Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Muszę jeszcze 2 opony kupić 225/45/17 :facepalm:

Jak masz dwie 215/40r17 to możemy się wymienić :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
przód lewy prawą jakoś polepię :decayed:

no to dzwoń do mnie , numer na pw poleciał

Opublikowano
  • Autor

aaaa no i fele

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ----------

nie widze :kox:

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

Od spota do spota...czyli tydzień :wink:

dzwoniłem do ojca ale one sa 5x110 a nie 5x112 jak mi sie wydawało

Opublikowano

dzwoniłem do ojca ale one sa 5x110 a nie 5x112 jak mi sie wydawało

Spoko :wink: coś znajdę może... Na razie brak funduszy na nowe koło, to chcę zobaczyć jak by ta się prezenciła przy et20 z tyłu :whistling:

Opublikowano
  • Autor

jade dzisiaj w poszukiwaniu opon mam nadzieję że coś w rozsądnej cenie znajdę

Opublikowano

Szczuraz, mam brać jutro te kły?

Naciapane z kalkulatora :)

Opublikowano

siemano. Wróciłem do wro i od razu pogoda jest, ale wkurw. :facepalm:

Opublikowano
siemano. Wróciłem do wro i od razu pogoda jest, ale wkurw. :facepalm:

fakt dzisiaj jest super pogoda....

Opublikowano

Chłopaki mam do sprzedania zestaw 4 opon Bridgestone Blizzak LM25 98V XL w rozmiarze 225/50 R17

Cały komplet za 300 zł. Bieżniki: 2x 5mm, 2x 4,5mm

Jakby ktoś był zainteresowany to priv proszę :)

p.s.

Może któregoś wekendu trzeba zrobić A4 grill :D? Co Wy na to?

edit,

I pytanko mam - czy wiecie może czemu nie mogę zakładać nowego wątku w dziale "sprzedam"?

Opublikowano

I pytanko mam - czy wiecie może czemu nie mogę zakładać nowego wątku w dziale "sprzedam"?

Masz za mało postów żeby handlować na forum :wink:

Opublikowano

Pozycjonowanie drzwi i maski: :grin::grin:

http://www.youtube.com/watch?v=2_1FPdUeG9g

W Dacii:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:facepalm::facepalm: ale ulep.... :grin:

mojego nowego ulepa na spocie zobaczysz to dopiero Ci szczena opadnie :decayed:

Chłopaki mam do sprzedania zestaw 4 opon Bridgestone Blizzak LM25 98V XL w rozmiarze 225/50 R17

Cały komplet za 300 zł. Bieżniki: 2x 5mm, 2x 4,5mm

Jakby ktoś był zainteresowany to priv proszę :)

przywieź to na spot zobaczymy co to warte i może się dogadamy

Szczuraz, mam brać jutro te kły?

zabieraj bo mój zderzak trzyma się na wkrętach i drutach :facepalm::grin:

jak sie wymienia pływak w avancie ? zrobiłem już 80 km i wskazówka nie spada

Opublikowano

Odkręcasz dwa te haki w bagażniku do siatki co są. Ściągasz wykładzine i jest styropian i tam ściągasz otwór i jest zaslepka na 3 śruby i tam jest pływak.

Opublikowano

Dobra, wezmę to :wink:

Opublikowano

szczuraz to jest TDI tam wskazówka tak szybko się nie rusza jak w benzynie :decayed:

Opublikowano

Emil ma rację :grin: Poczekaj jeszcze trochę to może drgnie, ale nie licz, że szybko to nastąpi, to jest TDI :kox:

Opublikowano

Zwłaszcza jeśli zalales do pełna. To szybko nie ruszy. Ale jeśli by się okazał zepsuty to po niedzieli będę miał taki do sprzedania bo muszę u siebie założyć z a6 bo mam licznik z a6 i odwrotnie paliwo pokazuje na pływaku z a4

Opublikowano
  • Autor
szczuraz to jest TDI tam wskazówka tak szybko się nie rusza jak w benzynie

w takim razie wygląda na to że na połowie zbiornika zrobię więcej niż 180 km :eusathink:polatam jeszcze jutro i zobacze.

Tymczasem wracam do grillowania :drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.