Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
i koniecznością zakupu opału "na wiosnę"
Silnik

1.9 TDI

wiedziałem że wy te turbognoje red bullem karmicie:whistling:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

już bez przesady, żeby facet nie miał garniaka .....

Opublikowano
  • Autor

bry :hi:

Opublikowano

Na zielińskiego sprzedają, do 300 zł kupisz spokojnie :wink::decayed:

Opublikowano

ma ktoś możliwość sprawdzenia historii Forda po nr VIN?

Opublikowano
już bez przesady, żeby facet nie miał garniaka .....

To druga sprawa, facet bez gara jak... Jak... :eusathink: Jak rolnik bez gumofilców :polew:

Opublikowano
  • Autor

albo jak Kaju bez spongeboba :naughty:[h=3][/h]

Opublikowano
albo jak Kaju bez spongeboba :naughty:

:kox:

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

Nawet w Twoim podpisie widać mnie w tych porach :grin:

Opublikowano
  • Autor

ale nie w kolorze co psuje efekt :grin:

Opublikowano

siema, gdzie się spotykacie w tą niedziele? Chętnie bym przyjechał.

Opublikowano

Magnolia na kawce. Parking na górze nad castoramą .... jak zrobi się ciepło to pod mostem milenijnym będziemy urzędowali...

Opublikowano

Siemka.

Zastanawiam się nad zmianą auta i chciałem zapytać co myślicie o volvo s80 ? Czy warte uwagi ktoś z Waszych znajomych miał jeździł ?

np taki: Oferta - Volvo S80 - REGNER AUTOHANDEL DEALER SAMOCHODÓW POLEASINGOWYCH Sokołów k/Janek ul. Sokołowska 61 (10km od Warszawy) Tel: 784-500-600 784-122

Opublikowano

Kiedyś miałem S70 i koszta przy volvo są duuuuże. Nie wiem jak jest dzisiaj ale zamienników części za moich czasów było mało :kwasny: Pamiętam, że za same przewody wysokiego napięcia płaciłem ponad 400zł. Tak tak to była PB 2,5 T

Opublikowano

na godz. 18.00??

Opublikowano
Kiedyś miałem S70 i koszta przy volvo są duuuuże. Nie wiem jak jest dzisiaj ale zamienników części za moich czasów było mało :kwasny: Pamiętam, że za same przewody wysokiego napięcia płaciłem ponad 400zł. Tak tak to była PB 2,5 T

A jak środek plastiki spasowanie ? prowadzenie komfort ?

Opublikowano

Ja na Twoim miejscu nie pchałbym się w wynalazki typu Volvo itp. Auta dość rzadkie na rynku, części zamiennie drogie lub ich brak. Jak coś, pozostaje tylko serwis. Mało kto ogarnia te auta:wink:

Opublikowano

Ja miałem takie wnętrze 1285080628_122955859_2-Zdjecia--VOLVO-S70-OSTATNIE-PRAWDZIWE-VOLVO-AUTOMAT.jpg

Prowadzenie było dobre. Tylko nie ma co porównywać samochodu z tamtego okresu a teraz... volvo poszło do przodu :decayed:

Opublikowano

Przekonaliście mnie aby tego volvo nie brac.

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

Jadę obadać na dniach TAPICER SAMOCHODOWY WROCŁAW - Sławiński Tapicerstwo | ul. Rychtalska 8 | obszywanie kierownic - tapicerka skórzana zobaczymy co tam potrafią.

Opublikowano

Wybiera się ktoś na MotorShow do Poznania?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.