Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najgorsze, że muszę jutro się dotoczyć do roboty :facepalm: I będę siedział na d*pie do fajrantu...tylko mi będą kawę donosić :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Najgorsze, że muszę jutro się dotoczyć do roboty :facepalm: I będę siedział na d*pie do fajrantu...tylko mi będą kawę donosić :grin:

No to el kłatro Ci nie dali?! Łoda faaak?

Opublikowano
Najgorsze, że muszę jutro się dotoczyć do roboty :facepalm: I będę siedział na d*pie do fajrantu...tylko mi będą kawę donosić :grin:

No to el kłatro Ci nie dali?! Łoda faaak?

Dali, dali... tylko muszę zamówienie dokończyć i od jutra siedzę w domu. Graty do cebry już zamówione :decayed: teraz wyleczyć nogę i dalej jazda...ale spokojniej bo to jednak bestia jest :whistling:

---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

Także tego... w przyszłą niedzielę jestem zielonym :decayed: Bo ze szwami to trx'em też nie polatam :thumbdown:

Opublikowano

:hi:bry tak jak mówiłem w niedziele lece na ten www.automastershow.pl takze mnie nie będzie a dzis zaczynam nocki

:facepalm:

Opublikowano

Widzę, że u Ciebie to już nieuleczalne :decayed:

Opublikowano

A tak nawiasem mówiąc... zwrócił ktoś uwagę na jakiej wartości zatrzymał się prędkościomierz? :whistling:

Opublikowano

NO W SUMIE NIE bo każdy patrzył czy nic ci nie jest

Opublikowano
NO W SUMIE NIE bo każdy patrzył czy nic ci nie jest

Dokładnie

Opublikowano
  • Autor
podaj linka do forum co mówiłeś, że są jakieś wypadki :decayed:

http://www.hcfor.pl/tragiczne-wypadki-na-drogach-18/

bry tak jak mówiłem w niedziele lece na ten www.automastershow.pl

ja jeszcze ogarnę pare tematów i jak sie wyrobię to podłacze się

Łoo, Panie, głupota ludzka nie zna granic :whistling::grin:

w przeciwieństwie do przyczepności która ma granice :decayed:

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

A tak nawiasem mówiąc... zwrócił ktoś uwagę na jakiej wartości zatrzymał się prędkościomierz? :whistling:

ustawiłem go na 110km/h żebyś się jarał że przeżyłeś :polew:

Opublikowano

Rejestrować się trzeba :kwasny:

Opublikowano

ustawiłem go na 110km/h żebyś się jarał że przeżyłeś :polew:

75

Opublikowano

nisko, szeroko i zielono spartan na kasprowicza:P

Opublikowano
nisko, szeroko i zielono spartan na kasprowicza:P

Nisko to dopiero będzie jak lato wrzucę :naughty: Ale fakt, byłem na Kasprowicza :decayed:

Opublikowano
nisko, szeroko i zielono spartan na kasprowicza:P

Nisko to dopiero będzie jak lato wrzucę :naughty: Ale fakt, byłem na Kasprowicza :decayed:

Ty nie dasz rady przejechać niezauważony :decayed:

Opublikowano

Ty nie dasz rady przejechać niezauważony :decayed:

Spokojnie... na lewizny są inne pojazdy :whistling::naughty:

Opublikowano

Ty nie dasz rady przejechać niezauważony :decayed:

Spokojnie... na lewizny są inne pojazdy :whistling::naughty:

+1 :grin:

Opublikowano

pewnie po kobiete pojechales? mignalem Ci, ale pewnie mnie nie zauwazyles:P

Opublikowano

+1 :grin:

:naughty::kox:

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

pewnie po kobiete pojechales? mignalem Ci, ale pewnie mnie nie zauwazyles:P

Nie zauważyłem :wink: Z tyłu mi kobita coś tam opowiadała, a szwagier pokazywał jakieś tam sarenki na chodniku i po tym moja podzielność uwagi zawiodła :grin:

Opublikowano
  • Autor

widze ze zaktualizowałes podpis :whistling: tylko to ramie na plecy mogłeś zamienić :decayed:

Opublikowano
ja wczoraj na weselichu byłem i obaliłem ok 1,5l zajebistego whiskacza i jeszcze jestem pijany wiec za kółkiem sprawiałbym zagrożenie :decayed:
i także po Ciebie moge podejchać.:grin:

dzięki za propozycję :) ale weselicho było w opolu i jeszcze poprawiny więc naturalnie zostałem dobrze pojeść i popić :D:D:D a martini następnym razem odbiore :D nie wylewaj :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.