Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
banan, poszło pw

Podeślij namiary Panie na tą klimatyzację ;-)

pisz do qrczaka, bo nie wiem, czy mogę ;)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Poważnie szczur kupuje diesla? Normalnie musiałem wejść na forum jak się dowiedziałem ale obciach:banan:

GNIADYYYY!!!! :kox::kox::kox: kope lat!! :decayed:

Opublikowano
Poważnie szczur kupuje diesla? Normalnie musiałem wejść na forum jak się dowiedziałem ale obciach:banan:

GNIADYYYY!!!! :kox::kox::kox: kope lat!! :decayed:

e tam kope... nic się nie zmienił :grin: chleje też tyle samo :polew::polew:

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

banan, poszło pw

Podeślij namiary Panie na tą klimatyzację ;-)

pisz do qrczaka, bo nie wiem, czy mogę ;)

on to napisał do qrczaka :facepalm:

Opublikowano
Poważnie szczur kupuje diesla? Normalnie musiałem wejść na forum jak się dowiedziałem ale obciach:banan:

GNIADYYYY!!!! :kox::kox::kox: kope lat!! :decayed:

jest Gniady, jest impreza :-)

Opublikowano
Poważnie szczur kupuje diesla? Normalnie musiałem wejść na forum jak się dowiedziałem ale obciach:banan:

GNIADYYYY!!!! :kox::kox::kox: kope lat!! :decayed:

jest Gniady, jest impreza :-)

Tego gościa daaaawno nie widziałem :wink: czas najwyższy to zmienić :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Co Ci bulgocze ?

właśnie nie wiem... czasami jakieś dziwne dźwięki są, takie jakby 'strzelanie' czegoś pod deską (na środku) i nie są to plastiki :)

albo turturka albo cyncygator osuszacza przy lewym przyczłapie. To częsta przypadłość za dużego oporu powrotnika. :wink:

Poważnie szczur kupuje diesla? Normalnie musiałem wejść na forum jak się dowiedziałem ale obciach:banan:

będzie red bull power :decayed:

Opublikowano

albo turturka albo cyncygator osuszacza przy lewym przyczłapie. To częsta przypadłość za dużego oporu powrotnika. :wink:

Trzeba jeszcze przez turturke przekopyrtnąć powrotnik bulgotnicy, co by tłok przez komin do kabiny nie zaglądał :wink:

Opublikowano
  • Autor

zamach do młotka i tubka kompresji załatwiają sprawę wiem bo tak robiłem :wink:

Opublikowano

Wy to jednak nie jesteście normalni :polew::grin::kox:

Opublikowano
Wy to jednak nie jesteście normalni :polew::grin::kox:

:naughty:

Ktoś tutaj zajmuje się może solarami? :whistling:

Opublikowano

Ktoś tutaj zajmuje się może solarami? :whistling:

Nie wiem jak inni...ale Ja osobiście nie gustuję w przypalonych laskach :whistling:

:decayed:

Opublikowano

kto ma numer do Młodego, niech śmiało podaje dalej :wink:

Opublikowano
Co Ci bulgocze ?

właśnie nie wiem... czasami jakieś dziwne dźwięki są, takie jakby 'strzelanie' czegoś pod deską (na środku) i nie są to plastiki :)

albo turturka albo cyncygator osuszacza przy lewym przyczłapie. To częsta przypadłość za dużego oporu powrotnika. :wink:

Poważnie szczur kupuje diesla? Normalnie musiałem wejść na forum jak się dowiedziałem ale obciach:banan:

będzie red bull power :decayed:

:polew::polew: a ten nie był ? zmieniasz kolor przy klepaniu czy zostaje jak był ? Może jakiś żółty oczojebny zrobisz... przy 300km/h będzie się fajnie rozmywał na drodze :decayed:

Opublikowano
banan, poszło pw

Podeślij namiary Panie na tą klimatyzację ;-)

pisz do qrczaka, bo nie wiem, czy mogę ;)

Możesz możesz :) klient na klimę jest :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Spać nie możesz czy dopiero po imprezie ?

Opublikowano
  • Autor
zmieniasz kolor przy klepaniu czy zostaje jak był ?

zostaje czarny. Już mam go w domu ale nie obyło się bez przygód... pod samym domem mnie doj**ali :facepalm: Pan władza był spoko i tylko kolega który mnie pilotował zarobił pięć dych. Mnie tą rozjebundą puścił wolno :decayed:

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

aaaa i fele takie jak te dokupiłem :naughty:avus3.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.