Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wypadek w pracy :thumbdown: mało co mi ręki nie uyebało... A ze strachu aż się serducho odezwało i mnie uziemili na oddziele :doh:

Wysłane z SGSII

To od tych anaboli co wpierdalasz jak dziki :decayed:

A co to anabole? :co:

:grin::decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przejazd po legnickiej panamera vs skodillac :kox: obeszła mnie ale nie na tak daleko jak myslalem, trzymałem sie d*py. potem taksiarz w a6 quattro probował ale juz musialem skrecać w braniborska :grin:

Opublikowano
przejazd po legnickiej panamera vs skodillac :kox: obeszła mnie ale nie na tak daleko jak myslalem, trzymałem sie d*py. potem taksiarz w a6 quattro probował ale juz musialem skrecać w braniborska :grin:

:polew::polew::polew::polew: to chyba panamerka nie przyciskała :grin: natychmiast wracaj na ziemię..

Opublikowano

Nelson, nie mam, same golasy ostatnio.

Naciapane z kalkulatora :)

Opublikowano
  • Autor
Potrzebuję kabel bo mnie wkur..ia już air bag.. znowu kostka się gdzieś poruszyła :facepalm:

adresu zapomniałes ?:whistling:

Opublikowano

no i telefonów nie odbiera :facepalm:

Opublikowano

chyba pora żegnać się z Wrocławiem. Wszystko rozegra się w najbliższych dwóch tygodniach :kwasny:

Opublikowano
chyba pora żegnać się z Wrocławiem. Wszystko rozegra się w najbliższych dwóch tygodniach :kwasny:

Co Ty pyerdolisz? :kwasny:

Opublikowano

On teraz o wawie myśli :decayed:

Opublikowano

Warszaffka:grin:

Opublikowano

Jeszcze kup B6 i krawat załóż :guma:

Opublikowano
  • Autor

Jakie b6 i krawat?! Gumiaki, kufaja, beret golf 3 i pole trzeba obsadzić. Wiosna idzie :decayed:

Opublikowano
Jakie b6 i krawat?! Gumiaki, kufaja, beret golf 3 i pole trzeba obsadzić. Wiosna idzie :decayed:

:nabijasie:

Opublikowano
On teraz o wawie myśli :decayed:

a już tam kilka lat przesiedziałem :decayed:

Opublikowano
On teraz o wawie myśli :decayed:

a już tam kilka lat przesiedziałem :decayed:

Ja się pytam koorwa... Źle Ci tutaj?!

Opublikowano

Ja moją robotę mogę robić nawet na marsie.. byle net i tel był.... nie mogę pisać co i dlaczego... :whistling:

Opublikowano
On teraz o wawie myśli :decayed:

a już tam kilka lat przesiedziałem :decayed:

Ja się pytam koorwa... Źle Ci tutaj?!

Źle bo nikt na spoty nie przyjeżdza qwa!!:rant:

Opublikowano
On teraz o wawie myśli :decayed:

a już tam kilka lat przesiedziałem :decayed:

Ja się pytam koorwa... Źle Ci tutaj?!

Źle bo nikt na spoty nie przyjeżdza qwa!!:rant:

Przepraszam tato :whistling: 1,5kkm to bym nie zarobił nawet na wache, żęby dojechać. Co byłem w PL, to się starałem być.

Opublikowano

Karol a powiedz mi z tym licznikiem co mi mówiłeś coś wiadomo??

Opublikowano

ma ktoś dostęp do jakiegoś vito albo czegoś czym można będzie graty mieszkalne przerzucić ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.