Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak wiem, lecą na piz*ę z ceną. Do tego co bym chciał brakuje mi trochę $ niestety. Znacie jakiegoś sponsora?:grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

rx-8 to szajs :thumbdown:ziomek jezdzi... 1l oleju na 1000km :thumbdown:

Opublikowano

Jeśli tt to tylko świeższa, a do tej właśnie mi brakuje. Mazdy mają c**jowe silniki Wankla, dużo palą i po 50k km silniki do remontu. Lancer to stanowczo za duży hardkor. A Subara średnio mi się widzi.

Opublikowano

Nie!

---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:36 ----------

Kup fiaaaataaaa :D

Opublikowano
Nie!

---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:36 ----------

Kup fiaaaataaaa :D

Zaraz po tym, jak znajdziesz sobie chłopaka:decayed:

Opublikowano
Nie!

---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:36 ----------

Kup fiaaaataaaa :D

Zaraz po tym, jak znajdziesz sobie chłopaka:decayed:

Wyjdziesz za mnie?! :banan::kox:

Opublikowano

Bookuj bilety do Holandii!

Opublikowano

Spoko :decayed:

Opublikowano

Taki mały kącik gejowski się robi:grin:

Opublikowano

Oj tam oj tam :decayed:

Opublikowano

Auto ogarnięte i wszystko hula, moc powróciła tylko tarcze i klocki z tyłu wymiana.

---------- Post added at 20:25 ---------- Previous post was at 20:23 ----------

A koleś naprawdę zna się na 1,8t, a nie jak warsztatowe koty co tylko miauczą kup to nowe czy tamto.

Opublikowano
  • Autor

Nie polecam byle kogo żeby potem nie wysłuchiwać :decayed:

Co tam wkońcu było nie tak ?

to co podejrzewałem po zrobieniu mu pełnych logów czujnik położenia wału... Tyle że ja nie miałem pojęcia gdzie on u Krystiana jest i jak go sprawdzić :facepalm:

Chcę coś szybkiego, nietuzinkowego w okolicach 30k.

Nietuzinkowe jest to z silnikiem 2.7 V6 miałem okazję testować i robi robotę. Przyjemnie nadsterowne, kubły dobrze trzymają, Hamulce w serii bez zarzutu. Co najważniejsze bardzo mała awaryjność, części w porównaniu do audi 70% niższe + ogarnięci serwisanci w aso. Minus jest taki że jakbyś chciał ładować gaz to tylko z ten z wtryskiem ciekłego i smarowaniem wtrysków. http://otomoto.pl/hyundai-coupe-2000-cm-serwis-ist-gazowa-C23424238.html

Opublikowano

tyle że ja nie miałem pojęcia gdzie on u krystiana jest i jak go sprawdzić :facepalm:

Już mówiłem mu gdzie jest jak kiedyś dzownił.... (orientacyjnie)

Opublikowano
  • Autor

ważne że zrobione i to za rozsądne pieniądze. Dostał listę co ma dłubnąć zeby jechało jeszcze lepiej. Jak ogarnie wszystko zrobimy sparing :decayed: wyślę ci zaraz pw to mi coś doradzisz

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Dzindybry

Opublikowano

Witam, :hi:

Panowie poszukuję osoby która pomoże mi w temacie montażu RNS-E w Avancie 2004 (potrzebna przeróbka z 1 DIN/mała navi + sprzęt) - oczywiście usługa płatna :naughty:

Opublikowano

tyle że ja nie miałem pojęcia gdzie on u krystiana jest i jak go sprawdzić :facepalm:

Już mówiłem mu gdzie jest jak kiedyś dzownił.... (orientacyjnie)

Podzielcie się, może do garażu zawita TT w quattro, więc kontakt może się przydać:decayed:

Opublikowano

Nelson. Widziałem, że kupiłeś emulator zmieniarki do concert II od kolegi z forum. Jak się to sprawdza ? Warto to kupić ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.