Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć jak czapka :decayed:

Opublikowano

czapka czereśni?:P siema:P:kox:

Opublikowano

Czapka czerwonych czereśni :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ważne że kobita cała :wink: Pierdzikółko opchne na graty to na fele się uzbiera :whistling:

teraz żeby wyrejestrować musiałbyś podjechać do Rakoszyc do stacji złomowania ze skuterem, tablicą i dokumentami. Jeżeli uda Ci się dogadać oddasz im samą ramę z papierami. Przedziurawią Ci blachy wypiszą papier i lecisz do wydziału komunikacji wyrejestrować. Jeżeli się nie uda będziesz musiał dopłacić za każdy brakujący kilogram ale to jak na skuter wyjdzie mało. Jest jeszcze jedna opcja mniej bezpieczna ale na forum nie bede o tym pisał jak bedziesz chciał wiedzieć to dzwoń. Jakby co mój skuter stoi i się kurzy :naughty:

Na spocie pogodamy w cztery oczy :decayed::whistling:

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

Hornet dobry podpis w sygnaturce :naughty::decayed:

Opublikowano

To u mnie dawno ekonomia się skończyła :polew::polew::polew:

Opublikowano
To u mnie dawno ekonomia się skończyła :polew::polew::polew:

a pasji nigdy nie było :polew::grin:

Opublikowano
  • Autor

a slogan zrobił sie hiperłączem do postimage :whistling:

Goldik ty gadałeś u Evo w warsztacie z Nelsonem :polew: jeden i drugi zakręcony :grin:

Kurak odpycha się parówa ? pan gazownik połatał co trzeba ?

Cześć jak czapka :decayed:

pa jak parasol :banan:

Opublikowano

Ta to był Nelson kur.. chyba się starzeje :facepalm: w sumie z dwa razy go widziałęm i wtedy co sie ciął z grubym od bmw chyba czas zażyć Vita Buerlecithin :decayed:

Opublikowano
Ta to był Nelson kur.. chyba się starzeje :facepalm: w sumie z dwa razy go widziałęm i wtedy co sie ciął z grubym od bmw chyba czas zażyć Vita Buerlecithin :decayed:

Więc pewnie nie pamiętasz tych 500 zł które Ci pożyczałem na spocie ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tak samo jak o flaszce za naprawę turturki oporu powrotnika z rebulgulatora mocy :whistling:

Opublikowano

Siemanko :wink: Gdyby komuś się gdzieś mignęło mieszkanie do wynajęcia dla 4 osób, najlepiej w połowie drogi między Politechniką, a Uniwersytetem Ekonomicznym to prosiłbym o jakiś cynk :decayed:

Opublikowano

Duds, gadales z kurakiem jak Ci pisałem?

Opublikowano
Duds, gadales z kurakiem jak Ci pisałem?

Coś tam gadaliśmy kiedyś, napisałem tutaj, więc też zobaczy :wink:

Opublikowano

Szczuraz rameczki przyjechały chcesz po nie podjechać czy w niedziele mam je przywieść ?

Opublikowano

a ja wam powiem od 6-7 lat mam ramki w audi 80 i przez te lata jeden raz sie trafiło że ktoś gdzieś tam zamachał i dlatego do A4 założyłem chromowane

Opublikowano

Ja mam ramki z A4 i kilka samochód mrugnęło. Najwięcej na trasach spotykam i nawet na cb rozmawiamy z ziomkami z A4 klub. Wrocław to dziwne miasto... sporo widzę samochodów z ramkami klubowymi a na spotach to tylko jak coś komuś potrzeba to wie gdzie napisać posta i jak trafić.

Opublikowano
Ja mam ramki z A4 i kilka samochód mrugnęło. Najwięcej na trasach spotykam i nawet na cb rozmawiamy z ziomkami z A4 klub. Wrocław to dziwne miasto... sporo widzę samochodów z ramkami klubowymi a na spotach to tylko jak coś komuś potrzeba to wie gdzie napisać posta i jak trafić.

zawsze, tak jest, ze jak coś komuś trzeba, to przyjdzie :P obok, jednostki widziałem ostatnio z 3 auta :P i jak patrzę po Waszych fotkach, to żadna z nich. A odnośnie dziwnego miasta...mi tu się bardzo podobam ludzie są bardziej przyjaźni, niż np w lbn...

Opublikowano

@ DudsA4

poszukam czegoś w okolicy

Parówa po czyszczeniu przepustnicy (by Szczuraz :decayed: ) i wizycie u gaziarza, odpycha się nieco lepiej :wink: ale i tak przyszedł smaczek na coś mocniejszego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.