Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja podjadę o 18 może ktoś będzie

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ja też podjadę o 18 pod MM

Opublikowano

Wczoraj z Rana w Galeri Dominikańskiej widziane Audi B5 Srebrne Kombi polift na rejstracji DW

Opublikowano

ja bede o 18 z małym studenckim kwadransem :P

Opublikowano
Wczoraj z Rana w Galeri Dominikańskiej widziane Audi B5 Srebrne Kombi polift na rejstracji DW

Ja codziennie widzę samochody na rejestracji DW.. w końcu to Wrocław :polew:

Opublikowano

To jak MM czy mongolia ?

---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

zadzwoni ktoś po Krystiana ?

Opublikowano

ej to w końcu gdzie ? i bardzo bym prosił uprzejmych posiadaczy vaga o pomoc aby go ze sobą zabrali na spocika :) , coś mi wywala jakiś błąd silnika i chciałbym to zbadać. z góry dziękuje :)

Opublikowano
To jak MM czy mongolia ?

---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

zadzwoni ktoś po Krystiana ?

Ja zadzwonię

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

będzie

Opublikowano

ok super

Opublikowano

Dajcie jakiś kontakt do siebie na PW żebym wiedział gdzie podjechać

Opublikowano

to ja lecę pod MM spacerkiem wiec na 18 może trochę przed bd :decayed: jak byście zmienili miejsce prosił bym o sms bo już nie bd miał kontaktu z wami 695-099-812:naughty:

Opublikowano
Mnie jutro nie ma... wymyślili mi trasę pod Częstochowę :facepalm:

to w moje okolice:naughty:

Jadę do miejscowości Kamyk :whistling:

No to jeszcze bliżej mnie :D swego czasu był tam fajny zbiornik zamknięty, ale nie byłem tam kilka lat :) to jest obok Kłobucka, z Wrocławia łatwa trasa :) Znaczy to zależy, którą drogą pojedziesz, bo u mnie jest remont drogi i krótki odcinek ma strasznie długi objazd także omijaj praszkę z daleka, bo bez pomocy to strasznie nadrobisz kilometrów :D ale z tego co widzę to i tak poprowadzi Cię inaczej, ale gdyby coś to wal na pw :D

Właśnie wróciłem...

Trasa opanowana :wink: Byłem już tam kiedyś dwa razy reanimować mecalaca :wink:

A dzisiaj tam zima pełną parą :shock3: Śnieg tak napier@!lał że masakra... A ja się wlokłem primerą 1.6 z załadowaną przyczepką i kompletem na pokładzie :doh:

Opublikowano

No właśnie słyszałem, że śnieg ostro nawala... Ja nadal w Warszawie, więc info mam tylko telefonicznie:whistling:

Opublikowano
  • Autor

wykoleiłem się zdrowotnie dlatego nie zajechałem :thumbdown:

był Gniady ?

Opublikowano

Dzisiaj była sama śmietanka ... :decayed:

Opublikowano

to nie ja :facepalm:

Opublikowano

byłem i ja :)

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

hornet udało Ci sie może rozkminić ten mój błąd ?

Opublikowano
:hi: bry no ekipa dopisała a ja tydzień nocek na szczęscie tylko 4 dni ale bez mistrza także lajtowo :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.