Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja spokojny człowiek jestem... ale najpierw na miejscu policjant obsługujący kolizję podał mi dane...zgłaszam szkodę i złe... Kazali mi wziąć notatkę (za opłatą 17zł) to wziąłem i dalej to samo. A później się dziwią, że ludzie na nich wieszają psy :facepalm:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema cyce... trzymać jutro qciuki bo wujek jedzie na turniej siatkówki i zamierza na pudle stanąć :decayed:

Od zawsze mówiłem że francuskie samochody to gówno jakich mało... dzisiaj w peugeocie uszczelka przy drzwiach kierowcy postanowiła, że się odklei a za nią poszedł boczek :polew:

Stara zjeżdża na chatę i mówi, że coś świszcze w czasie jazdy... idę luknąć i ręce mi opadły hahahahah Może i to ładnie wygląda i ma dużo miejsca w środku ale już wolałbym Emila skodę :grin: Mam wrażenie, że te plastiki niebawem zaczną się odzywać :whistling: ale turbo dziurę ma małą i w miarę jedzie jak na takie koromysło

Opublikowano
  • Autor
Ja spokojny człowiek jestem... ale najpierw na miejscu policjant obsługujący kolizję podał mi dane...zgłaszam szkodę i złe... Kazali mi wziąć notatkę (za opłatą 17zł) to wziąłem i dalej to samo. A później się dziwią, że ludzie na nich wieszają psy :facepalm:

może ubezpieczenie było sfabrykowane. Są mi znane takie przypadki jak podczas kolizji nie przepuścili przez bazę to lipa. Twraz zostaje Ci tylko uderzyć do funduszu gwarancyjnego. Za notatkę policyjną płacisz ty przy jej wyciąganiu ale ubezpieczyciel/fundusz gwarancyjny nie. Policjantka która mnie obsługiwała od razu powiedziała mi żeby jej nie brac bo to leży w interesie ubezpieczalni/funduszu gwarancyjnego. Jeżeli auto faktycznie miało ubezpieczenie w podanej tobie ubezpieczalni to po tablicach powinni sami dojść i jest to w ich interesie. Rozumiem że policjanci po kolizji zostawili Ci dane sprawcy oraz swoje wizytówki WRD z numerem telefonu ?

Opublikowano

Sprawdziłem na stronie funduszu gwarancyjnego... ubezpieczenie jest, numer polisy się zgadza... tylko to nie Uniqa tak jak na notatce tylko Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych...

Dane sprawcy mam i nazwisko policjanta :wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Najłatwiej teraz chyba będzie zgłosić szkodę w odpowiedniej ubezpieczalni a notatkę podrzeć :eusathink: bo po co mi to teraz

Opublikowano

to 17 czy 18? ;)

Opublikowano

Mnie jutro nie ma ....

Opublikowano

17.30 :decayed:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

Mnie jutro nie ma ....

Jutro jest sobota :naughty:

Opublikowano

Znaczy się w niedzielę... ale jutro też mnie nie ma jakby nie patrzeć :grin:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor
Sprawdziłem na stronie funduszu gwarancyjnego... ubezpieczenie jest, numer polisy się zgadza... tylko to nie Uniqa tak jak na notatce tylko Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych...

Dane sprawcy mam i nazwisko policjanta :wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Najłatwiej teraz chyba będzie zgłosić szkodę w odpowiedniej ubezpieczalni a notatkę podrzeć :eusathink: bo po co mi to teraz

jak masz notatkę już wykupioną to zgłaszaj szkodę i im przekaż. Będziesz 2-3 dni do przodu zanim oni napisza pismo i dostaną odpowiedź z WRD

Opublikowano

Dobra - wujek właśnie rusza na turniej siatkówki...... :naughty: WSTAWAĆ !!!!

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Sprawdziłem na stronie funduszu gwarancyjnego... ubezpieczenie jest, numer polisy się zgadza... tylko to nie Uniqa tak jak na notatce tylko Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych...

Dane sprawcy mam i nazwisko policjanta :wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Najłatwiej teraz chyba będzie zgłosić szkodę w odpowiedniej ubezpieczalni a notatkę podrzeć :eusathink: bo po co mi to teraz

jak masz notatkę już wykupioną to zgłaszaj szkodę i im przekaż. Będziesz 2-3 dni do przodu zanim oni napisza pismo i dostaną odpowiedź z WRD

Tak tylko, że na notatce zamiast ubezpieczalni TUW jest Uniqa to nie będzie problem?

Opublikowano
  • Autor

zadzwoń do WRD na hubską poproś o kontakt tych co robili ci notatkę i niech prostują co spieprzyli. U mnie byli na tyle ogarnięta ekipą że nawet do domu z informacją przyjechali co się dzieje w mojej sprawie.

Opublikowano
zadzwoń do WRD na hubską poproś o kontakt tych co robili ci notatkę i niech prostują co spieprzyli. U mnie byli na tyle ogarnięta ekipą że nawet do domu z informacją przyjechali co się dzieje w mojej sprawie.

Jak zobaczyli z kim mają do czynienia, to i do domu przyjechali... :decayed: patrząc na posturę Arka, to na kolanach przyjdą i w zębach papiery przyniosą z kratą browca z przeprosinami że tak wyszło :kox:

Opublikowano

fake i to kiepski :/

Opublikowano
  • Autor

będę dzisiaj po 17:15 na spocie ktoś sie pojawia ?

Opublikowano

ja będę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.