Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

goldik kiedy Ci oddać miernik ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzymaj na razie i kup w końcu to auto jak będę potrzebował ja czy koleś to się odezwę

Opublikowano
Trzymaj na razie i kup w końcu to auto jak będę potrzebował ja czy koleś to się odezwę

oj tam oj tam. W niedziele mnie nie będzie bo mam chrzciny.

Opublikowano

Chłopaki ogarnia ktoś podlaczenie modulu do kierownicy?przyszla juz paczuszka od Siemiana,przydalo by sie zalozyc i poustawiac w kompie :)

Opublikowano
Chłopaki ogarnia ktoś podlaczenie modulu do kierownicy?przyszla juz paczuszka od Siemiana,przydalo by sie zalozyc i poustawiac w kompie :)

Ja robiłem właśnie to ale u niego osobiście :naughty:

Opublikowano

do Bielska jest kawał a z tego co inni piszą nie jest jakaś skomplikowana robota.sam się boję ruszać poduchę itp dlatego moze ktos z wro lub okolic montowal i pomoze..oczywiscie za $$ lub cos innego :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dobry dzień :hi:

Opublikowano
Dobry dzień :hi:

witoj towarzyszu :banan: ale to chyba nie ten dzial :facepalm:

Opublikowano

:siema:

rozrząd ogarnięty...żaba poskladana :whistling::decayed:

Opublikowano

bry Panowie :hi:

Opublikowano

Siema :banan: Od października raczej na pewno również będę Wrocławianinem, bo maturka poszła zacnie :kox: qrczak jakbyś gdzieś widział mieszkanie dla pięciu osób to daj cynk :decayed:

Opublikowano
Siema :banan: Od października raczej na pewno również będę Wrocławianinem, bo maturka poszła zacnie :kox: qrczak jakbyś gdzieś widział mieszkanie dla pięciu osób to daj cynk :decayed:

Dobrze trafiłeś, bo sam kurak chyba coś tam ma :naughty: Panowie jutro mam nadzieję, że się widzimy? Może by tak 17:30? Wziąłby ktoś aparat, co by jakąś sesję mojej suce zrobić? Bo ja ani aparatu dobrego, ani umiejętności... :facepalm:

BTW... ŻYJE!!!! :kox::kox::kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Wrocław - Malta - Wrocław : 300zł :slina: jeszcze tylko nocleg

Opublikowano
  • Autor
Zamawia ktoś? :naughty:

jak bedziesz zamawiał to weź i dla mnie

nadzieję, że się widzimy? Może by tak 17:30?

jak dla mnie może być bo o 18:10 z geodetą jestem ustawiony. Brać Ci fele na spot ?

witoj towarzyszu :banan: ale to chyba nie ten dzial :facepalm:

widzę że dobrze popiłeś :naughty: chwali się :polew:

Opublikowano
witoj towarzyszu :banan: ale to chyba nie ten dzial :facepalm:

widzę że dobrze popiłeś :naughty: chwali się :polew:

oj tam oj tam :naughty:m dzis niestety nie wpadnę-nie dam rady.avant juz prawie gotowy :decayed: mozna w koncu pokazac :kox:

Opublikowano
Zamawia ktoś? :naughty:

jak bedziesz zamawiał to weź i dla mnie

nadzieję, że się widzimy? Może by tak 17:30?

jak dla mnie może być bo o 18:10 z geodetą jestem ustawiony. Brać Ci fele na spot ?

witoj towarzyszu :banan: ale to chyba nie ten dzial :facepalm:

widzę że dobrze popiłeś :naughty: chwali się :polew:

Nie bierz ich, bo przelewu nie mam... :facepalm: może być o 18 10, kocham to zaczekam :decayed:

Opublikowano

Kaju foty dobre wyszły :naughty: mamy 57 wszystkich :naughty: jak na razie obrobiłem tylko cztery ale pomału :decayed:

BTW jest dobre foto jak się wynurzasz z avanciora :whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

1DSC05970.jpg

:whistling::whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

Resztę będę systematycznie dodawał do albumu ---> https://picasaweb.google.com/113052923174361081276/DropBox?authkey=Gv1sRgCKXrwczAq5mRjwE#5760271758207303426

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.