Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepszego w Nowym Roku, aby nie był gorszy jak ten :decayed::drunk:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Koło opadło i trafiło chyba w jakiś dołek albo pęknięcie bo takiego shimmy to jeszcze nie miałem

teraz już chyba zainwestujesz w tłumik drgań skrętnych :naughty: Taki mały badziew potrafi życie uratować.

Opublikowano

teraz już chyba zainwestujesz w tłumik drgań skrętnych :naughty: Taki mały badziew potrafi życie uratować.

No żebyś wiedział :whistling: Ogarnę do końca wszystko i pierwszym modem będzie amor skrętu :wink:

Opublikowano
  • Autor

jak tak patrzę to to droga zabawka... ja swój sprzedałem za 300 pln :kwasny:

Opublikowano

Używkę TOBY można za 400-500pln wyrwać w eleganckim stanie, a w razie W to regeneracja 200pln to i tak wyjdzie połowa ceny nowego a sprawność ta sama :wink:

Nawet chyba teraz na alledrogo jest amor do sc33 za 440pln

Opublikowano

No i w domu, jeszcze tylko jeden kurs i zaczynam chlać. Gdzie się panowie bawicie? Hornet w domu, ja też, a reszta gdzie tańczy? NAJLEPSZEGO MOJE DZIEWCZYNKI!!! :decayed::wink:

Opublikowano

W Ślęzie :drunk::dancing:domówka u ziomka :dancing:

Opublikowano
  • Autor

jakbyście już skończyli pływać to biba na której będę jest obok Ślęzy. BTW dzisiaj woda zimna. :decayed:

Opublikowano
jakbyście już skończyli pływać to biba na której będę jest obok Ślęzy. BTW dzisiaj woda zimna. :decayed:

HAH! Sprawdzał żeś waść? :naughty:

Opublikowano
No i w domu, jeszcze tylko jeden kurs i zaczynam chlać. Gdzie się panowie bawicie? Hornet w domu, ja też, a reszta gdzie tańczy? NAJLEPSZEGO MOJE DZIEWCZYNKI!!! :decayed::wink:

Ja idę na domówkę do brata tylko bd grubo bo to kawalerka 20m2 a my w 12 osób :grin::grin:

Opublikowano

ja też w domku siedzę dzisiaj. Najlepszego w Nowym roku!!!

Opublikowano
  • Autor

HAH! Sprawdzał żeś waść? :naughty:

pies sprawdzał ja mu wierzę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale urwał... :facepalm::shock3:

Opublikowano

HAH! Sprawdzał żeś waść? :naughty:

pies sprawdzał ja mu wierzę :naughty:

Ja sprawdzę :banan: o północy :banan::decayed:

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

A Ty Maćku gdzie tańczysz dzisiaj, że gdzieś obok?

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego i udanej popijawy :decayed: żeby dobrze wchodziło i rano nie męczyło:banan:

Opublikowano

Udanego sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku pany!

Opublikowano
  • Autor

Witam w nowym roku:naughty:

A Ty Maćku gdzie tańczysz dzisiaj, że gdzieś obok?

obok rzeki ślęzy :grin:

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 03:40 ----------

wstawać nieroby :evil:

Opublikowano
:hi: Jak miło ze łepek nie boli :banan:
Opublikowano

Najlepszego w nowym roku :banan:miał być spokój a zaś bania a pytanko gdzie we wrocku szyją pokrowce do audi koleś szuka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.