Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko, że do PL to ja się nieprędko wybieram na dłużej, na święta przylatuję w sobotę i wracam w poniedziałek, potem to chyba maj/czerwiec dopiero.

Opublikowano

jutro coś się wyjaśni... jak coś to jeszcze w tym tygodniu wybywam z miasta

Opublikowano
jutro coś się wyjaśni... jak coś to jeszcze w tym tygodniu wybywam z miasta

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Opublikowano

a na co mam czekać ?

Opublikowano

Na oklaski :polew:

Opublikowano

Można.. ale czy warto... nie chce mi się stąd wyjeżdżać ale cóż.. pewien pułap się osiągnęło i wyżej się tutaj nie da więc.... Jak to mówią trzeba iść do przodu.

Opublikowano
Można.. ale czy warto... nie chce mi się stąd wyjeżdżać ale cóż.. pewien pułap się osiągnęło i wyżej się tutaj nie da więc.... Jak to mówią trzeba iść do przodu.

Ale pier**lisz :facepalm:

:polew::polew::polew:

Opublikowano

Jak pisałem wcześniej.. ja pracuję w domu i jest mi ryba gdzie będę pracował.... chodzi o moją

Opublikowano

dzisiaj jakaś mongolia czy co ?

Opublikowano

Ta w Magnolii na kawie się widzimy ?

Opublikowano

wole MC :grin:

Opublikowano

Pany oblukajcie : jaki dźwięk i przyspieszenie ...

Opublikowano
Pany oblukajcie : jaki dźwięk i przyspieszenie ...

czego ?

Opublikowano

no tej Supry

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ----------

najnowszy aventador twin turbo poległ w walce z Suprą :facepalm: co za bryczka :)

Opublikowano

Info z dnia dzisiejszego... wyjazd do 100licy odłożony.. szefo nie chciał podpisać wypowiedzenia mojej a tak chciałem, żeby ten ku**s poległ w procesach :decayed:

Quraku bardzo dziękuję za informacje... jak będzie potrzebny to mam nadzieję, że będę mógł użyczyć na przewóz gratów.

Opublikowano

Pany, poCZebuję rzeczoznawcę, kto na podstawie zdjęć uszkodzeń mojej B6 zaniży mi akcyze w celnym. Ogółem chciałbym zaczerpnąć info jak to wygląda. Z momentem wjazdu auto na plac będzie od razu składane i jeżdżone, bo jest poCZebne, a na lawecie nie mam zamiaru tego wozić po ludziach. Warte to w ogóle zachodu? Czy gra nie warta świeczki i odpuścić i zapłacić 18,3 od ceny? :whistling:

Opublikowano

Nie płać 18,3.. nie wiem dokładnie jak to teraz się odbywa ale rozmontowanie kilku części nie zwolni z płacenia akcyzy

Opublikowano
Nie płać 18,3.. nie wiem dokładnie jak to teraz się odbywa ale rozmontowanie kilku części nie zwolni z płacenia akcyzy

Masz kogoś, kto by Ci udzielił informacji? Problem w tym, że te części po dzwonku zostały zdemontowane i ich po prostu nie ma. Można uznać, że auto nie jest w stanie poruszać się na kołach w tym momencie.

Opublikowano

Zadzwoń do celnego i dowiesz się co i jak. Na forum są też ludzie którzy sprowadzają auta...

http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/lista-zaufanych-importerow-audi-19001/ tutaj może powiedzą co i jak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.