Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano
  • Autor
:siema::siema::siema:
Opublikowano

Sie ma albo się nie ma :banan:

Opublikowano

:hi:bry nie ma jak druga zmiana dzień do bani

Opublikowano
  • Autor

ja tam uwielbiam 2. i człowiek sie wyśpi i popije z chłopakami na dzielnicy :decayed: Ja dzisiaj zaczynam 3 na szczęście tylko do czwartku. Przyszły mi silikony i turbo timer. Idę rezać :banan:

Opublikowano

Panowie mam taki problem mianowicie:

Kupiłem moje auto w maju tamtego roku. B6 sedan 2.0 ALT 2001 194kkm. Po kupnie okazało się, że prąd gdzieś ucieka.

Trzeba było wymienić zamek w drzwiach od kierowcy. Przyszła jesien i zatarły sie wycieraczki.

Następnie musiałem wymienić spryskiwacz do ksenonów z prawej strony bo był posklejany.

W zime okazało się, że termostat i dwa czujniki płynu chłodzącego trzeba wymienić bo samochód nie trzymał temperatury.

Dodatkowo wywalila mi sie pompka do spryskiwaczów reflektorów to ja wymieniłem.

Przyszla wiosna zaczął pukać mocno wahacz z prawej strony, okazało się, że wszystkie wahacze trzeba wymienić bo gumy były w opłakanym stanie w bananie np. nie było połowy gumy.

Przy wymianie wahaczy od razu wyszlo, że trzeba wymienić tarcze i klocki hamulcowe z przodu, bo rant itd.

Czy to jest normalne, że tak auto się kurde sypie ? Przecież to jest makabra.

aaa i jeszcze musiałem uszczelke pod zaworami wymieniać bo przepuszczała olej do świec.

chyba sprzedam to auto... wpakowałem już w niego grubo ponad 8 tyś, a niedawno przestało mi radio nawet działać jakiś zimny lut i szaleje sobie. Żona jak słyszy o kolejnej usterce to ją biała gorączka dopada.

Opublikowano

Przebieg ori?

Opublikowano
Panowie mam taki problem mianowicie:

Kupiłem moje auto w maju tamtego roku. B6 sedan 2.0 ALT 2001 194kkm. Po kupnie okazało się, że prąd gdzieś ucieka.

Trzeba było wymienić zamek w drzwiach od kierowcy. Przyszła jesien i zatarły sie wycieraczki.

Następnie musiałem wymienić spryskiwacz do ksenonów z prawej strony bo był posklejany.

W zime okazało się, że termostat i dwa czujniki płynu chłodzącego trzeba wymienić bo samochód nie trzymał temperatury.

Dodatkowo wywalila mi sie pompka do spryskiwaczów reflektorów to ja wymieniłem.

Przyszla wiosna zaczął pukać mocno wahacz z prawej strony, okazało się, że wszystkie wahacze trzeba wymienić bo gumy były w opłakanym stanie w bananie np. nie było połowy gumy.

Przy wymianie wahaczy od razu wyszlo, że trzeba wymienić tarcze i klocki hamulcowe z przodu, bo rant itd.

Czy to jest normalne, że tak auto się kurde sypie ? Przecież to jest makabra.

aaa i jeszcze musiałem uszczelke pod zaworami wymieniać bo przepuszczała olej do świec.

chyba sprzedam to auto... wpakowałem już w niego grubo ponad 8 tyś, a niedawno przestało mi radio nawet działać jakiś zimny lut i szaleje sobie. Żona jak słyszy o kolejnej usterce to ją biała gorączka dopada.

Jak sprawdzałeś przy kupnie ?? Byłeś, np na diagnostyce zawieszenia ? Z tego co wiem to mało jeździsz więc pewnie takie kupiłeś.

Opublikowano

Nie byłem na żadnej diagnostyce. Przejechalem sie wtedy i nic nie stukało....

Opublikowano
Nie byłem na żadnej diagnostyce. Przejechalem sie wtedy i nic nie stukało....

:polew::polew::polew::polew::polew:

MISZCZ :facepalm:

Ja nawet żonę musiałem posprawdzać przed ślubem

Opublikowano
:beksa:
Opublikowano

Emila następnym razem nie oszczędzaj na diagnostyce, ponieważ wizyta w ASO owszem kosztuje, lecz może Ci zaoszczędzić wiele nerwów i kasy. B6 jeszcze uchodzą za te pancerne, więc to raczej nie wina fabryki tylko poprzedniego właściciela.

Opublikowano

Zawieszenie i klocki nie wysypały po 3 tys kilometrów. Przykro mi ale kupiłeś takie auto.... trzeba naprawiać bo pewnie kolejny kupiec jak będzie chciał kupić to przeczesze auto od a do z a wtedy zapomnij o cenie za jaką chciałbyś go sprzedać.

Opublikowano

Ja szukałem auta, pół roku. Wziąłem od gościa, który chuchał i dmuchał na auto. Nawet mi je umył zanim przyjechałem z kasą.:banan:

Opublikowano
  • Autor

Emil jakbym ja zaczął wypisywać co i za ile robiłem to by miejsca na serwerze brakło i forum by się wykrzaczyło :facepalm: Jak robisz auto pod siebie i co miesiąc coś wymieniasz to po półtorej roku masz w pełni sprawne auto i możesz śmigać bez stresu :naughty: Taka kolej rzeczy jeden polak kupi zrobione i nie wymienia nic żeby następny wymienił wszystko i pchnął dalej :kox:

BTW dolot z kwasiaka już siedzi i zamknąłem się w 500 pln za całość z łączkami i obejmami. Teraz tylko opłacę OC i mogę wyjechać na drogę publiczną :banan:

Opublikowano

To był mój błąd, że nie pojechałem z nim do ASO. Za bardzo zaufałem kolesiowi co mi go sprowadzał. Poprzednie auto mi też sprowadzał i jeździ do tej pory w rodzinie bez żadnych problemów.

Przebieg ori?

Na 99 % mam papiery z serwisów.

Opublikowano

a ja dzis zakladam gwint i 18" :banan: :banan:

szczurek zanim cos napiszesz,to wisko juz wymienilem :D hahah

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.