 - 200 za stronę to już maksymalny max ile można zapłacić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.