Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokładnie

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kaju odbierz PW :)

Opublikowano
Kaju odbierz PW :)

Odebrałem :wink: spoko nic się nie dzieje. Panowie, sprawa tego błotnika się chyba nadal nie wyjaśniła? Wiecie coś? Ktoś ma czas, żeby do kolegi podjechać? :whistling:

Opublikowano
20130212170800.jpeg
Opublikowano
1360787329_by_milek111.jpg?1360794219
Opublikowano
  • Autor
Kaju odbierz PW :)

Odebrałem :wink: spoko nic się nie dzieje. Panowie, sprawa tego błotnika się chyba nadal nie wyjaśniła? Wiecie coś? Ktoś ma czas, żeby do kolegi podjechać? :whistling:

jakiego błotnika bo chyba coś przeoczyłem

Opublikowano

Ja nie wiem na jakim etapie to stanęło... info brak

---------- Post dopisany at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

Jutro spot tam gdzie w poprzednią niedzielę......godz 17,00 odpowiada ?

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

Reflektuje ktoś na jakąś flaszkę wieczorem ??

Opublikowano
Kaju odbierz PW :)

Odebrałem :wink: spoko nic się nie dzieje. Panowie, sprawa tego błotnika się chyba nadal nie wyjaśniła? Wiecie coś? Ktoś ma czas, żeby do kolegi podjechać? :whistling:

jakiego błotnika bo chyba coś przeoczyłem

Sprawa kolegi z Poznania z jednym z naszych wrocławskich herbatników. Dowiem się w wolnej chwili, w przyszły weekend jestem w PL, to na spot się piszę, na flaszkę jakąś chętnie też w końcu :hi:

Opublikowano

Kaju ty jeszcze ze mną flaszkę masz do wypicia. To kiedy będziesz? Bo muszę te twoje kierunki zmontować.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

W czwartek powinienem z GB wyjeżdżać, to w sobotę myślę, że się coś ogarnie. Arleta może jeszcze prowadzić? Może teraz byście do nas wpadli :wink:

Opublikowano

Na u upartego może. Tylko czy się zgodzi... Bo wiesz blisko to pojedzie ale dalej to niechce jej męczyć. Lekarz kazał jej dużo odpoczywać. Zobaczymy może się da namówić ;-)

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Wierze w nią :decayed:

Opublikowano

To się ustawimy :-)

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

mnie jutro nie ma zaczynam nocną zmianę :facepalm: a za tydzień zobaczymy

Opublikowano

Karol żona się zgodziła. To rezerwuj czas w sobotę tylko daj znać na która? A w niedzielę może razem na spota się wybierzemy? Bo ja samemu jakoś się wybrać nie mogę.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Z sobotą ugadamy, a spota, to musiałbyś do Twardej jakoś dolecieć, jak chcesz swoim autem lecieć, bo ja tędy zawsze ganiam na Wrocław, ode mnie z chaty niecała godzinka moim tempem i jestem na miejscu, no chyba, że jednym pojedziemy, to podleć do mnie i pogonimy :hi:

Opublikowano

No też tak można chociaż towarzystwo poznać :-)

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Koniecznie :wink:

Opublikowano
W czwartek powinienem z GB wyjeżdżać, to w sobotę myślę, że się coś ogarnie. Arleta może jeszcze prowadzić? Może teraz byście do nas wpadli :wink:

A moze sie ze mna do Macka na pomorze bujniesz? Bo na weekend chyba smigam licznik mu zawiezc :D

Dzis wirusa swojej czarnulce zrobilem na walentynki :) trzeba potestowac.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.