Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja nie śpie w nocy bo sie małym opiekuje.

Napisz esa do mnie bo nie mam numeru.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie mam nic na koncie :D 502162070

Opublikowano
nie mam nic na koncie :D 502162070

k**wa ale Superb musi być :polew: zapisuję numer sobie na kiedyś :hi:

Opublikowano

Witam kolegów, potrzebuję pomocy. Mam do sprzedania jedno ze swoich aut i chciałem gdzieś to rzucić na forum, może ktoś się skusi. Please Help

Opublikowano

Co to za auto?

Opublikowano

Głupio napiszę, ale szkoda, że nie za kilka miesięcy... :facepalm: Wrzuć to w battalion, division i wszędzie, gdzie jest największy spam użytkowników, może akurat ktoś się chętny znajdzie :hi:

Opublikowano
nie mam nic na koncie :D 502162070

Transport mam ... ziomek taxiarz mnie odbierze :decayed: druaga 0,7 leci już

Opublikowano
  • Autor
Wrzuć to w battalion, division i wszędzie, gdzie jest największy spam użytkowników

nie kuś go... wiesz jak to się może skończyć. :wink:

Opublikowano

Nie kuszę, lepiej jak sam to powrzuca w spamowane wątki, niż któryś z nas miałby dostać krope za szczerą chęć pomocy, tak czy nie?

Opublikowano
nie mam nic na koncie :D 502162070

k**wa ale Superb musi być :polew: zapisuję numer sobie na kiedyś :hi:

W doopie to mam. Dostałem telefon służbowy... :wink:

Opublikowano

Spoko, przecież tylko cisne :wink:

Opublikowano
Witam kolegów, potrzebuję pomocy. Mam do sprzedania jedno ze swoich aut i chciałem gdzieś to rzucić na forum, może ktoś się skusi. Please Help

O jakim aucie mowa? :decayed:

Opublikowano

A szóstke sprzedaje. Wrzucał tu link cipek, nie chlej tyle i czytaj między wierszami :wink:

Opublikowano
nie mam nic na koncie :D 502162070

k**wa ale Superb musi być :polew: zapisuję numer sobie na kiedyś :hi:

W doopie to mam. Dostałem telefon służbowy... :wink:

Chyba pierwszy w życiu bo podniety co nie miara:polew:

Opublikowano
nie mam nic na koncie :D 502162070

k**wa ale Superb musi być :polew: zapisuję numer sobie na kiedyś :hi:

W doopie to mam. Dostałem telefon służbowy... :wink:

Chyba pierwszy w życiu bo podniety co nie miara:polew:

aktualnie trzeci, ale kaju cisnął to odpisałem.:naughty:

Opublikowano
  • Autor

ktoś dzisiaj rusza dupe czy moge tankować ?

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

Byłem ja, Krystian i gruby z beemki. Zawsze coś jak na to że nikt się nie zapowiadał :decayed:

Opublikowano

ja byłem za wrocławiem. byłem ze szwagrem oglądać to:

BMW 750IL E66 LONG 2006r (2758509605) - motoAllegro

gdyby nie to, że jechaliśmy odebrać moją dziewczynę, to wyjazd byłby stracony. W ogłoszeniu nie pisze, że posypał się wał, skrzynia i silnik opadł bo poduszki wywaliło. Środek w opłakanym stanie, auto nie pali, z tyłu w bagażniku zebrała się woda i zalała całą elektrykę.

Opublikowano
ja byłem za wrocławiem. byłem ze szwagrem oglądać to:

BMW 750IL E66 LONG 2006r (2758509605) - motoAllegro

gdyby nie to, że jechaliśmy odebrać moją dziewczynę, to wyjazd byłby stracony. W ogłoszeniu nie pisze, że posypał się wał, skrzynia i silnik opadł bo poduszki wywaliło. Środek w opłakanym stanie, auto nie pali, z tyłu w bagażniku zebrała się woda i zalała całą elektrykę.

Wooow... nie ma to jak dokładny opis auta na allegro...

Opublikowano
ja byłem za wrocławiem. byłem ze szwagrem oglądać to:

BMW 750IL E66 LONG 2006r (2758509605) - motoAllegro

gdyby nie to, że jechaliśmy odebrać moją dziewczynę, to wyjazd byłby stracony. W ogłoszeniu nie pisze, że posypał się wał, skrzynia i silnik opadł bo poduszki wywaliło. Środek w opłakanym stanie, auto nie pali, z tyłu w bagażniku zebrała się woda i zalała całą elektrykę.

super fura :))

Opublikowano

fura fajna, środek wypas, ale ten egzemplarz... nie napisałem, że podłoga w bagażniku załamana w dół, cały bagażnik w środku ma spadek w stronę tyłu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.