Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
@Hornet

mój tez w środku zadbany i mechanicznie sprawny tylko kosmetyka z zewnątrz kuleje a to ponoć Cię nie interesuje :whistling:

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

szczuraz, odnosnie fotek w Koronie, na parkingu stoi podobny fiat:)

Nie kojarzę tematu... w trakcie picia jestem :facepalm:

A co do spotu to mnie jutro niema bo robię wypad na grilla

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Damian podjadę jutro do Ciebie koło południa jak wywietrzeję

Git, zapraszam :decayed:

Dziś jakiś pechowy dzień, spaliła mi się żarówka - oczywiście prawa żeby było łatwiej, jakiś fiut mi lusterko wygiął i przestało się regulować na boki i straciłem władzę nad sterowaniem nawiewów... :kwasny:

Opublikowano
:bry: dzisiaj pod mm ? o 17 ?
Opublikowano
:hi: Właśnie, o której dziś ?
Opublikowano

ja planuje podjechac o 17, moze uda mi sie zgarnac kogos z STC

Opublikowano
Nelson, podrzuć jaką glinkę kupić i tego Collinita też kupuję :decayed:

Glinka Bit Hamber Soft

Wszystko masz na http://showcarshine.pl . Powołaj się na forum kosmetykaaut.pl dostaniesz zniżkę i gratis do paczki:wink:

Postaram się być o 17 i pokazać Wam jak wosk powinien odpychać wodę:decayed:

Opublikowano

Będzie komisyjne odlewanie się na maskę :decayed:?

Opublikowano
Mój parch stoi pod drzewem na którym siedzą zasrańce ( gołębie)... :facepalm: Muszę chyba wiatrówkę skołować i będę miał rozrywkę z okna :decayed:

mam profi wiatrówe bo kiedyś byłem w klubie strzeleckim , także jak coś to moge pożyczyć :D

Opublikowano

chpin będziesz ?

Opublikowano
chpin będziesz ?

no bede na 17 :)

Opublikowano
  • Autor
mam profi wiatrówe bo kiedyś byłem w klubie strzeleckim

potrafisz skalibrować bajkał z lufą na gwincie śrut 4.5mm ?

Opublikowano
mam profi wiatrówe bo kiedyś byłem w klubie strzeleckim

potrafisz skalibrować bajkał z lufą na gwincie śrut 4.5mm ?

potrafić potrafie tylko trzeba mieć gdzie

Opublikowano
  • Autor

kulochwytu nie mam niestety ale imadło by sie znalazło :naughty:

Opublikowano
kulochwytu nie mam niestety ale imadło by sie znalazło :naughty:

no ale trzeba mieć jeszcze prosty stół i miejsce w którym można oddać kilka serii żeby to ustawiać i korygować :) także jedyne rozsądne miejsce to strzelnica :D tyllko jeszcze pytanie kiedy ostatnio ktoś z tego strzelał i czy regularnie czyścił po strzelaniu ? bo jak stara i zardzewiała to nawet tego nie dotykam :P

Opublikowano

Byl ktoś dziś po mm? Przejchalem sie o 18 było kilka osób ale zero audiczkek więc zwróciłem i pojechałem:D jeszcze nie byłem a jakoś nie moge trafić raz na 17 raz na 18 sie umawiacie. Wczoraj rozebralem wszystkie elementy podsufitki został sam dach który ściągne u tapicera. Może jak sie uda to już będzie przed weekendem kolejnym zrobione to sie pochwałę na żywo.

Opublikowano

Bo było kilka osób, zaraz zrobię dokładną mapkę dla potomnych :decayed:

Przechwytywanie.jpg

Opublikowano
  • Autor
tyllko jeszcze pytanie kiedy ostatnio ktoś z tego strzelał i czy regularnie czyścił po strzelaniu ?

ja nie strzelałem z niej ponad rok ale mój ojciec używa jej cały czas :naughty:

Opublikowano

Oj dzisiaj spot był udany :decayed: Pośmiali się pogadali fajnie było. Emil nawet zadymił atmosferę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a miało cie nie być :thumbdown:

Opublikowano
a miało cie nie być :thumbdown:

Wyrobiłem się. Dzisiaj paździochem zajechałem :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.