Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany co myślicie o silniku 1.8 Turbo Quattro w a3 ?

a co mozemy myslec

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja w sierpniu jechałem do ślubu garbatą warszawą m-20 :naughty: mogę Ci dać namiary tylko nie wiem czy Łukasz będzie chciał ją transferować ten kawałek. Zwykle na dalsze imprezy transferował ją na lawecie.

mam raczej na myśli piękną a4 b8 :D chociaż piękną i białą b7 nie pogardzimy :P w sedanie

ja mam czarną a4 b8 w sedanie, w środku brązowa skóra... jak odpowiada to ozwij się na prv

Opublikowano
Pany co myślicie o silniku 1.8 Turbo Quattro w a3 ?

Kosa.

Opublikowano
Magnolia na kawce. Parking na górze nad castoramą .... jak zrobi się ciepło to pod mostem milenijnym będziemy urzędowali...

na 18.00??:)

Opublikowano
Pany co myślicie o silniku 1.8 Turbo Quattro w a3 ?

Brać, rezać i upalać do upadłego :decayed:

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

Magnolia na kawce. Parking na górze nad castoramą .... jak zrobi się ciepło to pod mostem milenijnym będziemy urzędowali...

na 18.00??:)

Na 17 bo na 18 to wpadają jak po wodę święconą.... z resztą kto ma być to jest. Jak pisałem kiedyś... cały tydzień jest na to, żeby zaplanować sobie niedzielę i spotkać się z kumplami.

Opublikowano

cześc!Chce zrobić chip chciałbym was się zapytać jaki zrobić,na jaką moc żeby silnik i turbo i sprzęgło zaraz się nie "zesrały",gdzie zrobić żeby ktoś mnie nie skroił i dał gwarancję.Mam 1,9 tdi 130 km a chciałbym mieć koło 170-180?Dziękuje:)

Opublikowano
cześc!Chce zrobić chip chciałbym was się zapytać jaki zrobić,na jaką moc żeby silnik i turbo i sprzęgło zaraz się nie "zesrały",gdzie zrobić żeby ktoś mnie nie skroił i dał gwarancję.Mam 1,9 tdi 130 km a chciałbym mieć koło 170-180?Dziękuje:)

Ja nie widzę problemu... masz już kogoś upatrzonego kto to zrobi czy szukasz ?

Opublikowano

i tak ci się sprzęgło po sypie prędzej czy póżniej ja bym uderzył na twoim miejscu do jacka z ewolution on indywidualnie podchodzi do auta a nie wgrywa gotowego programu na razie mieści się wleśnicy ale już nie długo

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ----------

EvoLution Motor Sport - Chip Tuning Wrocław, chiptuning VW, AUDI uturbianie silników, diagnostyka komputerowa

Opublikowano

właśnie nie mam nikogo, nigdy tego nie robiłem, nie wiem jakie s ą ceny i jak to zrobić z głową

Opublikowano
  • Autor
To może i ja bym wpadł, ramkę bym odebrał w końcu :grin: Jak byś był to numer do mnie masz :wink:

zadzwoń wcześniej to Ci podrzucę. Wala mi się cały czas po bagarianie :wink:

Pany co myślicie o silniku 1.8 Turbo Quattro w a3 ?

idiotoodporna jednostka napędowa wytrzymująca spokojnie 250ps, lekka buda, słuszny napęd. Nie ma co się zastanawiać o ile napędy nie zakatowane na śmierć.

Brać, rezać i upalać do upadłego :decayed:

nawróciłeś się czy zacząłeś przeglądać ostatnio temat http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/b5-b6-b7-modyfikacje-1-8t-1342/ :naughty::naughty::naughty:

właśnie nie mam nikogo, nigdy tego nie robiłem, nie wiem jakie s ą ceny i jak to zrobić z głową

wpadnij na moment do działu diesel i poczytaj. Tam masz wszystkie możliwe modyfikacje, ceny i opis gratów do zapakowania :wink:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

kaju ty sprzedałeś swoją na gwincie ? :naughty:

Opublikowano

Tak, odjechała na gwincie z kompletnym 1BE w bagarianie. Wszystkie graty co miałem, to Marcinowi wrzuciłem, nawet dokładkę zderzaka tylnego w kolorze :whistling:

Opublikowano

Kaju, a z wypięciem tylnej dokładki jest jakiś problem? Schodzi tak ładnie jak przednia? :eusathink:

Opublikowano
i tak ci się sprzęgło po sypie prędzej czy póżniej ja bym uderzył na twoim miejscu do jacka z ewolution on indywidualnie podchodzi do auta a nie wgrywa gotowego programu na razie mieści się wleśnicy ale już nie długo

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ----------

EvoLution Motor Sport - Chip Tuning Wrocław, chiptuning VW, AUDI uturbianie silników, diagnostyka komputerowa

Już rozmawiałem z Jackiem ... bardzo chętnie zrobi korektę tego tworu :decayed:

Opublikowano

Wiesz co nie pamiętam czy 4 czy 6 wkrętów jest oprócz zatrzasków. Najwygodniej wyjechać z całym zderzakiem i wtedy targać, bo nie jesteś w stanie ogarnąć tego leżąc pod autem.

Opublikowano
właśnie nie mam nikogo, nigdy tego nie robiłem, nie wiem jakie s ą ceny i jak to zrobić z głową

Dzwoń do Jacka i powołaj się na mnie :wink:

Opublikowano
  • Autor
Tak, odjechała na gwincie z kompletnym 1BE w bagarianie. Wszystkie graty co miałem, to Marcinowi wrzuciłem

TY !#####! :facepalm: Ja nadal czekam na pewne 1.9tdi avant w Q. Jak ją dorwę to moja poleci w allegro w takiej cenie że :doh: Kolega coś nie może się ogarnąć. Ciekawi mnie tylko ile teraz kosztuje korekta u kompotów bo troche mało tam narobili.

Opublikowano

A nie chcesz mojej B6?

Opublikowano
Tak, odjechała na gwincie z kompletnym 1BE w bagarianie. Wszystkie graty co miałem, to Marcinowi wrzuciłem

TY !#####! :facepalm: Ja nadal czekam na pewne 1.9tdi avant w Q. Jak ją dorwę to moja poleci w allegro w takiej cenie że :doh: Kolega coś nie może się ogarnąć. Ciekawi mnie tylko ile teraz kosztuje korekta u kompotów bo troche mało tam narobili.

Co ja widzę !!!! TDI chcesz ?? :polew::polew::polew::polew: jak kupisz to yebne powaga.

Opublikowano
właśnie nie mam nikogo, nigdy tego nie robiłem, nie wiem jakie s ą ceny i jak to zrobić z głową

Dzwoń do Jacka i powołaj się na mnie :wink:

Hornet, gg.

Opublikowano
  • Autor
Co ja widzę !!!! TDI chcesz ?? :polew::polew::polew::polew: jak kupisz to yebne powaga.

w tej opcji brałbym nawet gdyby to było 1.6 z gazem :decayed: fisy srisy body i fele s4, manele rs4 szmery bajery damskie swetery :whistling: generalnie pełen orgazm tyle ze diesel i do odklepania ale za to z quattro :wink: Kompoty pchały tam paluchy co prawda 130 ps ale full eko gnojówa :fool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.