Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podlecę dzisiaj to oblukam co tam ma :wink: Auta zwozi 2 razy w tyg także cały czas ma coś innego...taki ma przerób chłopak :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A powiedzmy coś na zamówienie lub czy można z nim jechać?

Opublikowano

Snip_Image_2.jpg

:decayed:

Opublikowano
A powiedzmy coś na zamówienie lub czy można z nim jechać?

Zamówienie jak najbardziej :wink: Z tego co wiem to auta takie do 25tyś bez zaliczki nawet, jak Ci się nie spodoba to nie ma problemu, klientów mu nie brakuje :decayed: Ale jeśli wolisz to i wyjazd można zorganizować :wink: To jest młody, ogarnięty chłopak :wink:

Stoi u niego teraz Insignia 2010r za 33tyś :whistling: Navi, skóra itd... Diesel chyba :eusathink:

Jeśli byś potrzebował kontakt to wal na pw :wink:

Opublikowano
  • Autor

Mój ziomek były pracodawca zabiera na wycieczki do niemiec klientów po auta.

Opublikowano

To możesz mi wysłać. Jakiś kontakt.

Opublikowano
  • Autor

Ja czy Arek ? :naughty:

Opublikowano

Ja asekuracyjnie posłałem :grin:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Tomek, dzwoniłeś?

Opublikowano
  • Autor

a ja pozostanę tajemniczy i nie wyślę dopóki nie zostanę do tablicy wywołany :decayed:

Opublikowano

Ludziska, co myślicie o takich felach do mojej a3? :eusathink: Boję się, żeby mi przez ten rant nie zginęły... 9J, opona na aukcji 225/45, a ja mam 215/35 kupione :kox:FELGI BORBET 18" 5 x 100 BORA LEON TOLEDO GOL (3249628322) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
Ludziska, co myślicie o takich felach do mojej a3? :eusathink: Boję się, żeby mi przez ten rant nie zginęły... 9J, opona na aukcji 225/45, a ja mam 215/35 kupione :kox:FELGI BORBET 18" 5 x 100 BORA LEON TOLEDO GOL (3249628322) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

weduk mje do aczy bydzie si!

Opublikowano
Ludziska, co myślicie o takich felach do mojej a3? :eusathink: Boję się, żeby mi przez ten rant nie zginęły... 9J, opona na aukcji 225/45, a ja mam 215/35 kupione :kox:FELGI BORBET 18" 5 x 100 BORA LEON TOLEDO GOL (3249628322) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

o gustach się nie rozmawia ale skoro pytasz ... NIE

Opublikowano
Ludziska, co myślicie o takich felach do mojej a3? :eusathink: Boję się, żeby mi przez ten rant nie zginęły... 9J, opona na aukcji 225/45, a ja mam 215/35 kupione :kox:FELGI BORBET 18" 5 x 100 BORA LEON TOLEDO GOL (3249628322) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:thumbup1: 9j dobrze siądzie :decayed: za taką kasę bierz :wink:

Opublikowano
a ja pozostanę tajemniczy i nie wyślę dopóki nie zostanę do tablicy wywołany :decayed:

Też możesz wysłać jakiś namiar. ;-)

Opublikowano
  • Autor
Ludziska, co myślicie o takich felach do mojej a3? :eusathink: Boję się, żeby mi przez ten rant nie zginęły... 9J, opona na aukcji 225/45, a ja mam 215/35 kupione :kox:FELGI BORBET 18" 5 x 100 BORA LEON TOLEDO GOL (3249628322) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:thumbup1: 9j dobrze siądzie :decayed: za taką kasę bierz :wink:

sa tłuste nie przejmuj sie tymi co nie czczą parapetów :wink: zbieraj je

ogarnijcie ten opis trasy nie dziwie sie że woźnica głupieje :facepalm: no i zostaw ręczny :polew:

Opublikowano

Wysadziłbym tego pilota przy pierwszym zakręcie :facepalm:

Nie to co u Feli :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja to widział koń Rafał rozjebał system :grin:

Opublikowano
A powiedzmy coś na zamówienie lub czy można z nim jechać?

Zamówienie jak najbardziej :wink: Z tego co wiem to auta takie do 25tyś bez zaliczki nawet, jak Ci się nie spodoba to nie ma problemu, klientów mu nie brakuje :decayed: Ale jeśli wolisz to i wyjazd można zorganizować :wink: To jest młody, ogarnięty chłopak :wink:

Stoi u niego teraz Insignia 2010r za 33tyś :whistling: Navi, skóra itd... Diesel chyba :eusathink:

Jeśli byś potrzebował kontakt to wal na pw :wink:

insignia 2010 na wypasie za 33 tys ? to co to jakiś składak szpachla ?

Opublikowano
Ja to widział koń Rafał rozjebał system :grin:

do porzygu!! :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.