Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszyscy od góry do dołu pier**lą, między innymi:

- Chopin wali mnie to, że Twój nadzór budowlany nie pozwala Ci pić wódki, pijesz albo wy***rdalaj :polew:

- gniady Ty i te Twoje sashki z ruskimi etanolami mogą wpaść do nas przynajmniej od Krupniku wzroku nie stracicie :polew:

- Nelson good luck in egipt, a tak na serio ja bym tam nie jechał totalny syf wszędzie no i koktajlem możesz dostać .... lepiej już chorwacja, tunezja....

- qrczak przyszedłbyś na wódeczke, a w niedziele pochwaliłbyś się nowym dupowozem...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wszyscy od góry do dołu pier**lą, między innymi:

- Chopin wali mnie to, że Twój nadzór budowlany nie pozwala Ci pić wódki, pijesz albo wy***rdalaj :polew:

- gniady Ty i te Twoje sashki z ruskimi etanolami mogą wpaść do nas przynajmniej od Krupniku wzroku nie stracicie :polew:

- Nelson good luck in egipt, a tak na serio ja bym tam nie jechał totalny syf wszędzie no i koktajlem możesz dostać .... lepiej już chorwacja, tunezja....

- qrczak przyszedłbyś na wódeczke, a w niedziele pochwaliłbyś się nowym dupowozem...

no to mnie też to wali :hi: także mnie nie będzie

Opublikowano
Wszyscy od góry do dołu pier**lą, między innymi:

- Chopin wali mnie to, że Twój nadzór budowlany nie pozwala Ci pić wódki, pijesz albo wy***rdalaj :polew:

- gniady Ty i te Twoje sashki z ruskimi etanolami mogą wpaść do nas przynajmniej od Krupniku wzroku nie stracicie :polew:

- Nelson good luck in egipt, a tak na serio ja bym tam nie jechał totalny syf wszędzie no i koktajlem możesz dostać .... lepiej już chorwacja, tunezja....

- qrczak przyszedłbyś na wódeczke, a w niedziele pochwaliłbyś się nowym dupowozem...

no to mnie też to wali :hi: także mnie nie będzie

Widzę foszek poszedł. :decayed: Trudno będzie więcej dla nas. :wink:

Opublikowano
Wszyscy od góry do dołu pier**lą, między innymi:

- Chopin wali mnie to, że Twój nadzór budowlany nie pozwala Ci pić wódki, pijesz albo wy***rdalaj :polew:

- gniady Ty i te Twoje sashki z ruskimi etanolami mogą wpaść do nas przynajmniej od Krupniku wzroku nie stracicie :polew:

- Nelson good luck in egipt, a tak na serio ja bym tam nie jechał totalny syf wszędzie no i koktajlem możesz dostać .... lepiej już chorwacja, tunezja....

- qrczak przyszedłbyś na wódeczke, a w niedziele pochwaliłbyś się nowym dupowozem...

Nie wiem co to Emil za poziom - nie raz zapraszałem do dobrej i chętnych nie było na drugi raz sprzedaj auto we wtorek i zaproś na sobotę to każdy zaplanuje wcześniej czas:polew:.Siądziecie sobie z Karolem zapalicie świeczkę pani przyniesie wódkę w lodzie i będzie romantycznie .[Hornet nic do Ciebie]

Opublikowano

Jak dzieci normalnie jak jutro jest spot wytrzezwieje to jestem

Opublikowano
Wszyscy od góry do dołu pier**lą, między innymi:

- Chopin wali mnie to, że Twój nadzór budowlany nie pozwala Ci pić wódki, pijesz albo wy***rdalaj :polew:

- gniady Ty i te Twoje sashki z ruskimi etanolami mogą wpaść do nas przynajmniej od Krupniku wzroku nie stracicie :polew:

- Nelson good luck in egipt, a tak na serio ja bym tam nie jechał totalny syf wszędzie no i koktajlem możesz dostać .... lepiej już chorwacja, tunezja....

- qrczak przyszedłbyś na wódeczke, a w niedziele pochwaliłbyś się nowym dupowozem...

Nie wiem co to Emil za poziom - nie raz zapraszałem do dobrej i chętnych nie było na drugi raz sprzedaj auto we wtorek i zaproś na sobotę to każdy zaplanuje wcześniej czas:polew:.Siądziecie sobie z Karolem zapalicie świeczkę pani przyniesie wódkę w lodzie i będzie romantycznie .[Hornet nic do Ciebie]

Widzę, że następny połknął haczyk. :grin::kox:

Opublikowano
  • Autor

nie będę chodził po twoich znajomych

Nawet tego nie proponowałem. Proponowałem piwo to właziłeś do kina a moja propozycja cały czas była aktualna. Wystarczyło się odezwać :wink:

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

no to mnie też to wali :hi: także mnie nie będzie

Jak coś to wiesz gdzie jestem a numer masz :whistling:

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

Handluje ktoś u nas pleksą ?

Opublikowano

Nie drapać się koty.... serio kto dzisiaj będzie ?

Gniady dawaj kolegę i napijemy się wspólnie. Zawsze to milej będzie. Wódę brać zrobimy na miejscu. Paciulok jeszcze jakieś rury kłądzie więc czekam na info od niego.

Dikson pewnie jeszcze pijany po wczorajszym grillu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przepadły w czeluściach 40 gigowego dysku w moim ultranowoczesnym laptopie :grin:

wrzucę ci je na dniach tylko potrzebuję troche wolnego czasu żeby go odpalić :naughty:

Opublikowano

A ja rozpierdoliłem kolejny telefon i znowu bez kontaktów :facepalm: ja pier**le, jakieś fatum - trzeci w ciągu dwóch miesięcy :doh:

Opublikowano

Zdolna Marusia

Opublikowano

ojjjj porządzili wczoraj.... Gniady dotarłeś do domu ? Bo ciężko Ci szła droga:wink: Jestem cały pocięty przez te krzaki kolczaste..... nogi w sznytach, ręce :kwasny:

Opublikowano
ojjjj porządzili wczoraj.... Gniady dotarłeś do domu ? Bo ciężko Ci szła droga:wink: Jestem cały pocięty przez te krzaki kolczaste..... nogi w sznytach, ręce :kwasny:

Nie piję więcej z Wami :facepalm:

Opublikowano
ojjjj porządzili wczoraj.... Gniady dotarłeś do domu ? Bo ciężko Ci szła droga:wink: Jestem cały pocięty przez te krzaki kolczaste..... nogi w sznytach, ręce :kwasny:

Nie piję więcej z Wami :facepalm:

:polew::polew::polew: Chciałeś wódkę to była.... tylko troszku dużo się jej pojawiło... jak wyciąłeś w długą to jeszcze doszła jedna butelka....

Opublikowano
ojjjj porządzili wczoraj.... Gniady dotarłeś do domu ? Bo ciężko Ci szła droga:wink: Jestem cały pocięty przez te krzaki kolczaste..... nogi w sznytach, ręce :kwasny:

Nie piję więcej z Wami :facepalm:

:polew::polew::polew: Chciałeś wódkę to była.... tylko troszku dużo się jej pojawiło... jak wyciąłeś w długą to jeszcze doszła jedna butelka....

Te j**ane kszaczony coś mi w palca wlazło u nogi i nie mogę teraz tego wyjąć........:facepalm:

Opublikowano

Ja wyglądam jakby mnie stado kotów podrapało...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.