Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie. Wie może ktoś gdzie można we wrocku dorobić pilota do bramy? U mnie firma która zajmuje się bramą na osiedlu, wołają 250 zł za dorobienie pilota (chyba lekka przesada). Potrzebuję na zito, bo w niedziele miałem włam do auta i muszę furę parkować na ulicy :kwasny:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kupujesz pilota do bramy i kodujesz go , tylko potrzebny dostęp do silnika tejże bramy :naughty:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Spartan, jechałeś dzisiaj przez Kamieniec Wrocławski ?? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
W ECU project Ci to zrobią.

tam na bank tylko kwestia ceny :wink:

Wie może ktoś gdzie można we wrocku dorobić pilota do bramy?

na robotniczej była kiedyś firma na terenie parku technologicznego chyba nazywała się furta ale ja z ich usług korzystałem z dobre 8 lat temu wtedy mieli dobre ceny i długa gwarancję nie wiem jak teraz.

Opublikowano

goldik gdzie się po nocy szlajasz ?? Widziany na krzyżówce jakieś 30 min temu

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi: kolega musiał odwiedzić ścianę płaczu na nowym dworze normalnie estakadą śmigam z robotniczej
Opublikowano
Wie może ktoś gdzie można we wrocku dorobić pilota do bramy?

na robotniczej była kiedyś firma na terenie parku technologicznego chyba nazywała się furta ale ja z ich usług korzystałem z dobre 8 lat temu wtedy mieli dobre ceny i długa gwarancję nie wiem jak teraz.

Była faktycznie, ja też tam robiłem, Wyszło chyba 150zł czy coś koło tego, ze 2 lata temu.

o dokładnie tutaj: 51.112291,16.993795 Mapy Google

Opublikowano
Wie może ktoś gdzie można we wrocku dorobić pilota do bramy?

na robotniczej była kiedyś firma na terenie parku technologicznego chyba nazywała się furta ale ja z ich usług korzystałem z dobre 8 lat temu wtedy mieli dobre ceny i długa gwarancję nie wiem jak teraz.

Była faktycznie, ja też tam robiłem, Wyszło chyba 150zł czy coś koło tego, ze 2 lata temu.

o dokładnie tutaj: 51.112291,16.993795 Mapy Google

dzięki bardzo podjadę i sprawdzę

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

Kupujesz pilota do bramy i kodujesz go , tylko potrzebny dostęp do silnika tejże bramy :naughty:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Spartan, jechałeś dzisiaj przez Kamieniec Wrocławski ?? :eusathink:

tylko z tego co się oriętowałem to trzeba jeszcze kupić taki który ędzie obsługiwał taki zakres fal jak mi potrzebny. Czy nie do końca to jest tak, i każdego pilota da radę dostroić?

Opublikowano

Spartan, jechałeś dzisiaj przez Kamieniec Wrocławski ?? :eusathink:

:no: ...w tamtym kierunku zapuszczam się tylko do Ślęzy czasem :wink:

Opublikowano
  • Autor
:bry:
Opublikowano

Spartan, jechałeś dzisiaj przez Kamieniec Wrocławski ?? :eusathink:

:no: ...w tamtym kierunku zapuszczam się tylko do Ślęzy czasem :wink:

Widziałem avanta w Twoim kolorze na tablicach DTR, :whistling:

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

Wie może ktoś gdzie można we wrocku dorobić pilota do bramy?

na robotniczej była kiedyś firma na terenie parku technologicznego chyba nazywała się furta ale ja z ich usług korzystałem z dobre 8 lat temu wtedy mieli dobre ceny i długa gwarancję nie wiem jak teraz.

Była faktycznie, ja też tam robiłem, Wyszło chyba 150zł czy coś koło tego, ze 2 lata temu.

o dokładnie tutaj: 51.112291,16.993795 Mapy Google

dzięki bardzo podjadę i sprawdzę

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

Kupujesz pilota do bramy i kodujesz go , tylko potrzebny dostęp do silnika tejże bramy :naughty:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Spartan, jechałeś dzisiaj przez Kamieniec Wrocławski ?? :eusathink:

tylko z tego co się oriętowałem to trzeba jeszcze kupić taki który ędzie obsługiwał taki zakres fal jak mi potrzebny. Czy nie do końca to jest tak, i każdego pilota da radę dostroić?

Musisz pilot dedykowany do modelu silnika i dostep do silnka i sie zakoduje bez problemu ....

Opublikowano

:grin:

ale to pilot do bramy jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wojtas to rodziców firmę masz podlinkowaną w podpisie ?

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

weźcie to obczajcie :polew:

Kaju ogarnąłeś temat ?

Opublikowano

Panowie, a kto by mi ogarnął we Wrocku montaż hamulców? Zakupiłem komplecik od Porsche i myślałem by zmienić i wracać już do siebie z lepszym hamulcem. :wink:

Opublikowano
  • Autor

790 418 134 Gdyby odebrał Artur to poproś Marcina robił takie konwersje kilka razy ostatnią w S2 limo i powiem Ci że ten hebel jest kox :whistling: Powie Ci wszystko co trzeba dokupić żeby konwersja przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Możesz się bez problemu powołać na mnie :wink:

Opublikowano
Wojtas to rodziców firmę masz podlinkowaną w podpisie ?

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

weźcie to obczajcie :polew:

Kaju ogarnąłeś temat ?

Ta, nie pytaj... :facepalm: padły im jakieś serwery czy hhhuj wie co, wszytko mi mają jutro wrócić i "spróbować w piątek, ponieważ przechodzimy na nowy program, który potrzebuje trochę czasu, by go dokładnie dopracować pod nasze wymagania" o jak mi k&@*@%rwa ciśnienie skoczyło... :facepalm: rano pogadam z żoną to od siebie coś Ci wrzuci, bo to już za długo trwa...

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

BTW, "Ździchu spał na górze, koło sterty śmieci, Rychu na dole choć szczynami leci" o ja yyyyebie :decayed:

Opublikowano
790 418 134 Gdyby odebrał Artur to poproś Marcina robił takie konwersje kilka razy ostatnią w S2 limo i powiem Ci że ten hebel jest kox :whistling: Powie Ci wszystko co trzeba dokupić żeby konwersja przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Możesz się bez problemu powołać na mnie :wink:

Dziękuję bardzo!

Ludziska, jesteście rewelacja!!! :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.