Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Emil, gdybym ja zaczal wyliczac, to tak jak Maciek mowi. To co wlozysz w samochod, to nikt CI tego nie odda. A ze pada jedno za drugim - wyeksploatowuje sie po prostu. Wymieniaj i jezdzij dalej, albo licz na sprzedaz. I przy nastepnym aucie zabierz ze soba kogos ogarnietego, jesli (nie obrazaj sie tutaj o to co napisze) sam nie ogarniasz dobrze co moze zaraz siasc. I nigdy, NIGDY nie ufaj nikomu kto sprowadza samochody...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szczurek zanim cos napiszesz,to wisko juz wymienilem :D hahah

:polew:

Opublikowano

Emil, to normalne, 200tyś to książkowy przebieg, przy którym powoli sporo się sypie. Ale naprawisz/ogarniesz i kolejne 200tyś przed Tobą :naughty:

a tak na poważnie, czasem tak jest. Ojca auto stało 4 miesiące u mechanika, bo co naprawił, to znowu coś. Ale po 4 miesiącach i pewnej sumie pieniędzy, jeździ jak powinno. Nie zniechęcaj się, zwłaszcza, że już tyle wpakowałeś. Powoli, z uporem, ale do celu, kiedyś przestanie się sypać

Opublikowano

slowa pocieszenia Tomka :D haha

"...kiedys przestanie sie sypac"

Opublikowano
:naughty: mam na myśli niedługo :wink:
Opublikowano

Dzięki Panowie za wsparcie. Pogadałem z żoną i ciężko to przełknęła. Źle zrobiłem, że nie pojechałem do ASO na przegląd.

A teraz coś na poprawienie humoru:

HORNET KIEDY PĘPKOWE???:drunk::drunk::drunk::dance::dance::dance:

Opublikowano

Chyba juz po...

Opublikowano

no przecież odwołał wtedy bo był grill u gniadego.

Opublikowano

Jedno odwołałem :decayed:

Nie wiem kiedy. Muszę się z robotą obrobić bo mam zaległości a nie chce żeby klienci pouciekali. Spokojnie co się odwlecze ......

Jeszcze z rejestracją tej nowej spółki są przejścia... yeahbana biurokracja.

Opublikowano
  • Autor
slowa pocieszenia Tomka :D haha

"...kiedys przestanie sie sypac"

ja wymieniłem wszystko i nagle przestało się sypać :naughty:

Gobi ty te poobcierańce z parapetem miałeś 16 czy 17 cali ?

Opublikowano

17 . I bede sprzedawal ,firma FK. Nie wiem za ile je wystawic,15000zl mysle. Z gumami

Opublikowano
  • Autor

wrzuć mi ich foty na pw jakie tam gumy miałeś pozakładane ?

Opublikowano

pw poooszlo.

Dzien Dobry.:kox:

Opublikowano

bry! i wroclaw znowu mnie przywital wczoraj, jak nayyyebany wrocilem :doh:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:wink:
Opublikowano

:siema:

---------- Post added at 12:33 ---------- Previous post was at 12:33 ----------

Panowie, potrzebuję drewutnię kupić, macie jakieś kontakty, żeby była tania/dobra?

Opublikowano

Kurde, z ogromna przyjemnoscia bym CI zrobil drewutnie, nawet jakbys chcial ja gdzies wkomponowac... Nawet nie wiem ile krzycza za takie cos teraz.

Opublikowano

tylko kwestia, kiedy

Opublikowano

Odezwe sie wieczorem na PW. Ewentualnie na gg zostaw mi wiadomosc 2052271.

---------- Post added at 14:24 ---------- Previous post was at 14:23 ----------

BTW... Dotarly do mnie bixy US od Krychy :kox: wczoraj ogladalem na skypie, orgazm przez kamere, co dopiero jak zagoszcza na aucie :banan::jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.