Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: bry coś sie z tym forum dzieje wywala wszystko
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak wam błąd data base wyskakuje to F5 a nie pisać jeszcze raz.....

To jak wlewamy coś dzisiaj w gardło ?

Opublikowano

Ja dziś nie mogę mam robotę.

Opublikowano

Spartan widziany godz. 21 z groszem Zawonia :decayed: 2 razy w tą i z powrotem :decayed::decayed:

Gdzieś stał? :decayed: Byłem po kumpla tak na szybko bo flaszka czekała zmrożona a nie było z kim pić :decayed:

Opublikowano

leniuchy , jak wam na grila za zimno to sie może na dobrą ustawimy ?

Opublikowano
  • Autor

Nelson wrzuć mi jeszcze raz jakie podciśnieniówki i ile szło do 1.9 muszę całość w silikonach ogarnąć

Opublikowano
Nelson wrzuć mi jeszcze raz jakie podciśnieniówki i ile szło do 1.9 muszę całość w silikonach ogarnąć

tyko po co... zwykły wężyk wystarczy nawet jak auto nakoksowane :decayed:

Opublikowano

Spartan widziany godz. 21 z groszem Zawonia :decayed: 2 razy w tą i z powrotem :decayed::decayed:

Gdzieś stał? :decayed: Byłem po kumpla tak na szybko bo flaszka czekała zmrożona a nie było z kim pić :decayed:

A ja siedzial w barze :naughty:

Opublikowano

A ja siedzial w barze :naughty:

No tak...piątek wieczór :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Nelson wrzuć mi jeszcze raz jakie podciśnieniówki i ile szło do 1.9 muszę całość w silikonach ogarnąć

tyko po co... zwykły wężyk wystarczy nawet jak auto nakoksowane :decayed:

po to że moje są sparciałe a cena silikonów jest niewiele wyższa

Opublikowano

To co pijem coś dzisiaj czy nie.... bo mam propozycję na wódę ....

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

START 21 w Dobrej .... pijemy tam dzisiaj...

Opublikowano

Chodżcie koooooooooorrrrrrrrrwa na piwo chłopaki !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

ok ja sie zaloguje z moją niunią :D

Opublikowano
Opublikowano

Witam panowie :decayed: od maja posiadam całkiem fajną audiczkę ale trzeba ją troszkę dopracować :naughty: polecicie mi jakiegoś dobrego mechanika w okolicach oleśnicy bo u mnie w okolicach bierutowa to sami partacze niestety :kwasny:

Opublikowano
Witam panowie :decayed: od maja posiadam całkiem fajną audiczkę ale trzeba ją troszkę dopracować :naughty: polecicie mi jakiegoś dobrego mechanika w okolicach oleśnicy bo u mnie w okolicach bierutowa to sami partacze niestety :kwasny:

jak Oca69 wstanie i przeczyta to Ci podpowie bo on z oleśnicy :D Chyba że Kaju ożyje :P:hi:

Opublikowano

Dzięki wielkie, nie jest wiele do zrobienia ale z takich najważniejszych rzeczy to termostat i prawy przegub :cheesy:

Opublikowano

:hi:

Skacowani? :naughty::decayed: O której dzisiaj Panowie, 17? :wink:

Opublikowano
Witam panowie :decayed: od maja posiadam całkiem fajną audiczkę ale trzeba ją troszkę dopracować :naughty: polecicie mi jakiegoś dobrego mechanika w okolicach oleśnicy bo u mnie w okolicach bierutowa to sami partacze niestety :kwasny:

jak Oca69 wstanie i przeczyta to Ci podpowie bo on z oleśnicy :D Chyba że Kaju ożyje :P:hi:

Jedź do Cezara na Zakładową. Jak wlatujesz od strony Jelcza, to za GKNem po prawej stronie, widoczny jest z daleka. Nie jest tani, ale nie jest też nie wiadomo jak drogi, a robotę jego chłopaki robią dobrze, zawsze pod jego okiem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.