Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wezmę go za dobrą flaszkę :decayed: a reszta do dyfra ??

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

znaczy co ? sanki i półosie czy buda ?

za dobrą flachę to ja Ci mogę foty tego dyfra porobić :naughty:

---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ----------

5b876cf898c6607c2eb5627c3d72fe54_original.gif?1357960445

Opublikowano
znaczy co ? sanki i półosie czy buda ?

za dobrą flachę to ja Ci mogę foty tego dyfra porobić :naughty:

---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ----------

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/01/5b876cf898c6607c2eb5627c3d72fe54_original.gif?1357960445

no komplet do przeszczepu a nie sam dyfer... a tego to możesz koło domu puszczać :decayed:

---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

robimy dzisiaj spota na maślicach ?

Opublikowano

Siema. Śnieg dalej wali, to gdzie dzisiaj spocik ?

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

Jadę małemu kupić sanki

Opublikowano

My właśnie wstrzymywaliśmy się z kupnem sanek... daj znaka gdzie i jakie kupiłeś...

Opublikowano

Bry Panowie. Gdzie dokładnie na tych Maslicach i o której ?

Opublikowano

Może dzsiaj ustawimy na np 19 albo 20 ? albo pod MM się spotkamy i pojedziemy na maślice

Opublikowano

:hi:bry tak jak mówiłem tydzień temu mnie dzis nie ma trzezwieje :beer:

Opublikowano

Na 20 to i ja bym się może pojawił, bo ruszam z domu o 17 :wink:

Opublikowano
  • Autor

na 20 jestem za jak najbardziej. Proponował bym parking przy cmentarzu osobowickim tam zawsze dużo miejsca było i blisko spod MM :naughty:

Opublikowano

Postaram się być o ile będę się lepiej czuł, bo na razie choroba mnie bierze :kwasny:

Opublikowano

ok to 20 pod MM i pojedziemy na miejsce... dawać na maślice tam są latarnie to może ktoś zaliczy :polew:

Jeszcze tych gum nie zamieniłem :kwasny: tak mi się nie chce....

Opublikowano
  • Autor

w którym miejscu na tych maślicach ? bo coś nie ogarniam... rejony wysypiska śmieci ?

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

0d9fc5ffaa02953165c5b463f3bcc28e_original.jpg?1358066293

Opublikowano

Mi też 20 pasuje :wink: Będę paskiem to kabel i vaga weźcie :wink:

Opublikowano

Dzisiaj godz.20:00 pod MM spot :decayed:

Opublikowano

Ktoś będzie o 20 pod mostem?:decayed:

Opublikowano

Jako że przypomniało mi się że wczoraj miałem imieniny...zaczynam moczyć ryja :banan:

Maciek, zadzwonię w tygodniu to się ustawimy na logi :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.