Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Gdzie dzisiaj się spotykamy.. może jakaś kawa w magnolii ?? Ciepło miło i można posiedzieć a nie stać na zimnie.. tylko się nie mazać, że kot się zesrał i nie możecie przyjechać... :decayed:

Na którą dzisiaj ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może dzisiaj 16:00-16:30 ?

---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

NA 17 pod MM

Opublikowano

Ja za tydzień chyba na basen się wybiore z moją i dzieciakami, to można się potem gdzieś ustawić w ciepłym czy coś, chyba, że ktoś chce się dołączyć do basenu :wink:

Opublikowano
  • Autor
NA 17 pod MM

bede

Opublikowano

ja dzisiaj niestety wawa :( a tak bym z checia wpadł :)

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

a Hornet Ciebie mialo nie być ? szwagra pogoniłeś wczesniej ? czy nie było :drunk: ? :)

Opublikowano

szwagier był ale wczoraj walczyliśmy. Spocik przeniósł się na maślice... sporo audic było ale nie klubowych. Najlepszy był mały chłopaczek z ojcem.. nieźle ogarniał subarynę. Miał max 13-14 lat.

Za to asy co wpadły S4 avant :facepalm: dwa kółka w miejscu i pojechali... nie ogarnęli nic boków.

Opublikowano

To już z 17 chyba jest... ale MTS ??? :kwasny:

Tu jest ok Imageshack - c261998794.jpg ale to może być seria.. chyba że miałeś coś zmieniane i dlatego stoi jak koza

Opublikowano
To już z 17 chyba jest... ale MTS ??? :kwasny:

ta te fele sa 17 takie zamierzam kupic na sezon letni.. a co mts kijowe ?

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

300 zl koles chce za nie.

Opublikowano

Ja bym MTS nie zakładał...:decayed:

Opublikowano
  • Autor

hornet ty byłą duffiego a4 widziałeś jak ci pokazywałem ?

Opublikowano
hornet ty byłą duffiego a4 widziałeś jak ci pokazywałem ?

Ta.. ta żółta... Panowie dzisiaj śnieg dobrze sypie to może wieczorem jakieś ganianie ?? Chyba, że mi siatka wypadnie bo jeszcze nie wiem czy na gwardii jest miejsce... ale jak coś to można trochę paliwa potopić. Rano wstaję a moja do mnie mówi.. będziesz ucieszony z pogody dzisiaj.... :decayed:

---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

było ...

Opublikowano

Pada i pada i przestać nie chce. Jedziemy dzisiaj ? zalałem wczoraj pb także można :grin:

Opublikowano

pisałem Ci sms-a ale chyba na prv :facepalm:

Jasne, że jedziemy dzisiaj Krystian już czekam na info i bierze swój autobus :decayed:

Opublikowano

właśnie widzę, a na którą mi bardziej pasuje po 20..

Opublikowano

mi też.. chciałem dzisiaj zabrać moją i młodego ale oni drugim samochodem żeby chwilę postali i pojechali do domu ale zobaczymy jak to będzie

Opublikowano

potwierdzam •będe dzisiaj na bank :kox:

Opublikowano

ok to zadzwonię jak będę jechał po Krystiana... stykniemy się pod Astrą co ?? tam z tyłu przy aptece malwa.

Opublikowano
ok to zadzwonię jak będę jechał po Krystiana... stykniemy się pod Astrą co ?? tam z tyłu przy aptece malwa.

ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.