Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
23e5cde17ece6daac0363ae992944cbc.jpg?1332420438
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

:bry:

Może ktoś będzie potrzebował. Mam na sprzedaż 2xContinental ContiPremiumContact 2 205/65R15 94 H Dot 11 6mm bieżnika.

Opublikowano

Szukam podobnie jak Maciek 2x 225/45/17 :whistling:

Opublikowano

Ktoś sie jutro wybiera na spot?

Opublikowano
Szukam podobnie jak Maciek 2x 225/45/17 :whistling:

Poco Wam takie walce ?? Latacie po 200km/h żeby auto było przyklejone ??

---------- Post added at 12:24 ---------- Previous post was at 12:23 ----------

Ktoś sie jutro wybiera na spot?

Ja powinienem być ale nic nie wiadomo bo młody dalej się nie gramoli :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Poco Wam takie walce ?? Latacie po 200km/h żeby auto było przyklejone ??

150-170 każdego dnia w drodze do pracy na blacie mam. Różnica w porównaniu do rowerowych zimówek 195 jest ogromna. Wiadomo że minusem jest tańczenie w koleinach :thumbdown:

Ja na spocie będę tylko nie zaśpijcie bo zmiana czasu :naughty:

Opublikowano

Ja również będę :decayed:

Opublikowano

to dzisiaj przestawiamy zegarki? kutwa, godzine mniej bede spal... ja postaram sie przybyc na spot albo rowerem, albo wspanialym MPK :P

Opublikowano
  • Autor

możemy sobie podać rękę... już się nacieszyłem czerwonymi felami i wypolerowaną furą. O godzinie 17 zabrakło trochę hebli :beksa: Uruchomiłem hujdaja więc najpewniej nim przyjadę a jak nie to rowerem

Opublikowano

Walnąłeś w coś ?

Opublikowano

Nie gadaj, że przytuliłeś gdzieś?! :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

w nic nie przyjebałem tylko dlatego że mam jako takie odruchy za kółkiem wyrobione. Wysrał się zacisk płyn poszedł w grunt, pedał wpadł w podłogę. Nowy lakier z felg zalany płynem poszedł sie jebać bo go zważyło na dodatek kręcące się koło zachlapało wszystko dookoła łącznie z karoserią. Jutro od rana będę mył nadkole, budę, oponę (bo felgę trzeba znowu malować) i może uda mi się kupić zacisk na giełdzie albo zestaw naprawczy. Do tej pory myślałem że to tylko na filmach jest tak że deptasz dywan jak płyn sp***rza... W trabancie tak nie było :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Witam, ja dzisiaj jestem:D

Opublikowano
W trabancie tak nie było :decayed:

:nabijasie:

Opublikowano

A ja tam miałem mały kill w piątek z 3.0 w A6...

Opublikowano

Historia podobna do mojej z A6C6 w Niemczech na autostradzie... W każdym bądź razie - finał ten sam :banan:

Opublikowano

Lato już na pokładzie :whistling: tylko malowanie dopiero po wypłacie :thumbdown:

Ale co się nakręciłem żeby wyrównać gwint :facepalm: To było najdłuższe przerzucanie felg w życiu :facepalm: Jak na razie od nadkola do ziemi 63cm... ale i tak jakoś wysoko się wydaje :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

dziady na giełdzie mieli tylko prawe zaciski :kwasny: na spot zajadę hujdajem :doh: Hornet w przyszłym tygodniu po 22:30 aktywuję garaż jakby co.

Krystian mam już namiary na tego goscia jak coś to dzwoń.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.