Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mogę zsynchronizować Baud Rate -taką dostaje informację jak otwieram vagiem sterownik absu .

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nie mogę zsynchronizować Baud Rate -taką dostaje informację jak otwieram vagiem sterownik absu .

chyba kabelek do wymiany na lepszy :wink:

Opublikowano

Nooo trzeba nowszym drutem pociagnac ?

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
Nie mogę zsynchronizować Baud Rate -taką dostaje informację jak otwieram vagiem sterownik absu .

Gniady jak chcesz to ja mam dobry kabel , z chęcią pomoge :)

Opublikowano

Walimy dzisiaj jakiś gaz w gardło ?

Opublikowano

Niestety u gniadego nawet mój sprzęt sie nie łączy znaczy łączy sie z hamulcami a w grupy wchodzę wyskakuje error to na zdrowie :banan:

Opublikowano

Bedzie ktp zitra ma spocie ?

Opublikowano
Bedzie ktp zitra ma spocie ?

Ja bym podjechał... ale złomiarz musi być bo muszę z nim coś obgadać :whistling:

Opublikowano
Bedzie ktp zitra ma spocie ?

Po długiej abstynencji ja się pojawię :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja wracam do Wro w poniedziałek w nocy

Opublikowano

ja może przyjade jak sie uda ale na 18 , bo impra w oławie dzisiaj także tego :decayed:

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

obczajka : ktoś by sie pisał ?

Groupon Travel - Wyścig Grand Prix Włoch F1

Gniady Ty lubisz takie imprezy :D

Opublikowano

Znajomy pracował w guponie......to wielkie ściemy i oszustwa. Jak już coś oferują to pewnie albo syf albo nikt tego nie chce.

Opublikowano
Znajomy pracował w guponie......to wielkie ściemy i oszustwa. Jak już coś oferują to pewnie albo syf albo nikt tego nie chce.

Nie zgodzę się. Byłem na wycieczce z groupona, w tym roku jadę na kolejną :wink: Hotel miałem *** i było tak jak na zdjęciach :wink:

Opublikowano

:hi: Dotarłem do domu :banan:

S8 lawetą startuje zaraz na Wrocław :facepalm::thumbdown:

Opublikowano

Dobra Panowie kto dzisiaj byndzie bo jak coś to musze się wyrwać szybciej z domu ?

Opublikowano

Mnie nie ma, dochodzę do siebie po urlopie.

Maćku jeszcze raz wielkie dzięki :drinks: ogarniam właśnie przelew :wink:

Opublikowano
  • Autor

no problem trzeba sobie pomagac :)

Opublikowano

Mnie chłopaki nie będzie, dzisiaj mam mecz o 17:kwasny:

Opublikowano

ja mogę po kogoś zajechać jak ktoś niewstanie prowadzić. :wink:

Opublikowano
Dobra Panowie kto dzisiaj byndzie bo jak coś to musze się wyrwać szybciej z domu ?

ja bede tak 17.30

---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ----------

Znajomy pracował w guponie......to wielkie ściemy i oszustwa. Jak już coś oferują to pewnie albo syf albo nikt tego nie chce.

ja teżsie nie zgodze , bo byłem z grupona na Majorce w Valdemossie i było naprawde super :)

może zależy jak kto trafi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.