Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jedzie ktoś na giełdę ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jedzie ktoś na giełdę ?

u nas nic nie ma na giełdzie...

Opublikowano
  • Autor

jest piwo a to już połowa sukcesu :wink:

Opublikowano

Ja jeszcze za fajerkę nie wsiądę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja jade banem właśnie startuje

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ----------

jednak były zjawiskowe fury :naughty: E-46 ciawar edyszyn za***iście poszerzona i a4b5 avant tdi siatex insajd project :facepalm: za te 2 pln na wejściu obśmiałem się lepiej niż na kabarecie :whistling:

Opublikowano

Ja byłem na OldTimer'ze :wink: Fajne sprzęciki były :kox: A i chłopaki dobrze upalali :kox::banan:

Opublikowano

Kto tam dzisiaj się przytoczy ? Bo nie wiem czy moczyć mordę czy nie :decayed:

Opublikowano

Panowie spotykacie się dzisiaj tam koło hali orbita? Jak tak to bym wpadł poznać Was, jeśli można oczywiście :decayed::wink:.

Opublikowano
Panowie spotykacie się dzisiaj tam koło hali orbita? Jak tak to bym wpadł poznać Was, jeśli można oczywiście :decayed::wink:.

Znając życie, to już tam są :whistling:

Opublikowano
Panowie spotykacie się dzisiaj tam koło hali orbita? Jak tak to bym wpadł poznać Was, jeśli można oczywiście :decayed::wink:.

Znając życie, to już tam są :whistling:

To się spóźniłem troche :kwasny:.

Opublikowano

Też miałem podlecieć...ale kuwa Pany, przysnąłem :facepalm::grin:

Opublikowano
  • Autor

zaraz Chuck Norris user-online.png ustali nam nową miejscówkę z nową godziną :naughty:

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

ja nie podleciałem na spot bo mam obrzydzenie do mpk a to na razie jedyny mój srodek transportu :thumbdown:

Opublikowano

Gdzieś podział bolida z arabską melodią? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

arabska melodia gra teraz za środa śląska :facepalm:

Opublikowano
Panowie spotykacie się dzisiaj tam koło hali orbita? Jak tak to bym wpadł poznać Was, jeśli można oczywiście :decayed::wink:.

Znając życie, to już tam są :whistling:

Od nas byłem ja i Krystian... dobrze, że AKP dopisało :decayed:

Pies Was drapał :facepalm:

Opublikowano
arabska melodia gra teraz za środa śląska :facepalm:

Sprzedałeś audi?!

Opublikowano
  • Autor

Nie chciałem ale jakoś tak wyszło. Pan zdecydował się w czwartek na zakup a auto oddałem mu w sobote pod wieczór. Musiałem się z nią pożegnać :facepalm:

Opublikowano
Nie chciałem ale jakoś tak wyszło. Pan zdecydował się w czwartek na zakup a auto oddałem mu w sobote pod wieczór. Musiałem się z nią pożegnać :facepalm:

Za amerykanką ryczałem jak bóbr półtorej godziny - możecie żony spytać... :facepalm: a serducho dopiero bolało, jak w ciągu trzech dni dwa razy w ryja dostała - aż skręcało w środku.

Opublikowano
  • Autor

łatwo nie było ale coś za coś. Damiandix ma dla mnie parę gratów w pogotowiu i za miesiąc jak dobrze się sprężę zaprezentuję a4b5 silver&black limited edition :naughty:

Opublikowano

Jak kupisz diesla to zapłaczę się ze śmiechu :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.