Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyja to fura pod feriogajem ok godz. 18 ? :D

3e8ezy3e.jpg

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Czyja to fura pod feriogajem ok godz. 18 ? :D

http://img.tapatalk.com/d/13/05/29/3e8ezy3e.jpg

qrak sprzedał :decayed: a czyja to nie wiemy jeszcze

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

z ramkami bydlak oddał :facepalm:

Opublikowano

qrak sprzedał :decayed: a czyja to nie wiemy jeszcze

z ramkami bydlak oddał :facepalm:

:banned::decayed:

btw Qurak, oglądałem wczoraj tą b7 co Ci pisałem o niej :whistling: Ładna yebaniutka :kox: Się wkurwie to ją sam chapnę :whistling::naughty:

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

Tylko teraz pytanie do wujka Horneta :decayed:

2.0tdi z 2005roku sypie się? :eusathink: Oznaczenia nie znam

Opublikowano

a ja mam pytanie do Dudsa rozbierasz auta to powiedz mi skrzynia biegów od AVG poliftowego podejdzie do AFN przed liftowego to są bliżniacze silniki czy cos mocowanie skrzyni sie zmieniło

Opublikowano

2.0tdi z 2005roku sypie się? :eusathink: Oznaczenia nie znam

wzdluzne sie pier**li...swap na silnik od mitshubishi mozna zrobic 2.0tdi ktore nie mialo tego problemu

Opublikowano
a ja mam pytanie do Dudsa rozbierasz auta to powiedz mi skrzynia biegów od AVG poliftowego podejdzie do AFN przed liftowego to są bliżniacze silniki czy cos mocowanie skrzyni sie zmieniło

Bliźniacze silniki, te same mocowania. 5 biegów różni się od 6 biegowej sankami:wink:

Opublikowano

Potwierdzam, AVG i AFN to jeden ciul tak naprawdę, zmienili tylko symbol. Akurat ja AVG nie miałem, ale tak będzie :wink: Myślę, że nawet skrzynia z AJM podejdzie do AFN :wink:

Opublikowano

wzdluzne sie pier**li...swap na silnik od mitshubishi mozna zrobic 2.0tdi ktore nie mialo tego problemu

W któryś dzień muszę podlecieć to przeskanować dokładnie... W sumie to mity o sypaniu się elemantów mi nie straszne. Jak będzie wszystko grało to TRX na sprzedaż będzie :grin:, 2.5v6 też miał się pier**lić na potengę i co...jeżdżę i jeżdże i pewnie jeszcze pojeżdżę :decayed:

Opublikowano
a ja mam pytanie do Dudsa rozbierasz auta to powiedz mi skrzynia biegów od AVG poliftowego podejdzie do AFN przed liftowego to są bliżniacze silniki czy cos mocowanie skrzyni sie zmieniło

Bliźniacze silniki, te same mocowania. 5 biegów różni się od 6 biegowej sankami:wink:

Poradziles sobie z licznikiem?

Opublikowano

Wszystko śmiga, pozostał tylko ABS i Canbus:wink: Dodatkowo muszę pociągnąć wiązkę do wstecznego i zlikwidować problem z czujnikiem ręcznego:decayed:

Opublikowano
  • Autor

podepnie mi ktoś turbo timer ? :decayed:

Opublikowano
podepnie mi ktoś turbo timer ? :decayed:

A Ty z c**ja spadłeś czy już całkiem tylko nim myślisz?:grin:

Opublikowano
  • Autor

nie mam najnormalniej w świecie czasu ani miejsca z oświetleniem na to

Opublikowano

qrak sprzedał :decayed: a czyja to nie wiemy jeszcze

z ramkami bydlak oddał :facepalm:

:banned::decayed:

btw Qurak, oglądałem wczoraj tą b7 co Ci pisałem o niej :whistling: Ładna yebaniutka :kox: Się wkurwie to ją sam chapnę :whistling::naughty:

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

Tylko teraz pytanie do wujka Horneta :decayed:

2.0tdi z 2005roku sypie się? :eusathink: Oznaczenia nie znam

Każde 2.0 trzeba kastrować z pompy oleju... pytanie czy miało wymieniane wtryski czy nie... jeżeli nie obejmowało akcji serwisowej to git. Jak obejmowało a nie były wymienione to do aso i wymienią :decayed:

Opublikowano
Czyja to fura pod feriogajem ok godz. 18 ? :D

http://img.tapatalk.com/d/13/05/29/3e8ezy3e.jpg

qrak sprzedał :decayed: a czyja to nie wiemy jeszcze

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

z ramkami bydlak oddał :facepalm:

qrak to Twoja audiola była? Nie raz ją widziałem jak stała na PWr pod wydziałem elektroniki

Opublikowano

a kto jeździ czanym b7 kombi ramki i mała wlepka na klapie na dole ecu project, widziano wczoraj na przeciwko lidla na braniborskiej

Opublikowano
a kto jeździ czanym b7 kombi ramki i mała wlepka na klapie na dole ecu project, widziano wczoraj na przeciwko lidla na braniborskiej

Dużo jeździ A4-rek po mieście z ramkami i wlepami .. nie wszyscy się pojawiają na spotach więc nie wiemy kto to :kwasny:

Opublikowano

Np Ja :D

Opublikowano
Np Ja :D

To jak się pojawisz 1szy raz to chrzciny przejdziesz :polew: aż nie chce myśleć co chłopaki wymyślą :grin:

Opublikowano

Zaczynam sie kurde bac :D Kierowce brac?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.