Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to ja też o 17.30 będę:wink:

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

qrczak masz spaloną jedną żarówkę pod rejestracją:decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Arek, sprawe mam ;)

Co tam się dzieje? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Arek czytałeś post o gsxr ?

Opublikowano
Arek czytałeś post o gsxr ?

Dopiero teraz :facepalm: Ja na razie jednak odpuszczam temat...teraz i tak już nie polatam. Poczekam do stycznia/lutego, dozbieram kasy i kupie coś młodszego :wink:

Ale dzięki wielkie za zainteresowanie :thumbup1:

Duds, gdzieś tam mi się obiło że masz czerwoną folię :whistling: zostało Ci coś jeszcze? :naughty:

Opublikowano

No szczuraz zabiera, więc się możecie dogadać. Jest 25x50 cm. Żółtej też mi zostało:whistling:

Opublikowano

Halo już mam oklejone :wink:

Maciek, tnij oszczędnie żeby mi też starczyło :decayed:

Opublikowano

Jeszcze jej nie ma :decayed: Ma się zgłosić dopiero, na spocie miałem, ale mówił, że go nie będzie:wink:

Opublikowano
  • Autor
Halo już mam oklejone :wink:

Maciek, tnij oszczędnie żeby mi też starczyło :decayed:

postaram się :wink: w sumie to tylko kierunki boczne i tylne w hujdaju więc powinno coś zostać.

Duds z której aukcji brałeś folię ? Sąsiad się napalił i w borewiczu będzie na żółto robił :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

pomógł by ktoś w oględzinach tego auta ? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-sedan-2004r-160kkm-1-9tdi-avf-240334/#post2978939

Opublikowano

co emil, pozbywasz sie superba?:D

Opublikowano
co emil, pozbywasz sie superba?:D

Nie, dla bardzo dobrego kolegii szukam auta.

Opublikowano

Ja mogę załatwić kompa z kablem + miernik jakbyś chciał, ale to na przyszły tydzień.

Opublikowano

Witam forumowiczów, na zlot chętnie bym się wybrał (po raz pierwszy), ale termin koliduje z meczykiem Śląska, dla mnie jest trochę niefortunny... Kilka godzin temu zakupiłem A4 B7 BRD 170KM (z forum od nas) i od razu muszę podziękować koledze Qrczakowi za chęć pomocy w sprawie kontrolki silnika. A na zlot na pewno się kiedyś wybiorę, nigdy nie byłem i szczerze nie wiem czego spodziewać :)

Opublikowano
Witam forumowiczów, na zlot chętnie bym się wybrał (po raz pierwszy), ale termin koliduje z meczykiem Śląska, dla mnie jest trochę niefortunny... Kilka godzin temu zakupiłem A4 B7 BRD 170KM (z forum od nas) i od razu muszę podziękować koledze Qrczakowi za chęć pomocy w sprawie kontrolki silnika. A na zlot na pewno się kiedyś wybiorę, nigdy nie byłem i szczerze nie wiem czego spodziewać :)

Szykuj porcję świeżych kawałów :decayed:

Opublikowano

Kawał to ja miałem dzisiaj, jak zajeżdżam do dziupli po kilku godzinach od kupienia auta, a tu kontrolka silnika się grzeje... I już cały w stresie, ale liczę na łagodny wymiar kary :P

Macie gdzieś jakieś fotki z tych zlotów?

Opublikowano
Kawał to ja miałem dzisiaj, jak zajeżdżam do dziupli po kilku godzinach od kupienia auta, a tu kontrolka silnika się grzeje... I już cały w stresie, ale liczę na łagodny wymiar kary :P

Macie gdzieś jakieś fotki z tych zlotów?

ta na redtube możesz luknąć

Opublikowano

yhy... myślałem, że na audi.eurowroc.com coś znajdę, ale już chyba nie działa...

Opublikowano
yhy... myślałem, że na audi.eurowroc.com coś znajdę, ale już chyba nie działa...

zawitaj na spota to zobaczysz co się dzieje....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.