Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Od piątku do wtorku jestem we Wrocku ale niestety nie dam rady Was odwiedzić :(

Plan mam już napięty :confused4: jak uda się to będę wcześniej pisał

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

NUNIA Musialas nas widziec. 2- wa auta. jedno kombi drugie sedan B6-ski , staliśmy na środku.

Opublikowano

NUNIA Musialas nas widziec. 2- wa auta. jedno kombi drugie sedan B6-ski , staliśmy na środku.

zabij mnie ale nie widzialam Was :confused4::no:

widzialam takie niebieskie chyba AUDI ale stalo blizej degeneracji na samym koncu parkingu i innego auta nie widzialam. My tez autem pare razy przejechalismy wkolo parkingu.

Opublikowano

no lol niebieslie audi tez widzielismy b5 to bylo po tunigu troche takie audi jak pokazałaś na linku cos podobnego widzielismy ale czy to te auto bylo nie jestem pewny. heh no ale nic, podalem Ci numer komórki jak cos to napisz mi sms. Jesli Ciebie nie bededzie to podaj mój numer komós kto bedzie od was , zeby nie powtórzyła sie sytuacja i znowu bedziemy stac i nikt nas nie zauwazy :D

Opublikowano

no to nie stojcie tylko sie poruszajcie :polew: robcie halas :naughty: to na 100% ktos zwroci na Was uwagę :wink4:

Opublikowano

ok przyniose trąbke taka fajna co na mecze sie nosi :D :D i porobie troche hałasu :P a Alien bedzie gumy palił bo u mnie nie da sie bo ja mam naped quattro, oczywiscie zartuje. Ale coś sie wymysli :D

Opublikowano

no wiesz ta Twoja trabka i tak jest mala w porownaniu z tym co nasz zaprzyjazniony kolega kiedys przywiozl :przebiegly: a byla to traba z pociagu a jak fajnie echooo niosło pod mostem, oj dzialo sie wtedy dzialo :polew:

Opublikowano

:] spoko. NIUNIA podaj mój numer komórki komuś kto bedzie w niedziele ktos z ekipy. Niech mi napisze sms-a jak znowu beda problemy aby sie znalezdz :P ja bede z alienem i moze jeszcze moi znajomi z autami przyjada. O 18.00 ja juz tam pod mostem bede, jak zawsze :D

Opublikowano

jak zawsze :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no co sie tak smiejesz no no no no :P bylem 2-wa razy dopiero :D ale rózwno o 18.00 :D:DD:D: hihi

Opublikowano

rewelacja :polew: szkoda tylko ze nigdy na siebie nie trafilismy ale moze w ta niedziele sie uda :naughty:

Opublikowano

hehe no mam nadzieje ze w końcu poznam nowych klubowiczów, narazie poznalem Aliena, spoko ziom i furke ma luzzz, śmiga miodzio, napisze mu sms aby przyjechał w ten weekend.

Opublikowano

pod MM spotyka sie w sumie AKP ale ludzie z A4klubu tez sa czasami wiec spoko luz, bedzie dobrze :wink4:

Opublikowano

Jednym słowem " jak zobaczycie audi jakies podjećcie :]

Opublikowano

:polew: ok

no nic to czas uciekac i troszke jeszcze do tej 22 popracowac :tongue4:

w koncu w pracy sie pracuje nie :polew:

do napisania :naughty:

Opublikowano

Ja to sie juz wybieram od nowego roku :polew: Ale jak nie na kacu po sobocie, to gdzies trzeba jechac, to cos tam cos tam .... moze teraz mi sie uda :gwizdanie:

Opublikowano

Ja to sie juz wybieram od nowego roku :polew: Ale jak nie na kacu po sobocie, to gdzies trzeba jechac, to cos tam cos tam .... moze teraz mi sie uda :gwizdanie:

nastepny misiu obudzil sie ze snu zimowego :polew:

P.S. Poprawka jednak niedziele mam wolna wiec bede na spociku :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Panowie! Coś większego się szykuje niż to co jest w okolicach mostu co tydzień?

Opublikowano

Co masz na myśli? Można coś pokombinować... BTW tu są też Panie... :hi:

Opublikowano

Ja w niedziele 29 czerwca to raczej wpadne pod most :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.