Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

bo to był swap dywaników z Golfa i musiał docinać tapeciakiem :naughty:

Szyfrujesz niczym enigma :decayed:

nie mozna na tym forum propagować piractwa więc odesłałem Cię do giełdy na pebie :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Emil gdzie foty tych dywanów? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Daj mu spokój bo się chłopak w sobie zamknie :whistling:

Opublikowano

Taki wrażliwy ???

Ciekawe czy sam modził czy ktoś :whistling: Myślę, że docinanie i nitowanie dywaników to już grubsza sprawa i trzeba było zlecić profesjonalnej firmie :polew:

Opublikowano
Emil gdzie foty tych dywanów? :naughty:

Ja jebie ten z tymi dywanikami, już dawno sobie je kupiłem oczywiście gumowe na zime i materiałowe na lato :grin:

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

Taki wrażliwy ???

Ciekawe czy sam modził czy ktoś :whistling: Myślę, że docinanie i nitowanie dywaników to już grubsza sprawa i trzeba było zlecić profesjonalnej firmie :polew:

Sam to ja mogę zrobić zdjęcia samochodu :polew::polew::polew:

Opublikowano
Sam to ja mogę zrobić zdjęcia samochodu :polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Nie pierdziel że mapki do tablicy też nie sam robiłeś :doh::shock3::polew:

Opublikowano
Sam to ja mogę zrobić zdjęcia samochodu :polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Nie pierdziel że mapki do tablicy też nie sam robiłeś :doh::shock3::polew:

W końcu czas to pieniądz :grin:

Opublikowano

Ja jebie ten z tymi dywanikami, już dawno sobie je kupiłem oczywiście gumowe na zime i materiałowe na lato :grin:

Bo miały być foty i ni ma :decayed::grin: Chciałem poprosić też o fotostory jak używać tapeciaka...ale skoro nie robiłeś sam to poszukam gdzie indziej :nuda:

:pleasantry::decayed:

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

Aaaa... są foty :naughty: Ale stary, dywany są wewnątrz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

gdzie te foty ?! :naughty: wrzucaj linki

Opublikowano

w wątku o superbie wszystko macie....:doh: ja tam o gustach nie rozmawiam :whistling:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/bialy-adr-1-8-b-g-avant-usa-bbs-rs-243893/

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

aktualizacja

Audi A4 Avant 1.8 gaz USA (2801340806) - motoAllegro

Opublikowano

Dobra zapada cisza na temat suberb'a :whistling::wink: ...ale Emil informuj o nowych modach, będziemy się jarać razem z Tobą :decayed::naughty:

Opublikowano
:jerk::polew::polew:
Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/bialy-adr-1-8-b-g-avant-usa-bbs-rs-243893/

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

aktualizacja

Audi A4 Avant 1.8 gaz USA (2801340806) - motoAllegro

Powinien pójść :wink:

Opublikowano
  • Autor

ja za swoją chcę 12k i cisza :grin:

Opublikowano
ja za swoją chcę 12k i cisza :grin:

bo nie masz gazu!:decayed:

Opublikowano

:hi:bry z tymi cenami aut to jest masakra koleś teraz kupił vectre C 20005 za 19 obecenie koledzy w pracy szukają dwóch autek jeden to A4 B6 w 1.8 T sedam a drugi to A3 po 2003 roku i z tym jest problem bo nie ma żadnego normalnego silnika w tej A3 same FSI I TFSI a z klekota to jedynie 2.0 tdi ale oni dopiero go poprawili po 2007 roku takżę też ryzyko kupna

Opublikowano

A moj kumpel miesiac temu kupi b7 1.9tdi avant 2005r za 26 kola i niedawno passata 2006 1.9tdi też za 26 koła.

Opublikowano
ja za swoją chcę 12k i cisza :grin:

Załóż blow offa to pójdzie szybciej :) tak jak Krystian zrobił :decayed:

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ----------

dzisiaj pod mm ktoś wpada bo zamierzam się wybrać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.