Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WAUZZZ8EX3A191195 - 2010.06.11 186254km

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
WAUZZZ8EX3A191195 - 2010.06.11 186254km

dzięki :hi::hi::hi: podobno ma teraz 214 tysi :grin:

Opublikowano

Ja pierdziele.... 20 tys za takie auto.... za 25 bardzo ładne B6 idzie znaleźć w DE... trzeba tylko poszukać na spokojnie a nie kupować w PL. Ciekawe ile handlarz dał za nie.....4 tys euro ?

Opublikowano

roman_tyk daj mi do siebie kontakt na PW

Opublikowano
  • Autor

tada !

2013_06_26_206.jpg

już przerejestrowane na jedyne słuszne numery i odmalowane :naughty:

2013_06_26_207.jpg

:naughty:

Opublikowano

niemiec plakal jak sprzedawał :)

Opublikowano
WAUZZZ8EX3A191195 - 2010.06.11 186254km

dzięki :hi::hi::hi: podobno ma teraz 214 tysi :grin:

ja widze co innego:

PHU MIROSŁAW GROSIAK, Audi A4 1.9 TDI, OPŁACONY - otoMoto.pl

haha :grin: widze że zmienił koleś :D

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

tada !

http://s23.postimg.org/z8lw1w5k7/2013_06_26_206.jpg

już przerejestrowane na jedyne słuszne numery i odmalowane :naughty:

http://s22.postimg.org/pz9lxajy5/2013_06_26_207.jpg

:naughty:

Szczur nie wierze :D kiedy sie komisyjnie odlewamy na maske ? :grin::polew::polew::polew:

Opublikowano
niemiec plakal jak sprzedawał :)

...do dzisiaj paczki przysyła

Opublikowano
tada !

http://s23.postimg.org/z8lw1w5k7/2013_06_26_206.jpg

już przerejestrowane na jedyne słuszne numery i odmalowane :naughty:

http://s22.postimg.org/pz9lxajy5/2013_06_26_207.jpg

:naughty:

Mam nadzieję, że jak nie gwint to chociaż jakiś kit jej wrzucisz :whistling: bo teraz to rasowa kozica wysokogórska :whistling::decayed:

Opublikowano
tada !

http://s23.postimg.org/z8lw1w5k7/2013_06_26_206.jpg

już przerejestrowane na jedyne słuszne numery i odmalowane :naughty:

http://s22.postimg.org/pz9lxajy5/2013_06_26_207.jpg

:naughty:

Mam nadzieję, że jak nie gwint to chociaż jakiś kit jej wrzucisz :whistling: bo teraz to rasowa kozica wysokogórska :whistling::decayed:

bardzo dobrze , i tak ma zostać :) jest gites i nic nie trza :)

Opublikowano

bardzo dobrze , i tak ma zostać :) jest gites i nic nie trza :)

:shock3: co Ty gadasz... przeca tam jest taka szpara między oponą a błotnikiem, że w czasie deszczu można się na luzie schować :whistling:

Opublikowano

Maciek, nie mówiłeś, że masz taką fajną dziuple :whistling: a ja ciągle szukam kogoś z dobrym placem do wypruwania flaków, teraz bankowo z lotniska od razu do Ciebie i lodówke trza bydzie otworzyć :naughty:

Opublikowano

Malowany prawy bok i maska...

Opublikowano

e6dw.jpg

psbb.jpg

18t0.jpg

Sarna vs B6 przy 120: 1:0. Twardy ten wóz :whistling:

Zawijam do wyra pany, bo mi się kobita łasi, także tego :wink:

Opublikowano

Prawa autorskie do zdjec mam ja :grin:

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

http://img94.imageshack.us/img94/4010/e6dw.jpg

http://img22.imageshack.us/img22/3724/psbb.jpg

http://img689.imageshack.us/img689/1480/18t0.jpg

Sarna vs B6 przy 120: 1:0. Twardy ten wóz :whistling:

Zawijam do wyra pany, bo mi się kobita łasi, także tego :wink:

Stosunkowo udanej nocy :grin:

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Opublikowano

Maciek zapomniałem zapytać , trafione podziękowanie ? Dobra marka :decayed: ?

Opublikowano
  • Autor
Maciek zapomniałem zapytać , trafione podziękowanie ? Dobra marka :decayed: ?

kurde wsiorbałem tak szybko że nie zdążyłem ogarnąc co to było :naughty: było ok wlałem na szybko zestaw od Ciebie a potem zacząłem picie :whistling: bóg zapłać dobry człowieku :hi:

niemiec plakal jak sprzedawał :)

panie toć to z Lichtenstein... to już prawie nie Niemcy :whistling:

Ładnie nareszcie ten ulep jakoś wygląda :decayed:

jeszcze nie do końca tak jakbym chciał 2 elementy zostały do poprawy i polerka na całość

Mam nadzieję, że jak nie gwint to chociaż jakiś kit jej wrzucisz

na przód gwint już jest zaklepany ale póki tyłu nie kupię to nie będę obniżał bo bedzie rył ryjem po asfalcie a d*pa w kosmosie :facepalm:

bardzo dobrze , i tak ma zostać :)

napiszesz tak jak bedę rył ryjem o ziemię a nadkola będą wytarte do gołej blachy... tak jak w srebrnej :naughty:

przeca tam jest taka szpara między oponą a błotnikiem, że w czasie deszczu można się na luzie schować

wchodzi czteropak... sprawdzone dziś organoleptycznie

Maciek, nie mówiłeś, że masz taką fajną dziuple :whistling:

to nie ja tylko mój były pracodawca :naughty: Ks1adz potwierdzi bo u niego robił swoją B6

Malowany prawy bok i maska...

i tu się mylisz :punish::decayed: poczekaj jeszcze tydzień niech mi przyjdzie smalec do lakieru to cała będzie jak nówka... nooo może poza 2 elementami :polew: albo nie ojebię ją przed spotem plakiem i będzie się cała świecić. Jebać polerkę i inne drogie woski :naughty:

Sarna vs B6 przy 120: 1:0. Twardy ten wóz

mam taki crash test przeprowadzony na hujdaju przy 90 km/h. Wymieniłem tylko lampę a reszta poszła górą. :whistling:

Prawa autorskie do zdjec mam ja :grin:

to wrzuć na inny hosting bo te się nie otwierają :whistling:

Opublikowano

W B5B znnajdź, bo prosto z poczty wrzucałem :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.