Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja się chyba za słabo czuje zeby jechać :thumbdown: Muszę się wygrzać.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja trochę jeszcze nasączony od wczoraj to nie wsiadam za kiere dzisiaj :whistling:

Opublikowano

Ja bd na stowke chwile przed 18 oby nie sam :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Mnie dzisiaj nie będzie, bo dopiero o 18 startuję z domu:whistling: Spartan po ramkę możesz wpaść koło 21 na Czerniawską jak chcesz:wink:

Opublikowano

Nie, żona lata, a co? Ty te fele z S6 są w jakim kolorze?

Opublikowano
  • Autor

ferrari red :decayed:

Opublikowano

O FAK SEJK :kox: wrzuć no fote jak to się prezenci :naughty:

Opublikowano
Spartan po ramkę możesz wpaść koło 21 na Czerniawską jak chcesz:wink:

Nie no, specjalnie po ramkę nie będę dymał taki kawał :decayed: Podrzuć swój nr na pw to będę dzwonił jak byłbym w okolicy... A jak nie to na następnym spocie może będziesz?

Opublikowano

Na następnym też nie będę, bo wrócę do Wro w poniedziałek bardzo późno.. Do Warszawy jadę:facepalm: Nr masz w podpisie, dzwoń jak coś, możliwe, że jutro będę np. na Grabiszyńskiej jeśli masz bliżej.

Opublikowano
  • Autor
O FAK SEJK :kox: wrzuć no fote jak to się prezenci :naughty:

mam ale tylko na telefonie. Kabel gdzieś przesiałem. Wyślij mi sms ze swoim numerem to cio mmsem podeślę

Opublikowano

No za gramanicą nie mogę mmsa odebrać właśnie :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

będę w domu to gdzieś odkopię i ci podeślę. Tymczasem zerknij na to :slina:

Opublikowano

Widziałem :shock3:

Opublikowano
będę w domu to gdzieś odkopię i ci podeślę. Tymczasem zerknij na to :slina:

:shock3::shock3:

Opublikowano

ze zdjęć nic nie widać..... brak środka np

Opublikowano
  • Autor

Jak ktoś będzie chciał oglądnąć to niech przyjedzie. I tak na bank bedzie dzwoniła grupa wieśniaków co im nic nie pasuje. Takich odsyłam do innych igiełek i rozłączam się. Foto poglądowe na zewnątrz jest. Innych nie mam a robić mi się nie chce.

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

ma ktoś film TED z dubbingiem? wszędzie wiszą tylko z napisami :thumbdown:

Opublikowano
Jak ktoś będzie chciał oglądnąć to niech przyjedzie. I tak na bank bedzie dzwoniła grupa wieśniaków co im nic nie pasuje. Takich odsyłam do innych igiełek i rozłączam się. Foto poglądowe na zewnątrz jest. Innych nie mam a robić mi się nie chce.

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

ma ktoś film TED z dubbingiem? wszędzie wiszą tylko z napisami :thumbdown:

Ja też tylko z napisami mam :kwasny:

Opublikowano

Aj szczuraz...to może ja się odezwę, bezautowiec, zrób zdjęcia środka, co Ci szkodzi? A tak, może zyskasz większe zainteresowanie, mógłbyś może dodać, że auto jest w klubie? I zawsze, jak ktoś będzie zainteresowany, to prześledzi historię auta? Co w nim robiłeś ostatnio/wymieniałeś, im więcej szczegółów tym kupujący jest zainteresowany?

Opublikowano
Aj szczuraz...to może ja się odezwę, bezautowiec, zrób zdjęcia środka, co Ci szkodzi? A tak, może zyskasz większe zainteresowanie, mógłbyś może dodać, że auto jest w klubie? I zawsze, jak ktoś będzie zainteresowany, to prześledzi historię auta? Co w nim robiłeś ostatnio/wymieniałeś, im więcej szczegółów tym kupujący jest zainteresowany?

Dokładnie, im więcej opiszesz to czy jest to prawda, czy nie, to zawsze jakieś inne wrażenie robi i wzbudza większe zainteresowanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.