Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszedłem na fuchę i dopiero teraz wróciłem :facepalm:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Poszedłem na fuchę i dopiero teraz wróciłem :facepalm:

Arek , mijał mnie dzisiaj na jednym kole jakiś koleś na żółtym ścigaczu o numerze rej D1 DAWCA :) to jakiś Twój znajomy ? :):decayed:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

Superb poszedł 1 oglądający zabrał. :decayed:Hornet wlaczymy dzisiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Emil stawiasz coś ażeby to uczcić ? :)

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

patrzcie na to :

pierwszy filmik :facepalm:

Tego nie zobaczysz w telewizji! - ToSieWytnie.pl

Opublikowano

Arek , mijał mnie dzisiaj na jednym kole jakiś koleś na żółtym ścigaczu o numerze rej D1 DAWCA :) to jakiś Twój znajomy ? :):decayed:

Niestety :wink: Dawców nie znam...motocyklistów owszem :wink::decayed:

A tak poważnie, to gdzieś już tą rejkę widziałem...ale jeźdźca nie znam :wink:

Opublikowano
Poszedłem na fuchę i dopiero teraz wróciłem :facepalm:

Arek , mijał mnie dzisiaj na jednym kole jakiś koleś na żółtym ścigaczu o numerze rej D1 DAWCA :) to jakiś Twój znajomy ? :):decayed:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

Superb poszedł 1 oglądający zabrał. :decayed:Hornet wlaczymy dzisiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Emil stawiasz coś ażeby to uczcić ? :)

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

patrzcie na to :

pierwszy filmik :facepalm:

Tego nie zobaczysz w telewizji! - ToSieWytnie.pl

Jutro do dobrej pojdziem y to postawie.

Opublikowano
Poszedłem na fuchę i dopiero teraz wróciłem :facepalm:

Niestety nikt nie dojechał.:facepalm:

Opublikowano

Łoda faaak?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Żeby nie było:

DZIŚ DOBRA PIZZA START 21:00 PIERWSZA KOLEJKA WÓDKI GRATIS!!!

Mój telefon 502-191-389

Opublikowano

Postaram się by:decayed:

Opublikowano
Postaram się by:decayed:

YOU MUST BE!!! :wink:

Opublikowano

:whistling:

Przez tą ligę światową nie wysypiam się:kwasny:

Opublikowano

Chopin ale Emil chce pić tylko z Hornetem-czytasz forum.

Opublikowano

Ze wszystkimi chce pić bez żadnych insynuacji tutaj proszę :grin:

Opublikowano
Chopin ale Emil chce pić tylko z Hornetem-czytasz forum.

nie piardol tylko się zjaw...

Opublikowano

Ja niestety umówiony jestem z sąsiadem bo mówił że zalega u niego butelka tequili i ruskiej wódki także jedziemy na grubo -wczoraj byłem chętny nawet na dzisiaj wziąłem wolne no ale trudno nie wyszło -gratuluje sprzedania dupowozu.

Opublikowano

See you in Egypt:naughty:

Opublikowano
  • Autor
wczoraj byłem chętny

chyba jednak nie :whistling: siedziałem ulicę od Ciebie na domkach uprawiając tysking na balkoningu :decayed:

Kaju co do mojego wyjazdu to nie wiem czy jadę do brudasów i nie wiem kiedy jade gdziekolwiek. Za tydzień już będę miał mniej więcej pogląd. Jak mam sie wybulić tylko po to żeby było że za granice to wole nasz zimny bałtyk. Z tego co widze w tym roku na last minute nie ma co liczyć.

Kurak dzwoniłem w zeszłym tygodniu do Gobiego to nie odebrał.

Opublikowano
Żeby nie było:

DZIŚ DOBRA PIZZA START 21:00 PIERWSZA KOLEJKA WÓDKI GRATIS!!!

Mój telefon 502-191-389

a może być zamiast wódki pizza ? :) bo ja niestety wódki nie moge :facepalm:

Opublikowano
wczoraj byłem chętny

chyba jednak nie :whistling: siedziałem ulicę od Ciebie na domkach uprawiając tysking na balkoningu :decayed:

Kaju co do mojego wyjazdu to nie wiem czy jadę do brudasów i nie wiem kiedy jade gdziekolwiek. Za tydzień już będę miał mniej więcej pogląd. Jak mam sie wybulić tylko po to żeby było że za granice to wole nasz zimny bałtyk. Z tego co widze w tym roku na last minute nie ma co liczyć.

Kurak dzwoniłem w zeszłym tygodniu do Gobiego to nie odebrał.

Bujaj się nie będę chodził po twoich znajomych jak mam kolegów na forum ale wczoraj nie było chętnych.

Opublikowano
wczoraj byłem chętny

chyba jednak nie :whistling: siedziałem ulicę od Ciebie na domkach uprawiając tysking na balkoningu :decayed:

Kaju co do mojego wyjazdu to nie wiem czy jadę do brudasów i nie wiem kiedy jade gdziekolwiek. Za tydzień już będę miał mniej więcej pogląd. Jak mam sie wybulić tylko po to żeby było że za granice to wole nasz zimny bałtyk. Z tego co widze w tym roku na last minute nie ma co liczyć.

Kurak dzwoniłem w zeszłym tygodniu do Gobiego to nie odebrał.

Nie odebrał? ja mam jego numer, który od roku chyba nie odpowiada :facepalm:

fakt, też kombinowałem coś z last minute, ale nie ma co liczyć. teraz chcemy pokombinować coś z opcją tanich lotów. np za 17zł na Maltę w tę i z powrotem :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.