Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie, najpierw czekanie na kuriera z umową, później znowu czekanie na przesyłkę :thumbdown: chyba jednak muszę wygospodarować tą godzinkę i się wybrać osobiście :whistling::whistling:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No właśnie, najpierw czekanie na kuriera z umową, później znowu czekanie na przesyłkę :thumbdown: chyba jednak muszę wygospodarować tą godzinkę i się wybrać osobiście :whistling::whistling:

Idź zanim Ci się skończy umowa w plusie. Dorzucą Ci jakieś gifty.

Opublikowano
No właśnie, najpierw czekanie na kuriera z umową, później znowu czekanie na przesyłkę :thumbdown: chyba jednak muszę wygospodarować tą godzinkę i się wybrać osobiście :whistling::whistling:

Idź zanim Ci się skończy umowa w plusie. Dorzucą Ci jakieś gifty.

Już mi się skończyła :facepalm:

Opublikowano

To przeyebałeś bracie :decayed:

Opublikowano

Tragedii nie ma :decayed: warunki i tak lepsze niż w plusie

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

Potrzebuję dystanse pożyczyć ma ktoś? :whistling: takie 10mm+ :naughty:

Opublikowano
  • Autor

na ile potrzebujesz ? chyba mój ojciec ma :naughty:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

jak wyklepie to porobie :wink: na razie mogę fotografować tylko tył :whistling:

dużo tego przodu nie ma ? wrzuć mi link na pw jak nie chcesz tutaj

generalnie kosmetyka :decayed: można latać po zakupie lamp bo zderzak dzisiaj zrobiłem pod lakiernika reszte :decayed:sie odmaluje i bedzie kozak

lepiej teraz to wygląda ?

ja mam ciemniej a przedwczoraj jak pan drapał to nie mógł zrozumieć że ciemno a folii niema :facepalm::grin:

Opublikowano

piecowo Maciek masz ciemnione?

Opublikowano
  • Autor

zderzak jest już w drodze a ten z foto dzisiaj ulepiłem w całość i tymczasowo na nim bede latał potem bedzie do sprzedania

czarna.jpg

---------- Post dopisany at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

tak wszystko przez piec przeszło :naughty:

Opublikowano

stary, nie zrozum mnie źle, ale ja Cie na prawdę nie widzę w TDI :kox:

Opublikowano
  • Autor

ja w TDI też się nie widzę ale kupiłem TDI a pewnie zrobię z niego TDI :naughty::naughty::decayed:

Opublikowano
ja w TDI też się nie widzę ale kupiłem TDI a pewnie zrobię z niego TDI :naughty::naughty::decayed:

ta od razu TTDDII :grin: a najlepiej odrzutowiec.....

Opublikowano
Panowie, jakie mogę liczyć realne spalanie w b8 3.2 tip Q?

na mieście z 13-15 l. Znajomek ma 2.7 biturbo i jak jeździ bez wariactwa to ok 10 mu bierze. Kiedy oblewamy szczurowego dieselka ? :decayed:

jak avant to może jakaś rodzinke bedzie zakładał ? :grin:

Opublikowano
  • Autor

Narazie to letnie opony bede zakładał a nie rodzinkę :whistling:

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

nie moge kupić lewej lampy :thumbdown: nie leży u kogoś wolna ?

Opublikowano
Panowie, jakie mogę liczyć realne spalanie w b8 3.2 tip Q?

na mieście z 13-15 l. Znajomek ma 2.7 biturbo i jak jeździ bez wariactwa to ok 10 mu bierze. Kiedy oblewamy szczurowego dieselka ? :decayed:

jak avant to może jakaś rodzinke bedzie zakładał ? :grin:

2,7 trochę inaczej pali i jeździ :decayed: takie 3,2 wciąga nosem :naughty:

Opublikowano
Narazie to letnie opony bede zakładał a nie rodzinkę :whistling:

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

nie moge kupić lewej lampy :thumbdown: nie leży u kogoś wolna ?

Szczuru ja mam lewą od polifta 2000 ori Valeo przednią - jak coś to z chęcią odstąpie bo leży w kartonie i zajmuje miejsce . Ty potrzebujesz przód czy tyl ?

Opublikowano
  • Autor

przód lewy prawą jakoś polepię :decayed:

Opublikowano
na ile potrzebujesz ? chyba mój ojciec ma :naughty:

Od spota do spota...czyli tydzień :wink:

Nie chwaliłeś się, że mas esowy front :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj bede u rodziców to wpadnę na garaż

Opublikowano

byłbym wdzięczny :wink:

Opublikowano
  • Autor

Chopin podeślij mi swój nr smsem to oddzwonie. Mój masz w pierwszym poście

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

Muszę jeszcze 2 opony kupić 225/45/17 :facepalm:

---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

Nie chwaliłeś się, że mas esowy front :naughty:
esowy front esowy tył i progi, lustra i relingi z rs :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.