Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:BRY

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:BRY

siema. dzwoniłem wczoraj bo miałem dylemat odnośnie firmy która brać, wziąłem LUKa.

Opublikowano
:hi:BRY

siema. dzwoniłem wczoraj bo miałem dylemat odnośnie firmy która brać, wziąłem LUKa.

Ile Ci krzykneli za komplet Luka ?

Opublikowano

:hi:

Ma ktoś na zbyciu lewarek do auta? ...uśmierciłem już drugi :facepalm:

Opublikowano

1900. dwumas + komplet sprzęgła. rok gwarancji.

Opublikowano
1900. dwumas + komplet sprzęgła. rok gwarancji.

Nie myslales nad regeneracja dwumasa ?

Opublikowano
1900. dwumas + komplet sprzęgła. rok gwarancji.

Nie myslales nad regeneracja dwumasa ?

Dopiero po kupnie sie dowiedziałem od kumpla ze z poznania da się sciągnąc za 500 zł, ale juz była musztarda po obiedzie.

Opublikowano

Oferta - Volkswagen Golf - ZAJE FAJNA ZABAWKA 1.9 TDI WSPOMAGANIE KIEROWNICY ALUFELGI ŁYSE OPONY GRATIS

Full cabrio :polew:

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

Oferta - Opel Astra - Sprzedam astre gsi wszystkch informacji na temat auta udziele telefonicznie.tel 781-075-012 podana cena bez sprzetu car audio

Jakby ktoś szukał astry gsi to tą mogę polecić z czystym sumieniem :wink: furka koleszki :wink:

Opublikowano

Prezes wrócił :decayed:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

1900. dwumas + komplet sprzęgła. rok gwarancji.

Nie myslales nad regeneracja dwumasa ?

regenerka to lipa

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

1900. dwumas + komplet sprzęgła. rok gwarancji.

w c**jjjj drogo :grin: lepiej tzreba było brać sachs. Ja kompletnego sachsa nowego z gwarą miałem za 1300 :decayed:

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Jędrek pomógł ??

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Widział ktoś kiedyś gdzieś Horneta ? Mam nadzieje ze nie wywiozła go do lasu ruska mafia :decayed:

jestem a co tęskniłeś ?

Opublikowano

pomógł :) użyczył taśmy izolacyjnej, ale trochę pomogło. Dzięki!

---------- Post dopisany 26-08-2012 at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2012 at 23:33 ----------

:hi:

Opublikowano

Siemka ale wczoraj zabaniaczyłęm za Maćka zdrowie :banan: już po chłopie :wink:

Opublikowano
Siemka ale wczoraj zabaniaczyłęm za Maćka zdrowie :banan: już po chłopie :wink:

Eee no... Stary, teoretycznie może i jest po chłopie, ale praktycznie - nie wierzę, że Ewa mu aż tak bardzo łańcuch skróci :wink:

BTW, MAĆKU!!!! Najlepszego na nowej drodze życia :wink:

Opublikowano

:hi:

Maciek gratulacje! :drinks:

Opublikowano
Siemka ale wczoraj zabaniaczyłęm za Maćka zdrowie :banan: już po chłopie :wink:

Eee no... Stary, teoretycznie może i jest po chłopie, ale praktycznie - nie wierzę, że Ewa mu aż tak bardzo łańcuch skróci :wink:

BTW, MAĆKU!!!! Najlepszego na nowej drodze życia :wink:

nie ma co już skracać :grin::decayed:

Opublikowano
Siemka ale wczoraj zabaniaczyłęm za Maćka zdrowie :banan: już po chłopie :wink:

Eee no... Stary, teoretycznie może i jest po chłopie, ale praktycznie - nie wierzę, że Ewa mu aż tak bardzo łańcuch skróci :wink:

BTW, MAĆKU!!!! Najlepszego na nowej drodze życia :wink:

nie ma co już skracać :grin::decayed:

Teraz zostało tylko nogi zacisnąć, wtedy na pewno się skróci :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pier**licie Hipolicie :decayed: Była dobra zabawa. Dzięki Jarku że wpadłeś :hi:

jestem a co tęskniłeś ?

Tak na serio to już zacząłem się martwić. Ty jako element stały nie pokazujący się od dłuższego czasu na forum wiesz jak jest.

2012_08_25_017.jpg

To cudo wiozło moją d*pę :naughty:

2012_08_25_018.jpg

a potem nastąpiła zmiana :whistling:

2012_08_26_022.jpg

Wczoraj się jeszcze starałem hamować ale dzisiaj jadę już do odcięcia. Na spot nie zajadę chyba że trafi mi się jakiś trzeźwy kierowca. :decayed:

Opublikowano

A kiedy wyjeżdżasz, że wracasz 8-9? Ja będe w czwartek w Polsce, damy rade się jeszcze zobaczyć zanim pojedziesz?

Opublikowano
  • Autor

startujemy w środę wieczorem.

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

chyba ze coś się jeszcze zmieni bo była wersja że w czwartek wieczorem wylot ale mam dostac potwierdzenie 100% w poniedziałek.

Opublikowano

To mi daj znać, wtedy z Poznania bym pojechał bezpośrednio do Wrocławia. I mi napisz o której godzinie byś wylatywał.

Opublikowano
  • Autor

dobra jak tylko będę wiedział to... chętnie bym zadzwonił ale wszystkie twoje numery są nieaktywne :doh::whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.