Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wesołych pany :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja już nasaczony jak gabka :drunk: ...ale do odciny dzisiaj nie ma ze boli a jutr okwarantanna :banan:

Opublikowano

Zdrowych i wesolych pany. A kto dzis nie nasaczony :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Panowie ja nie wiem jak Wy to robicie, ale obserwuje watek od ponad roku i ani razu mi sie nie zdarzylo bym mogl przyjechac na spot. Albo macie te terminy jakieś dziwaczne albo ja zawsze w niedziele pijany....albo i to i to...

Opublikowano

Ja tez nie bylem ale wiem ze ekipa fajna. :). Kilka osob znam i mysle ze sie w wiekszej grupie spotkamy.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

as sie najebalem jak dizlao i ide pac jutro moze poaagamy, moze ysm wskoczy d o jakifos kul dzsiaj na jajakis piwo ??

nie opierdalac sie i dawac dalej damwy rayd e

Opublikowano

Ja wracam dzisiaj do wrocka takze w niedziele moge wpasc na spota.:decayed:

Opublikowano
as sie najebalem jak dizlao i ide pac jutro moze poaagamy, moze ysm wskoczy d o jakifos kul dzsiaj na jajakis piwo ??

nie opierdalac sie i dawac dalej damwy rayd e

Ktoś Ci psikusa zrobił i literki na klawiaturze pozamieniał? :decayed::drinks:

Opublikowano
as sie najebalem jak dizlao i ide pac jutro moze poaagamy, moze ysm wskoczy d o jakifos kul dzsiaj na jajakis piwo ??

nie opierdalac sie i dawac dalej damwy rayd e

Ktoś Ci psikusa zrobił i literki na klawiaturze pozamieniał? :decayed::drinks:

On już miał dobrze :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Panowie ja nie wiem jak Wy to robicie, ale obserwuje watek od ponad roku i ani razu mi sie nie zdarzylo bym mogl przyjechac na spot. Albo macie te terminy jakieś dziwaczne albo ja zawsze w niedziele pijany....albo i to i to...

źle obserwujesz :decayed: zrobi się cieplej to bedą regularne co tydzień a teraz to tak z doskoku sie spotykamy

Opublikowano
Opublikowano
as sie najebalem jak dizlao i ide pac jutro moze poaagamy, moze ysm wskoczy d o jakifos kul dzsiaj na jajakis piwo ??

nie opierdalac sie i dawac dalej damwy rayd e

Ktoś Ci psikusa zrobił i literki na klawiaturze pozamieniał? :decayed::drinks:

Ja nie wiem dlaczego .. wczoraj widocznie sprzęt źle musiał działać :decayed:

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

as sie najebalem jak dizlao i ide pac jutro moze poaagamy, moze ysm wskoczy d o jakifos kul dzsiaj na jajakis piwo ??

nie opierdalac sie i dawac dalej damwy rayd e

Ktoś Ci psikusa zrobił i literki na klawiaturze pozamieniał? :decayed::drinks:

On już miał dobrze :decayed:

Dzisiaj łeb jak stodoła.... jeszcze 10 min i można pić :decayed: no chyba że robimy jakiegoś spocika to jakoś przeboleję

Opublikowano

No też bym dzisiaj mógł się przyturlać na spocika jakiegoś :wink: Dawno żeśmy się nie widzieli

Opublikowano

To dawać propozycję to może na jakiejś kawie się stykniemy ?

Opublikowano
  • Autor

jestem za tylko o której ? ląduję u rodziców ok 15:30 chwilę muszę tam posiedzieć i potem jestem już wolny.

Opublikowano

jak coś ustalicie, dajcie znać mi na kom, rzadko na forum wchodzę, a spotkam się chętnie :wink:

Opublikowano
  • Autor
To dawać propozycję to może na jakiejś kawie się stykniemy ?

Tak mi się przypomniało przed chwilą jak odbiłem się od zamkniętych drzwi sklepu że kawe to dzisiaj moża tylko w domu wypić. Wszystko pozamykane.

---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

panowie jest taka możliwość że załapałem jakiegoś wirusa który odcina neta przy wejściu na jakiekolwiek strony z antywirusami ? :facepalm: nie zeskanowałem wczoraj obcego pendrivea i chyba sie doigrałem :thumbdown:

Opublikowano

całkiem możliwe , ja miałem kiedyś wira który usuwał mi z kompa antywirusa od razu po zainstalowaniu :kwasny:

Opublikowano

TO co mam moczyć ryja czy jechać gdzieś ?

Co do vira to może jeszcze sam robi kanapki ? :polew:

Opublikowano

No właśnie...to jak, robimy jakiegoś spota?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.