Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja nie twierdzę, że Ty tak twierdzisz ;) impreza musi być! Hehehe, trzeba tańczyć :D

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema

szczur nic tam się dzisiaj nie dzieje u Ciebie w garażu ? Padlina Krystiana ogarnięta ?

Opublikowano

Siema

Kurde, ale mnie wkurza to nowe forum.

Jesteście jutro na spocie, może bym podleciał?.

Opublikowano

Ja się pojawię.. chyba, że będzie padało.

---------- Post added at 14:54 ---------- Previous post was at 14:53 ----------

Siema

Kurde, ale mnie wkurza to nowe forum.

Jesteście jutro na spocie, może bym podleciał?.

Forum jest bardzo fajne. Trzeba ogarnąć i nic więcej.. i ma więcej funkcji :guma:

Opublikowano

mnie i Szczurka raczej nie będzie jutro, ale niech może On sie wypowie

Opublikowano
mnie i Szczurka raczej nie będzie jutro, ale niech może On sie wypowie

Co tam się dzieje.....

Opublikowano
  • Autor

Nie nie wyrobimy się. Mamy z Qrakiem misję :blowup:trzeba się bedzie spinać z czasem. Krystian przyznam sie ze nie patrzyłem za ta odmą z braku czasu. Dzisiaj poszukam.

Opublikowano
Nie nie wyrobimy się. Mamy z Qrakiem misję :blowup:trzeba się bedzie spinać z czasem. Krystian przyznam sie ze nie patrzyłem za ta odmą z braku czasu. Dzisiaj poszukam.

ja też, ja też , ja tez :banan::banan:

Opublikowano

Siema wszystkim :)

Chłopaki potrzebuje transport z Bajana na Wrocław - Mikołajów ( ul. Stacyjna )i spowrotem około godziny 22:40. Płace flachą 0,5 l.

dobra mam

Opublikowano
Siema wszystkim :)

Chłopaki potrzebuje transport z Bajana na Wrocław - Mikołajów ( ul. Stacyjna )i spowrotem około godziny 22:40. Płace flachą 0,5 l.

dobra mam

W sobotę wieczór znaleźć kierowce to graniczy z cudem :drunk:

Opublikowano

Ale mam znalazłem :) kolega z pracy

bardzo dobry

Ogieńńńńńńńńńńńńń

Opublikowano
Nie nie wyrobimy się. Mamy z Qrakiem misję :blowup:trzeba się bedzie spinać z czasem. Krystian przyznam sie ze nie patrzyłem za ta odmą z braku czasu. Dzisiaj poszukam.

Szczurek, działacie gdzieś w garażewie??.

Stawiam czteropak za skasowanie błędu, bo mi się dyskoteka zrobiła :(

Jak coś to podleciałbym na sekundę..

Opublikowano

Wybaczcie. ale ruda Grażyna dzisiaj umówiła się ze mną na spotkanie od rana.

Robimy trójkąt, ja ona + kolega. Raczej dzisiaj mnie będzie.

Opublikowano
  • Autor
Szczurek, działacie gdzieś w garażewie??.

Stawiam czteropak za skasowanie błędu, bo mi się dyskoteka zrobiła :(

Jak coś to podleciałbym na sekundę..

nie kończymy fuchę z piątku ale pewnie po 20 będę dostępny to dzwoń

Opublikowano
Szczurek, działacie gdzieś w garażewie??.

Stawiam czteropak za skasowanie błędu, bo mi się dyskoteka zrobiła :(

Jak coś to podleciałbym na sekundę..

Przyjedź na spota. Wezmę kompa to Ci skasuję.

Opublikowano

Postaram się podlecieć . Muszę tylko juniora gdzieś przechować.

Opublikowano
Postaram się podlecieć . Muszę tylko juniora gdzieś przechować.

Ja powinienem być ale gwarancji 100% nie daje.

Opublikowano

Ja też sie dzisiaj pojawie.

Opublikowano

Dzisiaj w końcu wziąłem się za ten powracający błąd poduszki... okazało się, że wtyczka pod fotelem pasażera latała luzem...tzn była spięta ale nie była do niczego przymocowana, wisiała na kablach... przypiąłem trytytką do reszty wtyczek i jest git... błąd nie powraca :dancing:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.