Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze Cie... :facepalm::decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kiedyś słyszałem na ten temat, ale nie zagłębiałem się

Opublikowano

No ale w audi tego nie zrobisz... A w polonezie sam sobie to robilem, ale nie pamietam juz ktore piny sie zwiera spinaczem i masz zrobiona inspekcje :decayed:

Opublikowano

dzięki za zainteresowanie, znalazłem zaprzyjaźnionego mechanika, który ma sprzęt i zadeklarował się "za piwko" użyczyć :)

PS

mojego allroada 2.7 w pełni da się zvagować, wszystkie sterowniki :)

Opublikowano

Wpadnij na spota, zobaczymy jak ten Twój wózek zapitala:decayed:

Opublikowano
  • Autor

mojego allroada 2.7 w pełni da się zvagować, wszystkie sterowniki :)

Ja mam laptopa i interfejs z czasów miecza i tarczy. W tym jest problem że nie wszystkie auta chcą się łączyć z drewnianą wtyczką i kompem na korbę. :grin:

Opublikowano

Spartan, dzisiaj okolo 19, wyspa slodowa, to Ty jechales? Bo nie widzialem, a reke podnioslem :P

Opublikowano
  • Autor

pewnie on bo kto by miał taki kolor :decayed:

Arek ile razy w tygodniu jesteś na siłowni ?

Opublikowano

A no ja :naughty: ...z kobietą się kłóciłem to pewnie nie widziałem :facepalm::decayed:

A trening mam rozpisany na 3x w tyg. :wink:

Opublikowano
pewnie on bo kto by miał taki kolor :decayed:

Właśnie, właśnie! po kolorze poznałem, i widziałem jakąs dziewczynę :D:decayed:

Opublikowano
...z kobietą się kłóciłem ... :facepalm:

Chłopie, tylko się nie żeń... :facepalm:

Opublikowano
...z kobietą się kłóciłem ... :facepalm:

Chłopie, tylko się nie żeń... :facepalm:

Luźna guma :decayed: jeszcze mi to nie w głowie :dancing:

---------- Post added at 21:24 ---------- Previous post was at 21:18 ----------

Maćku jakbyś się zmobilizował do siłowni to mogę Ci ułożyć plan i diete :thumbup1: bo bez tego to strata czasu :thumbdown:

Opublikowano

Spartan, ja bym poprosił plan ;) a dieta, to raczej nie dam rady trzymac michy...stolowka moja nie spelnia wymagan bardzo....

Opublikowano

frajdej PW :wink:

Opublikowano

Na budowę przewalać towar to Wam się bajce wyrobią a nie qr** diety srety, suple :polew::polew::polew:

Opublikowano

SI!!:decayed:

Opublikowano
Na budowę przewalać towar to Wam się bajce wyrobią a nie qr** diety srety, suple :polew::polew::polew:

Ja pracuje fizycznie ale jakoś od samej roboty bajceps rosnąć nie chce :thumbdown::naughty:

Opublikowano
Na budowę przewalać towar to Wam się bajce wyrobią a nie qr** diety srety, suple :polew::polew::polew:

Rzezbie (lub jak kto woli mieszam) w betonie juz 4 lata, i co?! Bice nie chca rosnac....:thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Maćku jakbyś się zmobilizował do siłowni to mogę Ci ułożyć plan i diete :thumbup1: bo bez tego to strata czasu :thumbdown:

przy moim trybie życia to wiem że Twojej diety nie utrzymam :thumbdown: na dzień dzisiejszy wygląda to w ten sposób że ładuję się śmieciami ( parówki, bułki z żabki, MCsracz) zapijając to kawami i energetykami. Żadnej rzeźby nie chcę robić tylko raz w tygodniu coś na wytrzymałość i jak dla mnie starczy.

no chyba że załaduję na start synthol i będę wielkim odmóżdżonym workiem wody :banan:

Opublikowano

klata,plecy,barki...klata,plecki,barki od tego sa ciezarki.

Jak ktos chce cwciczyc,mam na sprzedaz laweczke,wyciag,modlitewnik,firmy Kelton .Dobry sprzet A nie jakies badziewie z rozpietkami przy laweczce :D i obciazenie, oraz rozne gryfy... Lamane,proste... :) stan Nowka.

To kto zaczyna robic cialko na plaze ? :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.