Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jesli masz jednomas to zestaw luka 623 1139 00 lub sachs 3000 722 002, od awxa nie pasuje

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chopin, alkohol czeka :whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj ratował się ucieczką :decayed:

jak zassać z YT kawałek w formacie mp3 ? potrzebuję to:

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

jesli masz jednomas to zestaw luka 623 1139 00 lub sachs 3000 722 002, od awxa nie pasuje

dzieki wielkie za info :hi:

Opublikowano
Chopin, alkohol czeka :whistling::decayed:

już dzwonie :)

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

wczoraj ratował się ucieczką :decayed:

jak zassać z YT kawałek w formacie mp3 ? potrzebuję to:

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

jesli masz jednomas to zestaw luka 623 1139 00 lub sachs 3000 722 002, od awxa nie pasuje

dzieki wielkie za info :hi:

Szczurek dla Ciebie :)

YouTube to MP3 Converter - Video2Mp3

wklejasz linka i ściąga w mp3 :)

Opublikowano

jak zassać z YT kawałek w formacie mp3 ? potrzebuję to:

YouTube do mp3 przetwornik :wink:

---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

Spóźniłem się :grin:

Opublikowano

byłem szybszy :)

Opublikowano
  • Autor

dzięki :wink:

Opublikowano

Nie da się ukryć :decayed:

btw to nie ma nikt dostępu do sonometru? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

AudioBas Kamil miał kiedyś bo robił zawody na najlepiej nagłośnioną furę ale coś na forum nie zagląda

Opublikowano

Jutro chyba podlecę do Extreme Car Audio...mam pod nosem, a może będą mieć :eusathink:

Opublikowano

Siema Pany, jak by ktoś coś to S6 leasing do przejęcia styczeń/luty info na PW stan idealny. Pozbywam się z powodu przesiadki na RS'a

Opublikowano
Siema Pany, jak by ktoś coś to S6 leasing do przejęcia styczeń/luty info na PW stan idealny. Pozbywam się z powodu przesiadki na RS'a

:eusathink: warjot :kox:

Opublikowano
Siema Pany, jak by ktoś coś to S6 leasing do przejęcia styczeń/luty info na PW stan idealny. Pozbywam się z powodu przesiadki na RS'a

:eusathink: warjot :kox:

Zamówiona już. Coś nie na bieżąco jesteś w temacie bo nawet specyfikacje wpisałem :grin:

Opublikowano
Skrzynie masz 6?

piątka

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

Nie wiem czy dwumas od awx będzie pasowałał do afn sprzęgło tak ale dwumas to nie jestem pewny

ja jednomas zostawiam tylko kwestia jaką tarczę i jaki docisk ładowac

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

Maciek wszystko jest zależne od tego w jakiego niutona celujesz.

AWX - tarcza 228mm

AVF - tarcza 240mm

Z tym, że tarcza i zestaw z AVF nie wejdą do skrzyni 5cio biegowej, ponieważ kosz skrzyni jest za mały.

dobra to teraz z polskiego na moje do skrzyni 5 wsadzam na mój jednomas tarczę i docisk z AWX plug and play ?

i tu jeszcze tak na poprawę nastroju... dla tych którzy lubią patrzeć jak czyjeś marzenia się topią

Kupuj koło od 1z, do tego kupujesz zestaw docisk + tarcza od 1z i wysyłasz do radzika. W skrzyni 5tce za dużego manewru nie ma:kwasny:

Opublikowano
Siema Pany, jak by ktoś coś to S6 leasing do przejęcia styczeń/luty info na PW stan idealny. Pozbywam się z powodu przesiadki na RS'a

:eusathink: warjot :kox:

Zamówiona już. Coś nie na bieżąco jesteś w temacie bo nawet specyfikacje wpisałem :grin:

Widzę, że masz ostatnio trochę więcej luzu w przeciwieństwie do mnie - ja jestem za***any po uszy, dlatego mam plecy, za co przepraszam - napijemy się, bez stresu :grin: podrzuć na PW co i jak gdzie jest cięte, także tego :kox:

Łapać nute, Nelson, nasze klimaty :naughty:

Opublikowano
Siema Pany, jak by ktoś coś to S6 leasing do przejęcia styczeń/luty info na PW stan idealny. Pozbywam się z powodu przesiadki na RS'a

:eusathink: warjot :kox:

Zamówiona już. Coś nie na bieżąco jesteś w temacie bo nawet specyfikacje wpisałem :grin:

Widzę, że masz ostatnio trochę więcej luzu w przeciwieństwie do mnie - ja jestem za***any po uszy, dlatego mam plecy, za co przepraszam - napijemy się, bez stresu :grin: podrzuć na PW co i jak gdzie jest cięte, także tego :kox:

Łapać nute, Nelson, nasze klimaty :naughty:

Topre fchooj:kox: Karol dędę częstszym gościem w Twoich rejonach znowu :grin:

Mam dla Ciebie dwie nutki

Opublikowano

Znowu temat Boguszyce? Bo yebne na cyce :nabijasie: pierwszą nutę katowałem za czasów B5, jak się ganiało po banach - druga mogJe bycz :decayed:

Opublikowano
Znowu temat Boguszyce? Bo yebne na cyce :nabijasie: pierwszą nutę katowałem za czasów B5, jak się ganiało po banach - druga mogJe bycz :decayed:

c**j nie sosna, wiecznie stać nie będzie:decayed: Dobrze ją dziubnąłem to chce cały czas wracać:naughty:

Opublikowano
Znowu temat Boguszyce? Bo yebne na cyce :nabijasie: pierwszą nutę katowałem za czasów B5, jak się ganiało po banach - druga mogJe bycz :decayed:

c**j nie sosna, wiecznie stać nie będzie:decayed: Dobrze ją dziubnąłem to chce cały czas wracać:naughty:

To to to! Pamiętasz temat lesby z Włoch? Ta sama historia co u Ciebie :grin:

Opublikowano

[quote=Nelson;3745681Dobrze ją dziubnąłem to chce cały czas wracać:naughty:

w oko się nie liczy :decayed:

ja tu pacze co się dzieje ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.