Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ok to zadzwonię jak będę jechał po Krystiana... stykniemy się pod Astrą co ?? tam z tyłu przy aptece malwa.

ok

będę dzwonił na prywatny

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ok to zadzwonię jak będę jechał po Krystiana... stykniemy się pod Astrą co ?? tam z tyłu przy aptece malwa.

ok

będę dzwonił na prywatny

Przez Ciebie jestem zmuszony go mieć :wink:

Opublikowano
  • Autor

byłem na aptece malwa was nie było odstałem swoje w kolejce i pojechałem do domu...

fbfb497144c610447ba192a9c9d8b298_original.jpg?1358790234

Opublikowano

my właśnie skończyliśmy jazdy. Spora ekipa sie przypadkowo zjechala bo byli tez chlopaki z akp. Polatali,posmiali sie i jeszcze golfa wyciagali z krzunow heheheh

Opublikowano
  • Autor

tośmy się nie zgrali...

na pocieszenie mogę dodać to:

Najgorsza pomoc drogowa - YouTube

Opublikowano

Tir zmiażdżył audi przy ul. Wrocławskiej. Jedna osoba nie żyje [FOTO] - Jelenia Góra - Jelonka.com - Aktualności - Poniedziałek, 21 stycznia 2013, 08:03

pokoj duszy tego uzytkownika CCCO z dziesiejszego ranka... i ku przestrodze...ze mozna byc mistrzem a inny Cie trafi...

Opublikowano
  • Autor

z cyklu był sobie b5 polift :kwasny:

Opublikowano
z cyklu był sobie b5 polift :kwasny:

Masakra k**wa :kwasny:

Opublikowano

GOscia nie znalem ... ale przelatuja tamtedy czesto i szok... daje do myslenia :kwasny:

Opublikowano

Szlachta zjechała do domu... :decayed: szczur telefon masz ? ciężko zadzownić? Emil jak tylko wyszedł z domu to dzwonił do nas... myślę, że to nie był problem przekręcić skoro nas tam nie było.

Opublikowano

Gdzie na maslicach się spotykacie? W następna niedziele gdzie będziecie? Podjechał bym.

Opublikowano
Gdzie na maslicach się spotykacie? W następna niedziele gdzie będziecie? Podjechał bym.

Zazwyczaj spotykamy się pod mostem milenijnym .. ale jak pada to ciort wie gdzie nas poniesie. Na maślicach porobili zakazy wjazdu na parking wiec jak przyjedzie policja to mogą dopierdzielić mandacik za złamanie zakazu :kwasny:

Opublikowano

ma maślicach za stacją jest fajna miejscówka aleją śląską do końca i tam jest spory plac i tam zakazu niema i zasłonięte drzewami i dla emocji kawałek dalej rzeczka płynie;p

Opublikowano

Parking Volvo i jest coco jumbo:kox:

Opublikowano
Parking Volvo i jest coco jumbo:kox:

Przez całe miasto jakoś nie chce się jechać :decayed:

Opublikowano
Parking Volvo i jest coco jumbo:kox:

Przez całe miasto jakoś nie chce się jechać :decayed:

Jak ktoś mieszka w "warszawskich płytowcach", to wszędzie ma daleko:grin:

Opublikowano
Parking Volvo i jest coco jumbo:kox:

Potwierdzam, nawet Nelsona parówa daje tam rade, ale on to niezbyt :guma: jak do niedzieli poleży, to Ci leszczu pokaże, jak się lata :decayed:

Opublikowano

Moja parówa najlepiej daje rade w Twoim paszczu, jesteś lepszy od bułgarek:grin:

Opublikowano
Parking Volvo i jest coco jumbo:kox:

Przez całe miasto jakoś nie chce się jechać :decayed:

Jak ktoś mieszka w "warszawskich płytowcach", to wszędzie ma daleko:grin:

czy ja napisałem, że jest daleko ? :facepalm: czy nie chce się jechać ?:decayed:

Opublikowano
Parking Volvo i jest coco jumbo:kox:

Przez całe miasto jakoś nie chce się jechać :decayed:

Jak ktoś mieszka w "warszawskich płytowcach", to wszędzie ma daleko:grin:

czy ja napisałem, że jest daleko ? :facepalm: czy nie chce się jechać ?:decayed:

Mi nawet czasami nie chce się iść po lód do chivasika:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.