Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Szukam takiego zaworku ELEKTROZAWÓR 058133459. [AJL] 1,8T.

http://allegro.pl/elektrozawor-058133459-audi-vw-i2122575627.html

---------- Post added at 12:48 ---------- Previous post was at 12:44 ----------

Możesz powiedzieć po co zmieniasz ten zawór ? Czyżby bulgotało ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kaju jak masz kubełki to biore :decayed:

Byłem dzisiaj na giełdzie, bida niestety , same rzeźbione fury :doh:

Opublikowano
kaju jak masz kubełki to biore :decayed:

Byłem dzisiaj na giełdzie, bida niestety , same rzeźbione fury :doh:

mam kubełki, latane w każdej płaszczyźnie, z grzaniem i jaśkami, jestem z nich barrrrdzo dumny, ale całej fury nie sprzedaje, tylko to, co wymieniam, czyli tył klapa, tył lampy i pare gratów ze środka, felgi właśnie kupił Piotrek e9matic :P

Opublikowano
  • Autor

Możesz powiedzieć po co zmieniasz ten zawór ? Czyżby bulgotało ?

Zawór zrobiony już pojechał do domu na nowej przepływce dalej cyrki :facepalm: Muszę mu rypnąć pełne dynamiczne bo powoli tracę cierpliwość do jego silnika :thumbdown:

Opublikowano

Możesz powiedzieć po co zmieniasz ten zawór ? Czyżby bulgotało ?

Zawór zrobiony już pojechał do domu na nowej przepływce dalej cyrki :facepalm: Muszę mu rypnąć pełne dynamiczne bo powoli tracę cierpliwość do jego silnika :thumbdown:

Bo niedzielna praca w gówno się obraca

wygralismy 3:0 z krakowem:decayed:

Opublikowano

Niech jedzie do ubezpieczalni. Dobrze ubezpieczy. Wepchnijcie w krzaki. Spalcie. Napijcie się. Jak chcecie, to Wam pomogę.

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Jest problem... wracając ze spota kierunki przestały mi mrugać :facepalm: świecą cały czas a nie mrugają :facepalm:

Opublikowano

trzeba było zostać na spocie :polew::polew:

Opublikowano
trzeba było zostać na spocie :polew::polew:

za tydzień zabiorę namiot :decayed:

Opublikowano

A tak na serio to sprawdz wszystkie kierunki, może ktoraś lampka sie poprostu skończyła.

Opublikowano

Wszystkie są... kiedyś już tak miałem z dwa razy ale później już ok...a teraz już tak zostało... :thumbdown:

Opublikowano

Kowi w Battalionie Ci napisał, gdzie leży problem ;)

Opublikowano
Kowi w Battalionie Ci napisał, gdzie leży problem ;)

Teraz dopiero przeczytałem :wink:

Ma ktoś na zbyciu włącznik awaryjnych poliftowy? :decayed:

---------- Post added at 20:38 ---------- Previous post was at 20:28 ----------

W ogóle to można mnie już dopisać do AUDI ASSISTANCE WROCŁAW :decayed:

785 232 891 :thumbup1:

Opublikowano

Ile w łapę dałeś im aby Ciebie dopisali ? :naughty::naughty:

Opublikowano
Ile w łapę dałeś im aby Ciebie dopisali ? :naughty::naughty:

A to trzeba smarować? :naughty: ...nie dopisali :whistling::decayed:

Opublikowano

to są ukryte koszty :polew:

Opublikowano

Każdemu zrobił po lodziku z połykiem, że chłopaki tapicerki rowem wciągali :banan2: a w międzyczasie któryś mu pogrzebał przy awaryjnych, że kierunki umarły w drodze powrotnej do domu, czyli krótko mówiąc został "wyjebany po całości" :banan1::nabijasie:

---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

Eeee, to jak nie dopisali, to było bez połyku :banan::grin:

Opublikowano
Każdemu zrobił po lodziku z połykiem, że chłopaki tapicerki rowem wciągali :banan2: a w międzyczasie któryś mu pogrzebał przy awaryjnych, że kierunki umarły w drodze powrotnej do domu, czyli krótko mówiąc został "wyjebany po całości" :banan1::nabijasie:

---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

Eeee, to jak nie dopisali, to było bez połyku :banan::grin:

Rozumiem, że Ciebie mogą pociągać takie zabawy... Mnie to nie bawi... A possać to możesz Ty mi co najwyżej :bag:

Opublikowano

Łoooooj kolego luzuj, luzuj, nie chciałem Cie pod żadnym pozorem urazić lub coś w tym stylu... Nie miałem tego na myśli, jeśli odebrałeś to zbytnio do serca, to na zgode :drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.